reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2010

Witam- ja wczoraj padlam spac..nie wiem 19-20 byla?:shocked2:..moja corcia o 18...i juz od 5.30 jestemy obie na nogach:-D..(teraz u mnie jest 7.25) roznica czasowa;-)

Isabell- widze dalas sobie rade z suwaczkiem - good girl!well done! jak mawaja anglicy:-D

co do uczucia zimna..to ja tez tak mam - normalnie w domu cieplo...a ja spie w pizamie, bluzie i szlafroku:szok: do tego koldra i koc:szok:...ale ja mam nieraz napady goraca...jak np. ostatnio podczas jazdy samochodem...sis ogrzewanie na full...a ja myslalam, ze zaraz urodze...tak mi bylo goraco:eek:
 
reklama
Witam o poranku,
mi też jest zimniej niż zazwyczaj a szczególnie w stopy:-). Mam do Was pytanie czy miałyście bądź macie tak jakby "jeżdźenie" gazów po jelitach? Czy to normalne? Bo trochę zaczynam się martwić a wizytę mam dopiero 3.12.
Miłego dnia życzę:-)
 
Dzieki dziewczyny.:-)
Emih nie mierzylam sobie temp.wiec na 100% nie moge powiedziec, ze nie mialam goraczki.Dreszcze trwaly ok.10 minut ,a zadnych innych dolegliwosci nie bylo:shocked2:
Moze faktycznie goraczka, tylko od czego...
 
Sterkar jelita nigdy mi nie dokuczaly w ciazy, wiec Ci nie pomoge.Jedyne dolegliwosci jakie mialam od "tamtej strony";-) to zaparcia.
 
Witam o poranku,
mi też jest zimniej niż zazwyczaj a szczególnie w stopy:-). Mam do Was pytanie czy miałyście bądź macie tak jakby "jeżdźenie" gazów po jelitach? Czy to normalne? Bo trochę zaczynam się martwić a wizytę mam dopiero 3.12.
Miłego dnia życzę:-)
Ja mam takie "jeżdżenie" w jelitach:tak: to chyba normalne,bardziej mnie martwi,że trochę plamię,ale w pierwszej ciąży miałam dokładnie to samo,wezmę Luteinkę i poleżę trochę,do wizyty mam jeszcze 2 tygodnie...
 
Witam weekendowo:-)
Ja odpukać, dziś czuje sie nieźle, i przede wszystkim nie mam zgagi.wczoraj myślałam, że umrę. nawet reni nie pomagało.Teraz moje ulubione jedzenie to żółty ser, kiszona kapusta i suche bułki;-)
 
Witam weekendowo:-)
Ja odpukać, dziś czuje sie nieźle, i przede wszystkim nie mam zgagi.wczoraj myślałam, że umrę. nawet reni nie pomagało.Teraz moje ulubione jedzenie to żółty ser, kiszona kapusta i suche bułki;-)
Joaszka- jak sobie wyobraziłam żółty ser z kapustą kiszona to na samą myśl dostałam zgagi ;-) Ale lepsza nie jestem- dziś mam spuchnięty brzuch bo objadłam się śledzi a potem kremu z urodzinowego tortu córki :eek: Troche się boję, bo wówczas jak poroniłam w ten dzień wcześniej też mi tak spuchł :-(

czy miałyście bądź macie tak jakby "jeżdźenie" gazów po jelitach? Czy to normalne?
Takie jeżdzenie po jelitach to pierwsze odczuwalne ruchy dziecka, tylko trochę jeszcze na to za wcześnie, więc obstawiam gazy :cool2:
 
Joaszka- jak sobie wyobraziłam żółty ser z kapustą kiszona to na samą myśl dostałam zgagi ;-) Ale lepsza nie jestem- dziś mam spuchnięty brzuch bo objadłam się śledzi a potem kremu z urodzinowego tortu córki :eek: Troche się boję, bo wówczas jak poroniłam w ten dzień wcześniej też mi tak spuchł :-(

Takie jeżdzenie po jelitach to pierwsze odczuwalne ruchy dziecka, tylko trochę jeszcze na to za wcześnie, więc obstawiam gazy :cool2:

Ale ja nie jem tego naraz:-)
I proszę mi się tu nie zamartwiać!
Wszystko będzie dobrze.MUSI BYĆ:-)
 
reklama
Do góry