reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2010

reklama
rybka jeżeli nie możesz naprawde NIC jeść to skontaktój się z lekarzem koniecznie! Jeśli się ma tak ciężkie wymioty to choć kroplowką można by cię dożywić...no chyba, że nie jest aż tak źle i nie masz tak codziennie.... nie wiem co ci doradzić jeszcze...
 
Zdarzyły mi się jak narazie 2 dni bez wymiotów :/ czyli jednak za fajnie nie jest :-(. Lekarz przypisywał mi leki ale co z tego ze ja je brałam jak ledwo co popiłam jakimś napojem a po chwili tabletka kończyła wraz z piciem w kibelku :-( tak że po kilku razach po prostu przestałam brac bo po co mam sie truć skoro to nic nie daje
 
A ja nie wytrzymałam i poleciałam do marketu po lody truskawkowe,takie duże z polewą truskawkową,aż mi ślinka cieknie jak to piszę,zjem je dopiero jak małą położę spać,bo chcę mieć spokój i się delektować smakiem :-D
Rybkabial faktycznie dużo schudłaś :szok: ale jeśli wymotujesz codziennie,to może to normalne,nie przejmuj się-niedługo mdłości odejdą,apetyt wróci i nabierzesz kilogramów ;-)
 
Witajcie wieczorowo
Moja mała wczoraj wieczorem koło 24 miała najprawdopodobnie zapalenie pecherza i strasznie bolało ją i płakała biedulka, zrobiliśmy jej kąpiel w rumianku, ciepły termofor i moja mama dała jej jakaś tabletke rozpuszczona w herbatce i zasneła dopiero o 1:30 ale spała ze mna w łóżku. I dzisiaj padnięta byłam. Co to seksiku to mój M mówi że cały czas ma ochote a ze mna to różnie, i że szkoda ze takich piersi nie mam cały czas. Ja ciuszków pewnie nie bedę kupywaccc bo mam bo córce i jeszcze ciotka ma mi dać, ale jak siebie znam to pewnie cos dokupie jak mi się cos spodoba.
 
a zgłaszałaś to lekarzowi? i to że tyle schudłaś? co on na to?
Zgłoszę jak będę 15 stycznia wcześniej jakoś miałam trochę innych problemów i po prostu tego nie zauważyłam :zawstydzona/y: że to aż tak mocno. Mam nadzieję że może zaraz waga też skoczy jakos sama :zawstydzona/y:, abym nie musiała truć się lekami bo wiadomo że lepiej unikać. Staram sie też trochę tłuściej jeść aby cokolwiek sie ruszyło :zawstydzona/y:.
 
Staram sie też trochę tłuściej jeść aby cokolwiek sie ruszyło :zawstydzona/y:.
Właśnie tego nie powinnaś robić bo wzmacnia mdłości i podrażnia układ pokarmowy.

Dziewczyny czy zauważacie u siebie, że przestały Was interesować aktywności sprzed ciąży? Nie w sensie depresji czy coś, ale tak, że teraz tylko bejbe jest najważniejsze i tylko ono się liczy? Bo mnie np. kompletnie przestało się chcieć studiować i studia są dla mnie teraz utrapieniem (choć do tej pory je kochałam). Teraz po prostu nie mam do tego głowy. Zupełna zmiana priorytetów. Macie tak?
 
reklama
Do góry