reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2010

hejka

U nas dzisiaj pochmurno i zimno brryyy. Na szczęscie już tak nie wieje jak wczoraj.

agu_ska witaj. Czy to Twoja pierwsza ciąża. Wiesz już kto buszuje w brzuszku?
ewelad ja tak sobie myślę że musiałabyś kupić rozmiar pampersów 2. Tzn nie ten pierwszy dla noworodków tylko ten następny. Szczerze to już nawet nie pamiętam jaki jest przedział kilogramowy pieluch:zawstydzona/y:
Zjadłam rzodkiewki, dużo rzodkiewek...teraz kisiel:-D
 
reklama
hejka

Oilaum - rewelacja, na pewno zakupię jeszcze przed porodem.

Pampersy dla 3 miesięczniaka to chyba 2 rozmiar. Pamiętam, że 1 bardzo krótko używałam a potem długo, długo 2 rozmiar. Nawet do 6 doszłam, bo moja mała długo w nocy sikała.

Ale dzisiaj mam nudy w biurze, ciągle ziewam i siedzę na allegro. Szukam właśnie biustonoszy miękkich, bo wszystkie moje za małe, a jak kupie to już takie wygodne do karmienia od razu. Nie lubiłam tych typowo do karmienia z odpinaną klapką, bo ciągle jakoś się marszczyła ta klapka i okropnie to wyglądało. Jak jest miękki dobrze dopasowany to można odciągnąć materiał i wyjąć cyca na wierzch:-)
 
hej dziewczyny, wczoraj napisałam pierwszego posta w "liście lipcowiczek" ale chętnie przywitam się jeszcze raz w temacie bardziej ogólnym! Póki co uczę się poruszać po tematach forum, ale już widzę, że znajdę dużo ciekawych informacji, a mam nadzieję że i ja komuś będę mogła pomóc:-)
Tak naprawdę znalazłam babyboom przypadkiem wpisując jakieś pytanie w google, wcześniej nie trafiłam na to forum, a szkoda, bo widzę że tu duża aktywność forumowiczek, a to cenne bardzo, jak ma się z kim pogadać:)

Co do staników Agatha 61 też się naszukałam, bo po miesiącu zwykły z Triumpha po prostu zaczął mi się wrzynać, jednak fiszbinowy na ciążę to niedobra sprawa. I znalazłam w necie takie "staniki koszulkowe" bez fiszbin, myślałam że się uda kupić gdzieś w Poznaniu, ale nie było:( A ja trochę z moim biustem bałam się przez neta zamawiać. Ale szukając udało mi się właśnie kupić w jednym ze sklepów staniki bawełniane Triumpha bez fiszbin w promocji za 20 zł:) - więc i bawełna porządna! To na ciążę był strzał w 10:-) Rosną ze mną i nigdzie nie uwierają na całe szczęście!
 
Ostatnia edycja:
czesc dziewczynki
vanilka zycze tacie szybkiego powrotu do zdrówka
jedyneczka a cuantanameraci sie nie podoba?
asienka moze faktycznie spróbuj w IMID,ja mimo tego ze jestem z Łodzi i mam pod nosem szpital specjalistyczny znany w całej Polsce czyli Matke Polke to i tak z synkiem jezdze do Warszawy i jestesmy pod opieką własnie Imid,terminy nie są straszne i naprawde nie ma takiego bałaganu jak gdzie indziej.
mruczka a czemu nie wolno jezdzic na rowerku stacjonarnym?powiem Wam ze jestem po 15 min jezdzenia wczoraj i 30 dzis i mimo tego ze mnie dupka boli to juz czuje sie jak nowo narodzona,brzuch mnie nie boli i raczej nic złego sie nie dzieje.zawsze lubiłam sport i ruch i powiem wam szczeze ze juz nie moge na siebie patrzec przez ta ciaze ,brzuch celulitis i wogóle oblesnie sie czuje a dzis juz jakos inaczej
 
aghata jak nowa fryzurka?szkoda ze nie miałam za bardzo czasu w sobote bo bysmy sie umówiły na jakąs kawke z mleczkiem,ale mam nadzieje ze jeszcze zdązymy sie poznac ze tak powiem na zywo
 
wiecie co ja tez sobie wymysliłam ze zaczne jezdzic na rowerku stacjonarnym ,ale mam troche stracha no niby nic nie powinno sie stac ale za cholere nie wiem od jakiego czasu aczac i td co wy myslicie o tym/jezdzic czy nie?
asienka brak słów na ten zasr..y nfz ja bym chyba na twoim miejscu spróbowała gdzie indziej

dzamena jezdzic oczywiscie :-) zreszta co ja bym ci mogla inego powiedziec ;-) moj gin powiedzial ze basen i rowerek to 2 najbardziej wskazane rodzaje aktywnosci w ciazy wiec smialopedaluj ;-) ale czasy to juz nie wiem naprawde bo ja rowerka nie mam, a jezdzilam dawno temu na silowni i krotko bo nie lubie

tiffi tynki nie kupujemy firmowe gotowe. mamy b uzdolnionych i z duza wyobraznia/zacieciem artystycznym panow remontowcow i sami nam zrobia :-) pokazali probki jak te gotowe wygladaja i jakie oni robia i sa b podobne a roznica w cenie kolosalna ;-) ale wlasnie wczoraj sie zaczelismy zastanawiac czy jednak chcemy te tynki czy nie-typu gladkie sciany...juz sama nie wiem...ehhhh-tyle jest tych problemow i decyzji do podjecia...gdybym ja to jeszcze lubila i sie znala na tym-ale ja noga w tych sprawach :dry:

mruczka to leb w leb lecimy-ja tez 8-9 kilo na plusie. mnie to martwi. ale moze tez mialas niska wage wyjsciowa? znaczy ja az tak niskiej nie mialam, ale duza tez nie bylam ;-) wydaje mi sie ze organizm sie przygotowuje z tym sadelkiem-u mnie poszlo w boczki duzo i nad tylkiem-okolice kregoslupa. jakbym pozostala tam taka szczupla, jak bylam, to nie dalabym rady nosic brzucha-nawet takiego jak jest teraz. o tym koncowym nie wspominajac. zapewne skonczylo by sie to wada kregoslupa jak u mojej sis. wiec pocieszmy sie ze widac tak byc musi i to dla naszego dobra :-)

vanilka
ale sie ciesze ze juz sie zainstalowaliscie w nowym domku-super. no i nie ukrywam-troszke zazdroszcze-ale wpozytywnym sensie-mnie zaden remont nie zastapi domku-to jest moje marzenie, ktore mam nadzieje ze sie w kocu spelni. oby szybciej niz pozniej ;-) :-) wspolczuje zawalu u Tatusia-mam nadzieje ze czuje sie dobrze. nie martw sie i nie denerwuj-jak powiedzieli ze lekki to znaczy, ze na pewno wszystko ok

agatha
przepraszam ze to powiem bo z nazwisk nie nalezy sie smiac i juz mi na zapas glupio-ale do nazwiska "Tyran" to kazde chyba imie brzmialoby smiesznie ;-) :-) :-) a z biustonoszy miekkich i w rozsadnych cenach-to ja playtexy ogladalam-np caly z elastycznej koronki. wlasnie tez musze zamowic plus majtki regulowane-ktoras lipcoweczka miala z atlantica-oczekiwanie bodajze, ale nie dam sobie reki uciac :-)

witam nowe lipcoweczki-zapraszamy serdecznie na nasze serdeczne forum :tak::-)

ja juz zrobilam salatke tradycyjna i obralam ziemniaki i mieso przyprawilam. tak wczesniej dzisiaj bolece na 17 do gina. mam nadzieje ze bedzie usg i zobacze Staśka :-):tak:. zupelnie sie nie wyspalam od 4 nie spie. lozko twarde, tescie sie budza o dziwnych porach i swieca swiatlo i kaszla na glos (w sumie po cichu sie nie da chyba :confused:) i jeszcze chodza po mieszkaniu-wiec ja tez sie budze bo przez harmonijkowe drzwi czesciowo urwane wszystko slychac i swiatlo przeswituje. a lozko na maxa twarde-to nie dla mnie :no: wiem ze to ich dom i ja tylko gosciem jestem ale sie mecze bardzo i tesknie za domem i moim lozkiem. wlasnie wymyslilam dzis, ze jak tylkolazienka bedzie to pozycze materac i od razu sie wyprowadzam-nawet jak nie bedzie posprzatane. a w ogole to czesc bo sie nie przywitalam-zawieszona pannica :-)
 
reklama
czesc dziewczynki
vanilka zycze tacie szybkiego powrotu do zdrówka
jedyneczka a cuantanameraci sie nie podoba?
asienka moze faktycznie spróbuj w IMID,ja mimo tego ze jestem z Łodzi i mam pod nosem szpital specjalistyczny znany w całej Polsce czyli Matke Polke to i tak z synkiem jezdze do Warszawy i jestesmy pod opieką własnie Imid,terminy nie są straszne i naprawde nie ma takiego bałaganu jak gdzie indziej.
mruczka a czemu nie wolno jezdzic na rowerku stacjonarnym?powiem Wam ze jestem po 15 min jezdzenia wczoraj i 30 dzis i mimo tego ze mnie dupka boli to juz czuje sie jak nowo narodzona,brzuch mnie nie boli i raczej nic złego sie nie dzieje.zawsze lubiłam sport i ruch i powiem wam szczeze ze juz nie moge na siebie patrzec przez ta ciaze ,brzuch celulitis i wogóle oblesnie sie czuje a dzis juz jakos inaczej
otoz to :-) nawet jak nie od razu zrobimy sie szczuplaczki, to samopoczucie bo wysilku fizycznym (w granicach rozsadku, oczywiscie) jest bezcenne. dzamena gratuluje Ci z calego serca i podziwiam. i wierze ze sie lepiej czujesz-bo ja po basenie mimo ze nie robie 1500 dlugosci basenu a bardziej sie taplam tez czuje sie bossssssssssssko. a po tych zapelnionych, aktywnych dniach, gdzie duzo chodze i calednie na nogach tezmi rwa kulszowa przeszla i bole brzucha-i czuje sie super. tak wiec -tak trzymaj-jestem w 100% za!!!!! :-) i powtarzam ze rowerek stacjonarny jak najbardziej mozna w ciazy w przeciwienstwie do zwyklego roweru :-)
 
Do góry