reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2010

atabe jutro mamy polowkowe :)
oj to juz bede miala nocke nieprzespana ;/mysli tysiace....

kurde wieci ,ze mi ciezko sie chodzi juz z tym brzuchem ;/a to dopiero poczatek..
tutaj cieplo sie zrobilo ,chodze w samej bluzie i czuje sie jak taka gruba locha ;/
laski odjeb..juz wiosennie chodza ..a ja w zeszlorocznej bluzie :(
 
reklama
atabe jutro mamy polowkowe :)
oj to juz bede miala nocke nieprzespana ;/mysli tysiace....

kurde wieci ,ze mi ciezko sie chodzi juz z tym brzuchem ;/a to dopiero poczatek..
tutaj cieplo sie zrobilo ,chodze w samej bluzie i czuje sie jak taka gruba locha ;/
laski odjeb..juz wiosennie chodza ..a ja w zeszlorocznej bluzie :(
:szok::szok::szok::szok::szok: a co Ty moje mysli skopiowalas?????
bylam z synem w mcdonaldzie bo obicealam nie pamietam za co a tam same szczesliwe odpicowane rodzinki a ja jakbym sie niewiadomo skad urwala zeszloroczne ciuchy spodnie pozyczone od mamy jak byla przy kosci i niewygodne kurtki nie dopne ehhh i na obcasach zaczynam sie slizgac czulam sie jak kocmoluch na balu i jeszcze male dzieci atakowaly ucieklam :zawstydzona/y: synek byl troszke zawiedziony ze musial konczyc w aucie bo akwarium morskie z blazenkami ogladal:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::-:)-:)-(
 
atabe jutro mamy polowkowe :)
oj to juz bede miala nocke nieprzespana ;/mysli tysiace....

kurde wieci ,ze mi ciezko sie chodzi juz z tym brzuchem ;/a to dopiero poczatek..
tutaj cieplo sie zrobilo ,chodze w samej bluzie i czuje sie jak taka gruba locha ;/
laski odjeb..juz wiosennie chodza ..a ja w zeszlorocznej bluzie :(

wiem, ciesze się i denerwuje;-) a o której masz? bo ja o 9.
nie martw się ja też nie mam w czym chodzić...w domu w dresie, albo bluzie M a jak ide do ludzi to zawsze się wkurzam jak mam się ubrać...
 
Witam:-)

U Mnie też pieknie słoneczko świeci-Ja nie chcę zimy znowu. Dzis mam wizyte u gin, ale to dopiero o 15.45. Dzis sie z rana zwazyłam 52,5, wiec wychodzi mi 4 kilo do przodu(bo zaczynałam z 48,5), chyba nie jest zle(choc czasami mi wychodzi ze mam 5 kilo do przodu).

magdzia Zdrówka zyczę, kuruj się. To się biedactwo naprawde musiałaś zdenerwowac podczas KTG

Vanilka bardzo przykro mi z powodu taty, życze DUŻO zdrówka. Napewno wszystko bedzie dobrze. Gratuluje przeprowadzki.
 
Jeny,jak dobrze ,ze nie tylko ja juz narzekam na brak ciuchow ...
Jak mam wyjsc wkurzam sie bo znowu te same ciuchy mam na siebie wlozyc ;/
a w sklepach takie fajne ciuszki ...

atabe tez na 9 mam .Dobrze,ze tak rano bo do wieczora byla bym juz klebkiem nerwow ...
boje sie jakos tego usg ;/

patipaula powodzenia na wizycie !!
 
Vanilka ja też się boje, ale prócz usg to jeszcze ważenia, bo od 5 tygodni nie stałam na wadze... a Ciebie nie ważą nie?
 
Dziękuję patipaula :) no powiem , że bylam przerazona bo czulam dzien wczesniej ruchy a tu nagle nie mogli znaleźć tętna mojego Maluszka, już myślałam o najgorszym, pomyślałam,że to przez tą chorobę i wogóle, ale jak się Maluszek znalazł to już było dobrze, trochę mi ciśnienie podskoczyło jak później mi mierzył
 
reklama
cześć dziewczynki !!

Witam się i ja. Rano byłam w laboratorium. Oddałam siuśki i pobrali mi krew. Jakoś nie spodziewam się rewelacji, no ale...
Dzień zapowiada się nieciekawie. M w pracy. Pewno się wynudzę na maksa.
Vanilka przykro mi z powodu taty. Wierzę, że wszystko będzie dobrze. ;-)
Życzę powodzenia na dzisiejszych wizytach, no i witam NOWE LIPCÓWECZKI :happy::happy::happy:
 
Do góry