reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2010

Dzamena, no pewnie się jakoś spotkamy:-) Fryzury nie zmieniałam, ja jeżdzę tam ostatnio na podtrzymanie jej kształtu:-)

louise, to nie moja znajoma, sama się śmieję z tego nazwiska, więc spoko:-D:-D

A co to sa playtexy???
 
reklama
hej dziewczyny, wczoraj napisałam pierwszego posta w "liście lipcowiczek" ale chętnie przywitam się jeszcze raz w temacie bardziej ogólnym! Póki co uczę się poruszać po tematach forum, ale już widzę, że znajdę dużo ciekawych informacji, a mam nadzieję że i ja komuś będę mogła pomóc:-)
Tak naprawdę znalazłam babyboom przypadkiem wpisując jakieś pytanie w google, wcześniej nie trafiłam na to forum, a szkoda, bo widzę że tu duża aktywność forumowiczek, a to cenne bardzo, jak ma się z kim pogadać:)

Skrzat - witaj, miło poznać:-)
 
playtex to taka firma-prypadkiem trafilam kiedys jak szukalam takich miekkich gladkich wlasnie. ale nie wiem czy dobre sa bo prawde mowiac nie widzialam na zywo :-) mimo to chyba zamowi bo i fajnie wyglada i wydaje sie b wygodny-najwyzej bede krolikiem doswiadczalnym ;-)

ciekawe co tam u Malewy slychac....dawno sie nie odzywala. pisala o tej firmie, ktora rozkreca-mam nadziejeze wszystko poza tym w porzadku u niej...
 
i one wlasnie nie sa jakies b drogie :-) agatha nie kus-sama zjadlabym te pierogi i kapusniaczek. ze szczegolnym naciskiem na kapusniaczek ;-) wlasnie do mnie dotarlo jak dawno nie jadlam mojj ukochanej kapustki kiszonej...
 
Hej lipcoweczki. My dzisiaj witamy sie z grypa zoladkowa i porannymi skurczami :( Oj jakis ten marzec do dupy. Powodzenia na wizytach dziewczyny. Vanilko napewno z tata bedzie wszystko ok, a i pewnie bedzie 100% sprawny zeby przyjechac i wam pomoc;)
 
Fajne te playtexy, właśnie oglądam i chyba też jakiś zamówię.

Póki co zamówiłam pierogi i kapusniaczek:-)

Aghata zycie mi uratowałas tym kapusniakiem bo nie wiedziałam co zrobic na obiad,dzieki
louise bardzo dziekuje za kciuki itd ,ja po wypowiedzi mruczki troche zgupiałam ze niby raczej nie wolno,wczesniej miałam ginke lat pewnie z 60 i powiedziała ze bron Boze i tylko góra godz spacery,co jest raczej dziwne bo ja na początku przez prawie 2 mies jak nie wiedziałam ze jestem w ciązy to pare setek brzuszków robiłam.ale jak ja bym tak godz łaziła a pózniej tylko lezała to bym wyglądała na sumo wiec mam zamiar tego rowerka sie trzymac chociaz tez za nim nie przepadałam przed ciązą wolałam leg magic
 
Witam nowe lipcóweczki!!!
Ja też bym coś porobiła-mówię o sporcie,ale ciągle coś mi dolega-jak nie urok to sraczka ;)
Też szukam jakiś biustonoszy na czas ciązy i karmienia-ja mam mały biust i powiem wam że nawet w ciąży mi zbytnio nie urósł ;(a szkoda :(
Dodałam zdjecie z brzuchem i powiem wam, że ja już wyglądam jak pasztet-muszę jechac na zakupy i jakies ciązowe bluzki kupić i buty wiosenne-chyba kupię takie mokasyny ale jeszcze nie wiem.I zadzwonię jutro umówić się do fryzjera -trzeba sobie jakoś humor poprawić !
 
reklama
dzamena ja slyszalam tez teorie ze jak sie cos cwiczylo intensywnie przed ciaza-np bieganie czy brzuszki czy joge w wersji power joga to w czasie ciazy mozna kontynuowac te cwicznia. chodzi o to zeby nie zaczynac forsownych cwiczen bedac juz w ciazy. wiec moze sie okazac ze te brzuszki tez bys mogla. z tym ze w tej kwestii glowy nie daje i chyba konieczna by tu byla konsultacja z lekarzem. a rowerek jak najbardziej. zreszta nasza rusalka/rusia (nie moge sie przyzwyczaic do tego 2 nicka ;-))tez w poprzedniej ciazy jezdzila godzine dziennie codzien na rowerku i wszystko ok :-) madzik owocnych zakupow-humorek sie na pewno poprawi
 
Do góry