reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2010

Cześć dziewczyny!Właśnie wróciłam ze spacerku z córeczką,mała już zasnęła więc mam chwilę dla siebie :-D U mnie bez zmian,nadal żadnych przykrych objawów,piersi bolą mnie delikatnie (są większe to fakt :tak:) no i trochę podbrzusze.Jak na razie to o ciąży wiedzą moi rodzice,teściowa, przyjaciółka i siostra,reszta się dowie jak brzuch będzie widoczny :-) Mam też lenia,jestem senna,wczoraj nawet obiadu nie zrobiłam :no: ale mąż poleciał po coś na miasto :-D Za tydzień pierwsza wizyta,już nie mogę się doczekać...Aha i oczywiście witam nowe lipcóweczki :-)
 
reklama
U mnie o ciazy wie najblizsza rodzina.Moi i meza rodzice.Niestety moj luby w sobote po 3 piwkach dumny jak paw wygadal sie swojemu bratu.Szwagier to straszna pepla wiec raczej nie uda sie za dlugo utrzymac tajemnicy przed znajomymi.

Oj przydalby mi sie tez fryzjer.Chocby farba, ale korci mnie zeby cos wiecej zmienic.
Tez sie musze pochwalic.;-)Ostatnio kolega,stwierdzil, ze wyladnialam i jaby troche schudlam;-)Myslalam nawet,ze pieniadze bedzie chcial pozyczyc i dlatego jest taki mily, ale nie.Potem ciocia stwierdzila, ze lepiej wygladam.Chyba to hormony w ciazy tak cudownie dzialaja.:tak:Mowi sie przeciez, ze kobiety w ciazy wygladaja kwitnaca:-)Oby jak najdluzej.
Tylko te ch....wypryski, ktore od tygodnia wyskakuja jak grzyby po deszczu psuja cudowny efekt zafasolkowania:wściekła/y:
No koniec tych przechwalek bo jeszcze w samouwielbienie popadne;-)
 
evel witaj!

Oj to wygląda, że gdzieś się chyba wpisać muszę;-)

beatko a nie wpisałaś się na listę lipcóweczek?? Jeśli nie to zapraszam !!! :-)
I przepraszam, że Cię pominęłam ale myślałąm że już to zrobiłaś bo piszesz z nami już od jakiegoś czasu!! Nie czuj się urażona:happy:
 
Witaj Evel :-), napawasz mnie optymizmem, że tak szybko widziałaś serduszko :tak:, och jak ja nie mogę się doczekać tej chwili :zawstydzona/y:.

Angellka a już myślałam, że się znamy :-D, koleżanka, która ze mną pracowała ma na imię Angelina i stara się o dziecko, a niedawno też straciła ciążę i tak sobie myślałam, że to może ona :rolleyes2:.

A ja mam brzuch jak balon, myślałam, że to po śniadaniu, ale byłam na spacerze i zakupach i już zgłodniałam, a brzuchol nadal wielki :eek:, jem tyle samo posiłków i w takich samych ilościach, zachcianek nie mam, więc nie podżeram, nie wiem skąd ta zmiana :confused:.
 
mammi nieskromnie napiszę, że w I ciąży wyglądałam ładnie;-)W tej natomiast już teraz mam kłopoty z włosami, no za choinkę się nie układają i się przetłuszczają. A cera oj....też mi coś wyskakuje ciągle bwrrr. Chyba w tej ciąży tak kwitnąco wyglądać nie będę;-)
 
aisim spoko wodza, nawet nie zauważyłam wątku dotyczącego listy lipcówek. Od razu wbijałam się tu. To stare przyzwyczajenia z noworodka. Pcham się do forum głównego. Tam tych pod-for nie ma (czy jak to tam się pisze)
 
reklama
i ja sie witam weekendowo chociaz jutro niestety do pracy:(
u nas dzisiaj za oknem piekna pogoda 17 stopni i to w listopadzie:-)
o mojej ciazy wie wiadomo moj M,brat i przyjaciolka z mezem i w pracy wszyscy, rodzice dowiedza sie na swieta jak do PL zajedziemy:tak:bo wiem jak sie moja mama bedzie o mnie zamartwiac w dodatku moja bratowa tez jest w ciazy w 11tygodniu i strasznie ciezko ja przechodzi,miala juz plamienia i ma lozysko bardzo nisko,musi tylko lezec bo inaczej moze dostac krwotoku i dodam ze stracila juz 2 aniolki:-(


witam wszystkie nowe lipcowe mamuski:-)nasza lista powieksza sie w niemozliwym tempie jest juz nas prawie 40:-)

ja dzisiaj w miare dobrze sie czuje,zgage tylko lekka mam ale da sie wytrzymac,poza tym powoli wraca mi apetyt i jakby lenisto ustepowalo.
aaa i wczoraj mialam i te paczki i tego kalafiora:-Dpyszne bylo:-D
brzuszek tez jakby juz wiekszy i jak na samym poczatku mialam piekna cere tak teraz wypryski mi sie pojawiaja.nic narazie nie przytylam wiec jest git:-)
uciekam robic obiadek a wam wszystkim milego dnia:-)
 
Do góry