reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2010

Dziewczyny chyba mnie coś bierze...grypsko jakieś,drapie mnie w gardle,oczy mnie bolą i w ogóle jakaś słaba jestem:-( Chyba herbatkę z miodem i cytrynka sobie zrobię.
A ja się zastanawiam gdzie się Keeejt podziała???
 
reklama
Jestem, jestem :-) Leże od wczoraj w łóżku. Niby to lekkie przeziębienie ale lekark apowiedziała, że mam w miarę możliwości leżeć, bo ważne jest szczególnie w pierwszym trymestrze żeby choróbsko szybko przeszło. Pozdrawiam Was wszystkie :-)
 
aisim spoko wodza, nawet nie zauważyłam wątku dotyczącego listy lipcówek. Od razu wbijałam się tu. To stare przyzwyczajenia z noworodka. Pcham się do forum głównego. Tam tych pod-for nie ma (czy jak to tam się pisze)
ja w poprzedniej ciazy tez na noworodku bylam :happy:Ale troche sie tam niewesolo na tym forum noworodkowym porobilo i jakos przestalam pisac ;-)

Kurcze moj synek mi sie rozchorowal :/ Goraczke ma i mowi ,ze gardlo go boli ..oby tylko nie angina :/
Zdrowka zycze mamuski oby chorobska poszly precz!!
Kurde jesien wiec i choroby sie zaczely :/

Wlasnie wcinam fasolke szparagowa w bulce tartej na maselku -pycha !!;-)
No i witam nowe lipcoweczki :-)Kurde ile nas juz jest ,fajnie:happy:

Zastanawiam sie gdzie ANGELIE zaginela ..dlugo sie nie odzywa :(
 
Ostatnia edycja:
Ah dziewczyny dobrze, ze tu jestescie. Jak tak sobie czytam Wasze posty to od razu mi lepiej. Inaczej bym chyba zwariowala :oo2: Strasznie sie czuje z tymi mdlosciami, zgagami i bolami brzucha, szczegolnie, ze przy pierwszej ciazy nic a nic nie czulam oprocz sennosci, a teraz wszystko naraz.:sad: Tak sie zastanawiam czy to nie zalezy czasem od wieku?? A tak wiem, ze nie jestem jedyna.
Najgorsza jest ta drazliwosc-wszystko mnie wk :wściekła/y:rza. Siedze w pracy w towarzystwie dziesiatki mezczyzn i jak slysze, ze ten z lewej kicha, ten z prawej beka a ten na przeciwko mi zacznie siorbac kawe to mam taka ochote wstac i przywalic im czyms w leb ze :szok: Nie wiem jak dlugo to wytrzymam argggg.
 
dziewczyny-a ja jestem przeziębiona -mam okropny katar i głowa mnie ;(
Nawet nie wiem jak mam sobie pomóć-moze jakies inchalacje?chyba można??
 
Jestem, jestem :-) Leże od wczoraj w łóżku. Niby to lekkie przeziębienie ale lekark apowiedziała, że mam w miarę możliwości leżeć, bo ważne jest szczególnie w pierwszym trymestrze żeby choróbsko szybko przeszło. Pozdrawiam Was wszystkie :-)
No to odpoczywaj sobie :tak: Ja kupiłam dziś w aptece syrop na przeziębienie dla kobiet w ciąży *spam* jest absolutnie bezpieczny i ponoć skuteczny :-)
 
Dziewczyny na przeziębienie są najlepsze domowe sposoby. Znalazłam coś może wam się przyda :-) Na katar :
Najlepsze na katar są czosnek i cebula, bo zawierają naturalne substancje działające podobnie jak antybiotyk (fitoncydy). W pierwszej fazie infekcji ich stosowanie daje świetne rezultaty.

Przy silnym katarze pomaga regularne wąchanie chrzanu, mającego działanie bakteriobójcze. Dobre efekty daje również zjadanie dwóch-trzech łyżeczek tartego chrzanu do każdego posiłku.

Sięgnij po witaminę C, ale w naturalnej postaci. Pij soki cytrusowe i herbatę z cytryną.

Do nosa możesz zakraplać roztwór soli morskiej albo sól fizjologiczną. Nie stosuj kropli do nosa, mogą zaszkodzić dziecku.

Ulgę przyniosą ci inhalacje z wody z solą lub olejku miętowego, albo parówka z ziół: rumianku i lawendy z dodatkiem olejku eukaliptusowego.
 
Domowe sposoby są bardzo dobre przy lekkim przeziębieniu. Normalnie faktycznie jakaś epidemia jest, teraz to wszyscy chorują po kolei :(
Ja leczyłam się dwa dni domowymi sposobami plus occidoccocillum i lipomal. Niestety, te dwa dni spowodowały,że infekcja rozwinęła się na dobre. Byłam strasznie chora, wizyta u lekarza i niestety antybiotyk okazał się konieczny i bardzo skuteczny. Dziś czuję się już naprawdę dobrze. Dziewczynki jak Wam się troszkę przeciągnie to przeziębienie to lepiej idźcie do lekarza, bo naprawdę z tymi infekcjami to teraz nie ma żartów. Życzę Wam szybkiego powrotu do zdrowia i żebyście nie musiały tak cierpieć jak ja :-)
Pozdrawiam!!!
 
Ah dziewczyny dobrze, ze tu jestescie. Jak tak sobie czytam Wasze posty to od razu mi lepiej. Inaczej bym chyba zwariowala :oo2: Strasznie sie czuje z tymi mdlosciami, zgagami i bolami brzucha, szczegolnie, ze przy pierwszej ciazy nic a nic nie czulam oprocz sennosci, a teraz wszystko naraz.:sad: Tak sie zastanawiam czy to nie zalezy czasem od wieku?? A tak wiem, ze nie jestem jedyna.
Najgorsza jest ta drazliwosc-wszystko mnie wk :wściekła/y:rza. Siedze w pracy w towarzystwie dziesiatki mezczyzn i jak slysze, ze ten z lewej kicha, ten z prawej beka a ten na przeciwko mi zacznie siorbac kawe to mam taka ochote wstac i przywalic im czyms w leb ze :szok: Nie wiem jak dlugo to wytrzymam argggg.

jak bym siebie slyszala...mam tak samo:szok:...i to raczej nie z racji wieku w poprzedniej ciazy tez mialam mdlosci...a teraz doszlo rozdraznienie i wstret do jedzenia:eek:

dziewczyny trzymajcie sie nie dajcie chorobom!:tak:
 
reklama
A ja zapomniałąm Wam powiedzieć że byłam wczoraj u fryzjera, ściełam włosy i zrobiłam pasemka!! Pani powiedziała ze może dać pisemną gwarancję że farby sa bezpieczne!! No jakoś dzieki tej zmianie samopoczucie mi się poprawiło, a w pracy mówią że wyglądam o 3 lata młodziej!! To dopiero komplement)):-)

dobre samopoczucie jest baaardzo wazne- super! moze jak sie lepiej poznamy utworzymy dzial zamkniety i bedziemy wklejaly nasze zdjecia:tak:
 
Do góry