reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2010

reklama
kurde dziewczyny kazdy pisze tyle ile chce ..tak mi sie przynajmniej wydaje :confused:
Ja czasem mam dzien i moge ciagle pisac ,a czasem tylko podczytuje ;-)
Moje zycie teraz to tez dom no i czasem zakupy ;-)
lezenie ktore gin zalecil wychodzi mi juz bokiem :baffled:
Tak wiec nie jestescie same z ta codzienna monotonia ;-);-)

ja wiem ze kazdy pisze tyle ile chce ale chodzi mi o to ze przez to ze nie potrafie byc z wami na biezaco nie umiem sie tak bardzo zżyć i wogule!
a taka p.i.e.r.d.o.l.a ze mnie i tyle!!
 
no wiec na kolacje zjadlam mega niezdrowego kebaba,zapilam go mega niezdrowa cola na piecu stoja jeszcze golabki a ja zajadam sie saltka owocowa z bita smietana...a kilogramy leca...
 
jedyneczka no to miałaś dzień. Dobrze, że nic się nie stało poważniejszego. Mój brat kiedyś jechał z dziewczyną malaczem na trasie Katowice-Tychy i własne koło ich wyprzedziło. Ale jakaś świnia jechała z pzodu otworzyła drzwi złapała kółko do środka i pojechałaaa :-D:-D:-D Tyle dobrze, że nic im się nie stało i zdążyli zahamować.
skarbie ja cie przepraszam ale nie pisz wiecej o przygodach swojego brata bo ja sobie to wszystko wyobraziłam i walnełam takim smiechem ze oplułam pół pokoju a ze akurat jadłam kolacjie to nie był cudowny widok do tej pory mi łzy ze smiechu leca
 
reklama
Do góry