reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2010

reklama
Ale mnie nakręciłyście dzisiaj, zrobiłam na kolację pyry z gzikiem - pychaaaaaa, zajadałam się ze smakiem, mniaaam

Dzamena
, a do jakiego lekarza chodzisz, może się jeszcze okaże, że się w poczekalni mijamy:-)

Co do lewatywki to ja miałam i teraz też raczej wolę mieć, potem czułam się komfortowo bardziej chyba...

Melduję się tylko wieczorkiem na chwilkę, bo zaraz mój kochany House się zaczyna.
 
no wlasnie ze nie czuje i albo te suwaczki klamia albo moja dziszia leniwa jakas!
tak szczerze to troche mnie to stresuje!!tak sobie czasem cos pobulgocze ale bardziej to moje jelita sa!!
 
no wlasnie ze nie czuje i albo te suwaczki klamia albo moja dziszia leniwa jakas!
tak szczerze to troche mnie to stresuje!!tak sobie czasem cos pobulgocze ale bardziej to moje jelita sa!!

To tak jak u mnie :-( Chociaż ostatnio M przyłożył ucho do prawej strony i mówi, że tam strasznie bulgocze, poprosiłam, żeby sprawdził po lewej, mówi że nic nie słyszy. Więc jest jakaś nadzieja, że może to jest to, ale ja jeszcze tego nie odczuwam.
 
To tak jak u mnie :-( Chociaż ostatnio M przyłożył ucho do prawej strony i mówi, że tam strasznie bulgocze, poprosiłam, żeby sprawdził po lewej, mówi że nic nie słyszy. Więc jest jakaś nadzieja, że może to jest to, ale ja jeszcze tego nie odczuwam.


nic nam nie pozostaje jak cierpliwie czekac:tak:
 
hehe będzie dobrze ;-) mama mi tu wiecznie wydzwania i mnie pociesza, że to pierwsza ciąża i wszystko jest troszkę później, więc czekam cierpliwie ( no może cierpliwie to złe słowo, ale czekam) :-D
 
reklama
to dobrze, pozwalamy Ci się wykazać :-D:-D
znowu jestem głodna :baffled: hmmm, zastanawiam się, czy to znak, że dzidzia jest głodna, czy raczej to ze mną tak źle, że cały czas myślę o żarełku :-D
 
Do góry