reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2010

reklama
2 dni :szok: u mnie to 5-7dni, ale moja lekarka mówiła, ze numer 1 to buraczki na ciepło

co do warzyw to ogórek i jeszcze papryka świeża, a koperku nigdy nie lubiłam
tiffi ja to szczerze mowiac nie wyobrazam sobie bez akcji raz dzieniie co najmniej. podziwiam Cie ze wytrzymujesz 5-7 dni:szok::szok::szok: nie czujesz sie zle????? mnie brzuch boli po 1 dniu. ale to jeszcze nic-jakas laska na forum o zaparciach napisala ze od poltora miesiaca sie nie zalatwia i chyba bedzie musiala isc do lekarza....druga z kolei ze przez 3 miesiace zalatwila sie 2 razy... ja sobie nie wyobrazam czegos takiego.
a o buraczkach nie wiedzialam choc emih kiedys chyba cos wspominala-musze wyprobowac

dzamena, magdzia jezeli chodzi o koperek to sie zgadzam calkowicie.ja go daj do wszystkiego i uwielbiam. najbardziej sosik koperkowy do kazdego mieska i ryby i zupe koperkowa i serek bialy z koperkiem. i do ogorkowej i kalafiorowej obowiazkowo!!!!:-):tak::tak::tak:

ale dzis komputerowy wypas. moj misiek poszedl na mecz siatkowki i moge korzystac do woli:-D a nie powinno sie chyba tyle przed kompem siedziec zwlaszcza w ciazy nie?
 
witam się wieczorem :happy2:
u mnie dziś leniwie, moja aktywność ograniczyła się jedynie do wrzucenia i rozwieszenia prania. Zawsze coś.
Spędzam samotnie dzień przed telewizorem.
A co do polędwicy wędzonej... toxo już przechodziłam, mam przeciwciała, więc parę plasterków nie zaszkodzi ;-) przynajmniej ja tak myślę :-D
Boszzzz.... Moja mama zawsze mi powtarzała, że inteligentny człowiek się nie nudzi, a ja już nie wiem co ze sobą zrobić :-D:-D
 
mysza forum ksiazka filmik jakis...:-) ja kolo 20 spadam wlasnie na film....co mi przypomina ze musze sobie plytke z filmami uczynic zeby na tv obejrzec bo pewnie niedlugo misiek wroci i mnie bezczelnie zgoni z kompa :-)
czytam wlasnie o wozkach :baffled:
 
louise chyba film pozostaje, ale sama nie wiem jaki...
muszę zaraz przejrzeć co M ostatnio ściągał, bo w tv to pewno jak zawsze nie ma nic ciekawgo
rano sprawdzalam-rzeczywiscie lipa w tv.my wczoraj "krabata" ogladalismy. niemieckio uczniu czarnoksieznika.nawet sie dalo obejrzec ale misiek mowi ze dialogi kiepskie :szok: cokolwiek to wg niego znaczy :-D:-D ja dzis mam" z piekla rodem" stary z johnny deppem albo "przypadek 39" jakis horror z rene zelweger
jezus mario ostatnio obejrzalam ten "paranormal activity"... straszny troche. nie na noc
 
kurcze ja też zaczęłam oglądać wózki na allegro i przeraża mnie fakt, że właściwie ciężko je obejrzeć w sklepie. Tu gdzie bym nie poszła, to same takie w granicach 2500 i wzwyż. Trzeba będzie poszukać jakiejś hurtowni, jak przyjdzie czas na kupowanie.
 
reklama
emih jednak malutka mówiła prawdę ze coś nie tak z gardełkiem:-(ja kurowałam Emi :vick vaporup do smarowanie, bioaron c, novorutin dla dzieci, calcium, rutinoscorbin (jest też odpowiednik w syropku, pewnie znasz, tussipet, nurofen bo przeciwzapalny)i ogromne ilości herbaty malinowej, zazwyczaj bez antybiotyku się obchodzi ale różne są wirusy i bakterie, oby u twojej malutkiej pomogły domowe sposoby i zdrowiała szybciutko!
I zdrówka dzamena dla synusia też, żeby się nie rozwijało choróbsko i poszło won:wściekła/y:a dialog rewelacja:tak:

mammi cieszyć się że synuś zdrowy i aby wypad wam się udał:tak:z tymi rodzicami racja, nie baczą tylko puszczają dzieciaki chore :wściekła/y:

louise, patipatula,perla ja pierwszą chciałam dziewuszke o potem było mi obojętne, ale że M chciałby chopaka i jego tata wnuka (tak po cichu) to chciałam chłopca dla nich a tu dziewuszka:tak:ja się i tak cieszę bo mnie wsio radno:tak:

aisim muszę tą joanne spróbować bo uwielbiam waniliowe zapachy:happy2:
louise a tego daxa z perłami to masz do mieszanej z Q10?bo ja właśnie taki i jest bomba:happy2:

madzik laptop to cudowny wynalazek;-)cudny też jest mop i pampersy, wszystko warte Nobla:-)

oczekiwanie wierz lekarzowi i bądź spokojna, teraz mamy super diagnostyke i medycyne wię się nie martw nic:tak:no i życzę żeby malał malał aż zniknął:tak:

mysza o niezłaj porze sniadanie, ale ja Cię w pełni rozumiem:-)

Vanilka dobre z tą szkołą, to główkę miej spokojną:tak:i racja z mrożonkami, wbrew pozorom przez mrożenie nie traci się prawie wcale na wartości.

magdzia profilaktycznie można stosować globulki Lactovaginal, w ciąży też, warto spróbować:tak:

Supcio Louise Ci świetnie opisała gdzie te czopki lokować:-)

tiffi buraczki są chyba zawsze skuteczne, sprawdziłam:-)

Perfunki moje ulubione to gucci Envy me:happy2:

A odnośnie lewatywki to ja miałam , 10 lat temu to było ale pytali o zgodę a ja chciałam i teraz też sobie fundnę:-)naprawdę komfort w czasie parcia że nie zrobisz ee przy obcych:-D

Ja byłam u babci, było bardzo miło i ciacho pycha ale w drodze powrotnej złapałam kapcia:wściekła/y:przejechałam kawałek ledwie jak poczułam że coś nie tak, na szczęście było to obok warsztatu. Rozkręcili a tam zjechana od środka i nie do użytku a dziury nawet nie było tylko się rozszczelniła "po prostu". No to kupić musiałam w ekstra cenie 2 tylnie lekko używane ale za to "tanizna" 250zł:wściekła/y:do tego robozizna 50, potem musiałam z chopakiem jednym jecha ć do domu i odwieźć go potem bo kasy nie miałam przy sobie więc w sumie spędziłam tam ok. 3 godz. i umarzłam jak diabli a że wczesniej byłam na nieodśnieżonym cmentarzu to buty zamszowe przemoknięte. Więc teraz po kąpieli z gorącą herbatką siedzę i paruję:baffled:No to żegnaj fryzjer:wściekła/y:
Ale mam i dobre wieści, hemoglobinka mi się poprawiła - może po wiśniach?:confused:bo marchwi czy mięsa to ja nie jadam.
tarczyca ok a toxo ujemne więc muszę uważać.

Uff ale nakreśliłam:tak:
 
Do góry