reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2010

A mnie niestety dorwało przeziębienie:-(. Gorączki nie mam , ale strasznie boli mnie gardło, krtań i ogólnie czuję się obolała i rozbita. Od wczoraj zażywam occidoccoccillum i lipomal dla dzieci. Zobaczymy czy pomoże. Jak myślicie czym mogę się jeszcze poratować??
Pozdrawiam dziewczynki :happy:
Zrób sobie syrop z cebuli,pokrój cebulę dodaj trochę cukru i odstaw żeby cebula soki puściła,bierz co jakiś czas łyżkę tego syropu,proponuję także herbatkę malinową+miód+cytryna,ale miód dodaj dopiero jak herbatka ostygnie,bo inaczej gorąca woda zniszczy wszystkie witaminki z miodku:tak: Ja się tak wyleczyłam kilka tygodni temu,gdy starałam się o dzidziusia,nie wiedziałam czy jestem już w ciąży bo na test było za wcześnie,a nie chciałam zaszkodzić dzidziusiowi,później się okazało,że jednak nie byłam w ciąży:wściekła/y: więc niepotrzebnie się męczyłam na tych herbatkach :no: które zresztą mimo wszystko pomogły;-) Wracaj do zdrowia!:-)
 
reklama
Czesc wszystkim!!!
A ja dzisiaj trysklam dobrym humorkiem.
Rano co prawda nie moge patrzec na zadne jedzenie a juz jak przyjdzie mi zrobic dla corci sniadanie do szkoly:eek:, ale dzisiaj bylam na USG i widzialam malego szkrabka wiec wszystkie zle mysli przegonilo.Ma 15 milimetrow i plywa tam sobie spokojnie:tak:.
Co do tematu farbowania wlosow to uwazajcie na zapachy farby-zwracam sie do tych z mdlosciami i wrazliwoscia na rozne zapachy.Ja osobiscie chyba poczekam do konca pierwszego trymestru-tak na wszelki wypadek:sorry:.
Pozdrawiam goraco.
 
Czesc wszystkim!!!
A ja dzisiaj trysklam dobrym humorkiem.
Rano co prawda nie moge patrzec na zadne jedzenie a juz jak przyjdzie mi zrobic dla corci sniadanie do szkoly:eek:, ale dzisiaj bylam na USG i widzialam malego szkrabka wiec wszystkie zle mysli przegonilo.Ma 15 milimetrow i plywa tam sobie spokojnie:tak:.
Co do tematu farbowania wlosow to uwazajcie na zapachy farby-zwracam sie do tych z mdlosciami i wrazliwoscia na rozne zapachy.Ja osobiscie chyba poczekam do konca pierwszego trymestru-tak na wszelki wypadek:sorry:.
Pozdrawiam goraco.

kurcze duży ten Twój dzidziuś!!! 15 mm !! Fajnie pewnie rośnie zdrowy okruszek!!
pozdrawiam))
 
Czesc wszystkim!!!
A ja dzisiaj trysklam dobrym humorkiem.
Rano co prawda nie moge patrzec na zadne jedzenie a juz jak przyjdzie mi zrobic dla corci sniadanie do szkoly:eek:, ale dzisiaj bylam na USG i widzialam malego szkrabka wiec wszystkie zle mysli przegonilo.Ma 15 milimetrow i plywa tam sobie spokojnie:tak:.
Co do tematu farbowania wlosow to uwazajcie na zapachy farby-zwracam sie do tych z mdlosciami i wrazliwoscia na rozne zapachy.Ja osobiscie chyba poczekam do konca pierwszego trymestru-tak na wszelki wypadek:sorry:.
Pozdrawiam goraco.

ooo tak szybko w UK zrobili Ci usg???
Dobrze,ze z dzidzia wszystko ok :happy:
 
ooo tak szybko w UK zrobili Ci usg???
Dobrze,ze z dzidzia wszystko ok :happy:
Zaczelam z plamieniem i jestem po niepowodzeniu pierwszej ciazy (druga sie udala na szczescie) wiec chyba dlatego tak sie staraja.Mialam juz 3 i kolejne za tydzien-dla mnie to dobrze,przynajmniej jestem spokojniejsza.A juz myslalm zeby taki sprzet do USG kupic sobie do domku.Lezalabym chyba caly dzien i gapila sie w ten telewizorek:-p.
 
Marta.S po prostu duży chłopak ci rosnie ;-) a nie wiem czemu mi sie chłopak napisało ;-) GRATULACJE! A z tymi suwaczkami to niewiadomo... Tak sobie na nasze popatrzylam i np. Vanilka i R.usałka maja ten sam termin porodu, ale Vanika ma niby 8 tyg+6, A Rusałka, 6i kilka... :shocked2:
 
emih no u mnie suwaczek troche do przodu pokazuje ..bo wpisalam date ostatniej miesiaczki ale za to cykl mialam 40 dniowy ,a tam nie mozna zaznaczyc :confused2: ale za to termin z usg mam na 29 czerwca!! Wiec juz sama nie wiem cholera :/poczekam jeszcze tutaj na usg i zobacze co mi tutaj wylicza ...
W pierwszej ciazy tez mialam problem z terminem .wyliczyli na 15 listopada ,a urodzilam 2 grudnia !!

marta s. No to dobrze,ze tak sie interesuja :tak::-)
 
Marta.S po prostu duży chłopak ci rosnie ;-) a nie wiem czemu mi sie chłopak napisało ;-) GRATULACJE! A z tymi suwaczkami to niewiadomo... Tak sobie na nasze popatrzylam i np. Vanilka i R.usałka maja ten sam termin porodu, ale Vanika ma niby 8 tyg+6, A Rusałka, 6i kilka... :shocked2:
Dzieki dzieki!!!Czyzbys miala zadatki na przepowiadajaca przyszlosc:-).Zobaczymy czy sie sprawdzi.
 
reklama
Marta.S, jesli czekasz na chlopczyka to jeszcze raz Ci go życzę :-) Ps. Moją pra, prababka była podobno cyganka (choć ja na typową słowianke wyglądam), więc kto wie, kto wie ;-)
 
Do góry