reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2010

Dziewczyny,

Czy zastanawiacie sie juz czy bedzie chlopiec czy dziewczynka? Bardzo bym chciala dziewczynke i z tego co wyczytalam to do zaplodnienia musialoby dojsc na 2-3 dni przed owulacja. ...

Kochana, muszę cię zmartwić, ae te przesądy (tak, nazwe to przesądami) to zawsze 50 na 50 procent. Ja z nich powinnam mieć wypisz wymaluj syna, a moja siostra dwie dziewczyny a... ma dwóch chłopaków... Tak więc raczej na intuicję stawiam niż na cokolwiek innego :tak:

Wątróbka również była w moim menu we wtorek- to chyba jakieś zaraźliwe, ale faktycznie jadłam ją na anemię w poprzedniej ciąży i gdy tylko zaczyna mi się kręcić w głowie... robię ja na obiad... I JEST LEPIEJ :-)

Kama- co do włosów, to na pewno w ciąży robią siębardziej gęste bo tak nie wypadaja jak na codzień, ale ok 3 miesięcy po porodzie jak zaczną wypadać, to się ma wrażenie że się ołysieje ;-)

Mówicie że zrzędzicie... Jaką ja dziś zrobiłam awanturę M w sklepie.. Może dlatego to nim wstrząsnęło bo z natury spokojna jestem... No bo same powiedźcie... nie dość że nie lubię jeździć na zakupy to jak już jadę to chę powoli sobie wózkiem między regałami pojeździć a nie czuć bata na skórze "jak długo można wybierać szampon do włosów, co za różnica jaka mąka, w takim tempie to do wieczora ze sklepu nie wyjdziemy.... bla bla bla" :wściekła/y:
 
Ostatnia edycja:
reklama
U mnie jeszcze nic nie widać. W poprzedniej ciąży brzuszek pojawił mi się dopiero na początku 5 miesiąca, a przez pierwsze 4 praktycznie nic nie było widać :)
 
Witam ciezarowki :-)
Natucha wyobrazam sobie co przezywasz, bardzo mi przykro. Miejmy nadzieje, ze juz niedlugo bedziesz mogla sie cieszyc z nowej zdrowej ciazy.
Ja zawsze mialam plaski brzuszek i juz od paru tygodni ja i maz zauwazamy jak sie zmienia :tak:. Poza tym jest ich 2 wiec chyba szybciej wyskakuje :cool2:.
 
Emih powiedz skad ja znam ta sytuacje w sklepie.;-)Nie cierpie z M robic zakupow.Dzisiaj juz 3 raz z kolei pojechal z Izabelke- beze mnie na zakupy do naszego sklepu.Mnie nie wolno sie denerwowac;-)Po prostu nie znosze z nim chodzic do sklepu.Najpierw sam oglada godzine rzeczy, ktore jego interesuja, a pozniej mowi, ze jest juz pozno i musimy wracac:crazy: Dlatego on sam jezdzi do Selgrosa, a w mniejszych hurtowniach kupuje tylko ja.
 
Pewnie tak jest- przecież masz w sobie aż 2 życia :)
Mi niestety po poprzedniej ciązy brzuszek nie spłaszczył się do końca i może dlatego narazie nic nie widac. A zreszta to dopiero 5 tydzien (wg usg).
Dzieki za wsparcie odnośnie zrzedzenia- napewno skorzystam z Waszej propocycji. zrzedzic grupowo jest weselej!!!
pozdrawiam cieplutko
 
Bejo27 u mnie brzuszek to widac niestety caly czas, odkad urodzilam Szymonka;-) ale typowo ciazowego jeszcze nie mam.W poprzednich ciazach widac go bylo dosc wczesnie.
Slyszalam natomiast, ze kobiety bardzo szczuple maja brzuszek pozniej i w ogole mniejszy( ja do nich nie naleze):-)
Wczoraj u gina byla szczuplutka dziewczyna w ciazy-koniec piatego miesiaca- miala opieta bluzke i nie bylo kompletnie nic widac:szok: Po wyjsciu nawet mowila , ze pytala dlaczego nie widac jej brzuszka, gin jej powiedzial, ze nie ma w tym nic zlego:tak:
 
No właśnie. Ja zanim zaszłam w pierwszą ciążę byłam raczej szczupła, no napewno nie miałam wystającego brzucha. Na weselu kolezanko (pod koniec 5 miesiąca ciązy) wszyscy mnie pytali gdzie jest ta moja ciąża. A teraz niestety brzuszek mam, z rozm. 38 przerzuciałam się po ciązy na rozm. 40. Ale mam nadzieję, że tym razem za dużo nie przytyje. Chociaz mój mąz twierdzi, że "kochanego ciałka nigdy za wiele".
 
Czesc lipcoweczki.:-)
Doradzcie prosze, jak mozecie.W zasadzie odkad zaszlam w ciaze jest mi ciagle strasznie zimno_Ostatnio jak jechalam z moim tata w samochodzie, on sie prawie gotowal, a ja ogrzewanie na full, a i tak bylo mi zimno.Doszedl wiec do wniosku, ze to na pewno wysoki cholesterol i powinnam pilnie isc do lekarza;-)
Od dwoch tygodni spie pod dwoma koldrami, mimo, ze w mieszkaniu mamy cieplo- normalne centralne.
Dzis w nocy dostalam strasznych dreszczy.Pierwsza mysl byla taka, ze moze to objaw niepozadany stosowania Duphastonu, ale M przestudiowal ulotke i nic tam o dreszczach nie ma.Przeziebienie to tez nie jest bo dzis czuje sie juz dobrze- normalnie.Wiec co to moze byc?
Myslicie,ze moze byc taki objaw ciazy, czy raczej powinnam isc z tym do lekarza?
W zadnej z poprzednich ciaz nie mialam czegos takiego.a martwie sie tym bardzo.Pomocy;-)
Milego dnia dla wszystkich zafasolkowanych:-)
 
reklama
Cześć dziewczynki :-)
Mammi, mi również bardziej zimno niż zwykle. Nie wiem jak to się ma do ciąży ale zimne nogi, ręce to gorsze krążenie- i występuje szczególnie u kobiet. Dreszcze za to pojawiają się przy szybkim wzroście gorączki- mierzyłaś ją po tych dreszczach? Może miałaś?

A co do brzuszków- podobno w drugiej ciąży rośną szybciej, ponieważ mamy już rozciągnięte to i owo :cool2: Ja najbardziej nie lubie 4/5 miesiąca- jeśli chodzi o wygląd brzuszka- jeszcze nie widać tak naprawdę (dla niewtajemniczonych) że to ciąża a wygląda jakby zahodowało się oponkę żywieniową :sorry:
 
Ostatnia edycja:
Do góry