reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2010

Witajcie witajcie:happy:

Ja wstałam wczas ale M mnie zgonił do pracy, na szczęście już pojechał :-p

tiffi no mozliwe że juz siara,Vanilka chyba tez już zieje siarą:-DFajnie że już tak wyraxnie czujesz ruchy - super uczucie prawda;-)

kacperek witamy koleżanke;-)

aisim a z czego ty się tak szkolisz intensywnie?:-)

ashika mnie dziś słoneczko nie nastraja dobrze bo jakaś śpiąca jestem i wolę wtedy jak jest pochmurno bo tak mi głupio że wszystko kwitnie i jaśnieje a ja taki flak do d...y:-p

atabe dobrze że drugi raz zbadasz, będzie pewność.Ja sobie zrobie tez w tym tyg. morfologie i mocz mimo że gin nie kazał - tak dla siebie a właściwie dzidzi:happy:

Vanilka zdrowia dla taty przede wszystkim! Super że jesteś zadowolona z domku, jak się umościsz to na zdjęcia czekamy:tak:a co do lasek na ulicach to wiosną jeszcze nic, latem to będzie jazda z pępkami na wierzchu a człowiek pod ścianami w jakimś worku będzie upocony przemykał:-D

patipaula ty chudzielcu!gdzieś ty się taka uchowała:-Dpowodzenia na wizycie oczywiście;-)

Vanilka i teraz doczytałam, super z tą koleżanką. Ja niby tez nie mam daleko ale jednak wyprawa autem 5 minut więc to nie to samo co z wóziem potem wyskoczyć na nózkach.
 
reklama
Witam wszystkie przyszłe mamusie!!!

Do tej pory udzielałam się na innym wątku ale zatęskniłam za kontaktem z innymi lipcowymi ciążaróweczkami :)
Mam nadzieje że mogę się do Was przyłączyć?
Termin mam na 16. 07.2010 r i jeszcze nie wiem co mam w brzuszku a połówkowe dopiero 12 marca.
 
Wpadłam się szybciutko przywitać i pędzę nadrabiać zaległości z kilku dni.
Dzisiaj w domu, nigdzie nie muszę wychodzić i nic nie muszę załatwiać, więc sobie troszeczkę w internecie pobuszuję :-)
 
Vanilka super, że już na nowym domku :-), przykro mi, że tacie zdrówko się popsuło, ale to jeszcze nie koniec świata, mój tata miał zawał 5 lat temu, teraz jest zdrowy (tzn. bierze jakieś ogólnodostępne leki na serce), pracuje, jeździ na ryby, grzyby, jest w pełni aktywny i nawet wydaje mi się, że jest zdrowszy niż kiedyś :confused:.

Magdzia, Madzik sio choróbska od Was :angry:.

U mnie też słoneczko świeci jak latem, tylko ten wiatr :baffled:.

A o wyłanianiu się z domu w czerwcu/lipcu to nawet nie chcę myśleć :baffled:, pewnie będę wyglądała, jak toczący się, spuchnięty, dyszący potwór ;-).

A tak w ogóle to witam :-).
 
u mnie w białymstoku tez słonko swieci ale wiatr taki ze szok nawet nigdzie sie nie wybieram :) fajnie tutaj porozmawiac z dziewczynami ktore w tym samym prawie terminie rodza :) przynajmniej jest z kim pogadac ;)
 
mruczka ale ja czekam nie tylko na przepis na krabową, ale na pozostałe dwie. Pochwaliłaś się, że trzy sałatki wyprodukowałaś to ja ci teraz nie odpuszczę :-)
atabe ja właśnie muszę się zapisać do szkoły rodzenia, ale chciałam dopiero w kwietniu/maju, bo teraz to za wcześnie dla mnie. A co do imion to sama nie wiem. Mam w sumie dwa mocne typy i póki co nie wiemy
jedyneczka no co do imion to ja nie wiem jak można tak dać dziecku na imię, mnie również dobiła Niunia i Calineczka.
Nie no ja się nie spodziewałam żadnej siary, tylko jak założyłam jasny biustonosz to zauważyłam takie żółte plamki, więc co innego? Oj fajnie czuć ruchy, jakoś tak spokojnieje człowiek
vanilka po przeprowadzce człowiek może paść, a fakt jest faktem chomikujemy wszystko jak się da. Nas czeka przeprowadzka w czerwcu, nie wiem jak to będzie. Przykro mi z powodu taty, mój tata miał takie dwa zawały. Zobaczysz wszystko będzie dobrze, a tata pewnie przyjedzie do ciebie bo nie będzie mógł się doczekać
ashika ja czułam się podobnie, ale poszłam do fryzjera, kupiłam spodnie założyłam buty na niskim obcasie (na krótkie wyjście) i od razu lepiej się poczułam
patipaula to ty malutko ważyłaś przed ciążą
geperty no i trudno jak będziemy dużymi toczącymi się kobitami, mamy maleństwa w sobie :-)
mysza ja nie lubię listopada i marca brrrrr

Ja właśnie muszę zjeść śniadanie, dziś serek wiejski, a na obiad robię moje risotto (tylko ja robię na sypko). Dzisiaj nigdzie nie wyłaniam się z domu więc siedzę oglądam TV i siedzę w necie. Jutro jadę na badania krew, mocz i tarczyca i chcę podjechać na jakieś drobne zakupy, ale zobaczę czy będę miała moc
 
hejka:-) u mnie słonko takie nieśmiałe,ale cieszę się i tym,bo podobno ma się pogoda zepsuć i powrót zimy bleeee

dziewczyny,które wybierają się na usg- życzę powodzenia:-) ja już po kilka dni,adalej chodzę podniecona hahaha

Vanilka- zdrówka dla Tatusia!!!

ja czekam na serwisanta do zmywarki- rychło w czas po 3tygodniach:-( mam tylko nadzieję,że nie doprowadzi mnie do nerwacji:-)

mam pytanko- takie 3miesięczne dziecko to jakich pamersów używa-tzn.ile kg mniej więcej, bo jadę jutro do koleżanki,ato chyba najpraktyczniejszy prezent,a ja nie za badzo lotna jestem w temacie:-)
 
hejka:-)mam pytanko- takie 3miesięczne dziecko to jakich pamersów używa-tzn.ile kg mniej więcej, bo jadę jutro do koleżanki,ato chyba najpraktyczniejszy prezent,a ja nie za badzo lotna jestem w temacie:-)

ewelad - chciałabym pomóc, ale nie mam pojęcia.:no: Ostatnio stałam przed tym samym dylematem dla 4 - o miesięcznego chłopca. Kupiłam wkońcu w aptece płyn do kapieli oliatum. To pasuje raczej każdemu, a jest w cenie pampersów. Za 0,5 l ok 70 zł.:-)
 
aguska zapraszamy:tak:

ewelad też nie mam pojęcia bo maluszki są szczuplutkie i pulchniejsze a po drugie może jakiś pieluszek nie toleruje?:confused:kasik z tym Oilatum bardzo dobry pomysł podsunęła , to świetny produkt:happy:
 
reklama
Ewelad mi się wydaje, że rozmiar "3", ale najlepiej jakbyś wiedziała jakiej firmy, bo ja z Pampersów nie byłam zadowolona tylko z Huggies Super-Flex, a zwykłe Huggisy też mi nie odpowiadały, więc lepiej się dowiedzieć, albo coś innego kupić.
 
Do góry