reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2010

Vanilka ja też się boje, ale prócz usg to jeszcze ważenia, bo od 5 tygodni nie stałam na wadze... a Ciebie nie ważą nie?
waza mnie na wizycie u poloznej (jak jej sie przypomni albo ja nie zapomne ) a jak ide na usg to nie waza.Usg robia tutaj w szpitalu i to jest tylko usg nic wiecej .
A moja waga zspasula sie jedna ..m kupil bateri wlozyl i lipa ;/
wiec musze nowa kupic .
ostatnio tez sie balas wazenia ,a w sumie malo przytylas :)
teraz juz nie jesz tyle co wczesniej wiec bedzie okey :)

Jupiii 23 tc .dzisiaj :)
 
reklama
słoneczko próbuje się przebić, ale ten wiatr jest masakryczny. Gdyby nie dodatkowa waga już bym fruwała po chodniku. A z tym nawrotem zimy to przesada. Ale jak tylko pomyślę, że ten zasr... marzec będzie się tyle ciągnął - słabo mi się robi.
 
słoneczko próbuje się przebić, ale ten wiatr jest masakryczny. Gdyby nie dodatkowa waga już bym fruwała po chodniku. A z tym nawrotem zimy to przesada. Ale jak tylko pomyślę, że ten zasr... marzec będzie się tyle ciągnął - słabo mi się robi.
Mi marzec zawsze sie ciagnie ;/
Dlugi ten miesiac ...
 
dziewczyny nawet nie straszcie nawrotem zimy i dlugim zimnym marcem :-( ja juz nie wytrzymam :wściekła/y: ile moze byc zimno dosc tego
WIOSNO PRZYBYWAJ​
 
Ja uciekam sniadanko mojemu malemu przygotowac,potem do ladu sie doprowadzic i spadam do kumpeli :):)
wkoncu blisko sie mieszkamy wiec mam 10 min z buta do niej :)ona tez w ciazy wiec wspolny temat mamy:)
 
Vanilka zdrówka dla taty !!!
Magdzia a Ty się kuruj-dobrze ,ze dostałas antybiotyk-szybciej Ci przejdzie.
Dziewczyny ja też marudzę ,że nie mam w czym chodzic-jadę w piątek z mamą na zakupy , obkupię się w h&m -jakieś bluzki z krótkim rękawem i takie tam.
Chciałabym dobrze wyglądac w tej ciazy, szczególnie że wiosna idzie ,a jakoś mi to nie wychodzi-żeby ułożyc włosy to się zmuszam :)wiem, wiem to lenistwo jest!!
 
to chyba każda z nas narzeka na brak garderoby :) niestety byłoby łatwiej gdyby zima chciala juz odpuscic, to moznaby poszalec z sukienkami czy tunikami a nie owijac sie jeszcze plaszczami i szalami :/
 
reklama
Kurcze, wczoraj próbowałam sie chyba naście razy dostać na forum wieczorkiem i nic z tego, nie dało rady. Strona nie wchodziła mi:-(

Więc nadrabiam dzisiaj.

Aniołeczek, witamy kolejna lipcówkę

Louise, Fryderyk bardzo mi się też podoba, ale jakoś ostatnio zapomniałam o tym imieniu, dobrze, że mi przypomniałaś:-) A zdrobnienie to chyba właśnie Frycek, u mnie w liceum był Fryderyk i mówili na niego Frydek.
Teraz w tej ciąży nie puchnę, ale w poprzedniej już w tym okresie nie mogłam założyć obrączki.

jedyneczka - dokładnie, trzeba zestawić z nazwiskiem. Mojej kolezanki znajoma dała synowi Borys - nic w tym dziwnego, ale z ich nazwiskiem Borys Tyran juz nie brzmi dobrze:no::no:

Dzamena, mnie nie rwią nogi, ale strasznie drętwieją i to dotyczy tez rąk. Też myślałam o stacjonarnym, pytałam gina - można nie wskazane jest na normalnym, ale ze względu na dziury w drogach, szarpnięcia, wstrząśnięcia i skoki.

Vanillka, współczuję niemiłych wieści, dużo zdrowia dla taty:tak:

Asieńska, sorry, ale oni zlewają totalnie w tym szpitalu, nie masz innego szpitala ginekologicznego, dzwoń do gina jeśli chodzi prywatnie i wymuś, żeby coś ci pomógł...
 
Do góry