reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2010

mysza ha ha ale historia:-Dno teraz do śmiechu ja k się dobrze skończyło:tak:
połówkowe to od gina zależy i sprzętu, mój prowadzący ma sprzęt i robi te badania sam a niektórzy robią w innych gabinetach z lepszym sprzętem albo odsyłają.

mammi no takie złotawe przy felgach tylko to bardziej w odcieniu rdzawym:tak:
na pewno przegięli ja bym wolała zostawić, przydjechać wieczorem po auto z M i żeby on gdziś pojechał jutro ale on "zmynczony" i chciał mieć pewnie kłopot z głowy.A wiadomo że babe to zawsze w jajo zrobią:wściekła/y:
 
reklama
tak historia fajna, tylko nie miał koła zapasowego, zostawił samochód gdzieś tam na poboczu, jak przyjechał z kołem zapasowym i narzędziami, to samochód już stał rozebrany :-D:-D:-D tak się fajnie wspomina te nasze maluszki :-)
 
to dobrze, pozwalamy Ci się wykazać :-D:-D
znowu jestem głodna :baffled: hmmm, zastanawiam się, czy to znak, że dzidzia jest głodna, czy raczej to ze mną tak źle, że cały czas myślę o żarełku :-D

ja nie mam czym sie wykazac!!!
jestem tutaj malo,pisze niewiele i malo kto o mnie pamieta:tak:
tak wiec czasami wole bardziej siedziec w tzw. krzakach i was podczytywac niz sie wypowiadac:sorry2:
 
ja nie mam czym sie wykazac!!!
jestem tutaj malo,pisze niewiele i malo kto o mnie pamieta:tak:
tak wiec czasami wole bardziej siedziec w tzw. krzakach i was podczytywac niz sie wypowiadac:sorry2:

ja pamiętam wariatko :p i zapewne dziewczyny też :tak: a co do Twojej strategii, mam taką samą, czasem wolę poczytać, bo nie mam nic interesującego do napisania.
 
ja pamiętam wariatko :p i zapewne dziewczyny też :tak: a co do Twojej strategii, mam taką samą, czasem wolę poczytać, bo nie mam nic interesującego do napisania.

wiesz bo o czym mam tu pisac-wiecznie o sobie-za bardzo to egoistyczne!!
dzieci nie mam-doradzic w tej sprawie nie umie,moja pierwsza ciaza wiec tez wole poczytac niz sie wypowiadac!!
moje zycie to tylko dom i praca i teraz moja kruszynka:tak:
a ile mozna o jedzeniu pisac?!
 
znowu klawiaura mi szalejekama nie wyglupiaj sie nawet.O tej godzinie to na ogol tu jest pusto.Za inne dziewczyny nie moge reczyc,ale ja tez pamietam.Jestes od poczatku,a przewinela sie juz masa dziewczyn ktore po kilkudziesieciu postach znikaja bez wiesci.Nawet jak nie udzielasz sie czesto,to mysle,ze stale bywalczynie pamietaja o tobie.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
wiesz bo o czym mam tu pisac-wiecznie o sobie-za bardzo to egoistyczne!!
dzieci nie mam-doradzic w tej sprawie nie umie,moja pierwsza ciaza wiec tez wole poczytac niz sie wypowiadac!!
moje zycie to tylko dom i praca i teraz moja kruszynka:tak:
a ile mozna o jedzeniu pisac?!

mam to samo :tak: dlatego piszę wiecznie o jedzeniu i nic nie robieniu... pytań mam mało a doradzić nikomu nie potrafię... moje życie to tylko dom, bo w pracy już mnie nie chcą :-D
 
reklama
kurde dziewczyny kazdy pisze tyle ile chce ..tak mi sie przynajmniej wydaje :confused:
Ja czasem mam dzien i moge ciagle pisac ,a czasem tylko podczytuje ;-)
Moje zycie teraz to tez dom no i czasem zakupy ;-)
lezenie ktore gin zalecil wychodzi mi juz bokiem :baffled:
Tak wiec nie jestescie same z ta codzienna monotonia ;-);-)
 
Do góry