reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2010

reklama
Aj pochwaliłam się z tą zgagą...znów przylazła. Ale mniejsza niż wczoraj...Nie wiem jak ja dam radę w pracy jak się będę tak czuła...i jeszcze dojdą inne uroki ciąży...:-(
Wczoraj wyszłam do sklepu na 10 min, miałam jeszcze coś kupić w drugim- nie dałam rady, musiałam biec do domu na siusiu...10 minut bez kibelka nawet nie wytrzymam. Może jakieś mega pampersy sobie kupię?:-)
 
Ja nie mam problemu z siusianiem, tylko w nocy wstaje po 3 razy a wcześniej nigdy się nie budziłam w nocy... ale mnie dziś leniuszek dopadł... nic mi się nie chcę!!!

Ps. Czy macie może w nocy takie bóle brzucha że aż się budzicie? Takie krótko trwałe ale przeszywające bóle, dwa razy już tak miałam... dziwne, lekarz mówi że nie widzi powodu do zmartwień.
 
Dziewczyny, co Wam pomaga na zgagę? Bo mi żyć nie daje...:-(
Może wyda się to śmieszne,ale moja teściowa jak ma zgagę to zjada łyżkę musztardy i jej to pomaga!!!Sama nie próbowałam,ja zgagę miałam parę razy w pierwszej ciąży,ale to dopiero w 7 miesiącu i też nie potrafiłam sobie z nią poradzić...
 
No właśnie, migdały...moje kochanie miało mi dziś przynieść z pracy, ale zapomniało.
Zejdę do spożywczaka, może mają:-)
 
reklama
Do góry