reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2010

i co innego jeszcze:-D z tym sexem...:confused2: wczesniej bylam na tak tak - teraz nie:sorry: i wczesniej bylam taka wyciszona, spokojna...teraz jestem jak bomba- wszystko mnie wnerwia:wściekła/y:...masakra jakas taka wkurzona caly czas jestem...z byle powodu:-Di juz robie jazde:-D
 
reklama
Ja w poprzedniej ciąży przytyłam 14 kg,na drugi dzień po porodzie poszłam na wagę sprawdzić ile ważę i okazało się,że tylko 4 kg więcej niż zanim zaszłam w ciąże:-D a te 4 kg zgubiłam w ciągu 2 tygodni,ciekawe jak będzie tym razem;-)
 
Witam niedzielnie:-)

Ja na razie bez zgagi, ale jakaś taka rozlazła i osłabiona się czuję. Szczerze wam powiem, że jak na razie to nie miałam kiedy się pocieszyć z tej ciąży...Jak nie przeziębiona, to zgaga, a teraz to osłabienie...Ja wiem, że w ciąży tak bywa, ale chyba nie podpiszę się pod stwierdzeniem, że "ciąża to piękny stan". Nie u mnie. Choć wiem, że niektóre kobiety w ciąży czują się świetnie...
 
Witam niedzielnie:-)

Ja na razie bez zgagi, ale jakaś taka rozlazła i osłabiona się czuję. Szczerze wam powiem, że jak na razie to nie miałam kiedy się pocieszyć z tej ciąży...Jak nie przeziębiona, to zgaga, a teraz to osłabienie...Ja wiem, że w ciąży tak bywa, ale chyba nie podpiszę się pod stwierdzeniem, że "ciąża to piękny stan". Nie u mnie. Choć wiem, że niektóre kobiety w ciąży czują się świetnie...
Witam w niedziele!
Zazdroszcze tym ktore czuja sie swietnie bo ja to raczej byle jak.Jak juz sie uciesze rano ze dobrze to zaraz sie przyplatuja jakies kolki w dole brzucha albo inne.
We wtorek ide na USG i troche sie boje czy wszystko bedzie dobrze.Trzymajcie za mnie kciuki.:sorry:.Milej niedzieli.
 
Witam w niedziele!
Zazdroszcze tym ktore czuja sie swietnie bo ja to raczej byle jak.Jak juz sie uciesze rano ze dobrze to zaraz sie przyplatuja jakies kolki w dole brzucha albo inne.
We wtorek ide na USG i troche sie boje czy wszystko bedzie dobrze.Trzymajcie za mnie kciuki.:sorry:.Milej niedzieli.

No właśnie...rano to się czuję dobrze, a potem...bumm i coś znów nie tak. Byłam się przejść, trochę to mroźne powietrze pomogło. Ciekawe na jak długo...
 
Witam niedzielnie:-)

Ja na razie bez zgagi, ale jakaś taka rozlazła i osłabiona się czuję. Szczerze wam powiem, że jak na razie to nie miałam kiedy się pocieszyć z tej ciąży...Jak nie przeziębiona, to zgaga, a teraz to osłabienie...Ja wiem, że w ciąży tak bywa, ale chyba nie podpiszę się pod stwierdzeniem, że "ciąża to piękny stan". Nie u mnie. Choć wiem, że niektóre kobiety w ciąży czują się świetnie...
Joaszka ja też się chyba nie podpiszę!! Pociesza mnie fakt że w 2 trymestrze bedzie znacznie lepiej!! Ale dla fasolki jestem w stanie znieść wszytko!!
U mnie jak nie ból krzyża to mdłości i ciągle ta senność i jakieś takie rozkojarzenie. Snuję się po domu, nie umiem miejsca sobie znaleźć, a niczym nie umiem sie skupić.. a ja raczej do energicznych i stanowczych kobiet należę a tu teraz taka zmiana!!
 
Witam Was lipcoweczki.:-)
Ja o dziwo czuje sie dzis bardzo dobrze.Nawet pozadki wieksze dis sobie zrobilam, jak moje kochanie zdrzemnelo sie na 2 godz. z naszym najmlodszym.
Gdyby nie spal to marudzilby pewnie,ze nie wolno mi sie schylac, nosic ciezkich sprzetow, bla bla bla...ale sam oczywiscie by tego nie zrobil;-)A tak mam ladnie posprzatane be marudzenia.
Wspolczuje tym, ktorym samopoczucie nie dopisuje, na pocieszenie dodam, ze podobno dla wielu mam drugi trymestr jest duzo lepszy:tak:Wiec oby tylko te pierwsze 3 miesiace przetrwac.:-)
Pozdrawiam i zycze smacznego obiadku
 
Emih ja w pierwszej ciazy przytylam 25 kg:szok:, w drugiej znacznie bardziej uwazalam wiec tylko 15.Ja w ogole musze znacznie bardziej uwazac niz inne dziewczyny bo niestety nie naleze do szczyplych:sorry:a za duzy pryrost wagi w ciazy prowadzi do roznych patologii - tak mowil mi lekarz na ostatniej wizycie.
 
reklama
Lipcóweczki a ja mam pytanie z innej beczki-co sądzicie o sylwestrze w naszym stanie,wybieracie się na jakieś zabawy? U mnie to akurat się zacznie 4 miesiac,więc już chyba będzie po najgorszym.
Chyba trochę potańczyć nie zaszkodzi?
 
Do góry