reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2010

reklama
No ja kalafiorowa zarwsze robie z mnustwem koperku pycha :-p:-p

Ale racja kupilam ostatnio rzodkiewke blee jak trociny :baffled:
pomidory kupuje tylko te na galozkach pachna pomidorem i dobre sa ,ogorki jak to ogorki dobre:happy2:ale czekam na te pyszne nowalijki :tak:
 
vanilka ja tez juz naprawde sie nie moge doczekac tych nowalijek i zeby mialy taki smak jak powinny:tak: pomidory dzis dobre kupilam ale szczerze mowiac to 1 raz od dawna nie w supermarkecie tylko sklepie na dole. drozsze-fakt, ale o wiele lepsze. ale do papryki sie zrazilam az do lata i mam troche podejrzenia (ale nie mam dowodow) ze to przez nia tez moglo byc to uczulenie :wściekła/y:
malewa, kama powiem wam ze ja zdazam ze wszystkim i jeszcze mi czasu zostaje i czasem sie nudze. w domu w miare ogarniete poprane (ale nie prasuje :zawstydzona/y:) obiad to szybko i przewaznie na 2 dni (teraz juz misiek je to co ja przewaznie bo takto 2 rozne obiady robilam). jeszcze mi czasu na 1-2 filmy i seriale starcza a wieczorem na ksiazke. wstaje dosc wczesnie rano bo codziennie o 7 i robie miskowi sniadanie i go ze tak powiem pakuje do pracy a klade sie kolo 22.30-23 :-):tak::tak:. ALE... nie mam narazie dziecka wiec to wszystko inaczej wyglada. teraz dostosowuje wszystko do siebie i jestem tak nauczona egoistycznie wyszarpywac z dnia jak najwiecej dla siebie. ale to sie wkrotce zmieni i bede tak jak wy mowic ze czasu na wszystko brak :-D:tak:
 
Ostatnia edycja:
Witam lipcóweczki

Tym które dowiedziały sie już płci gratuluje.Ja przeczuwam że ja będę miała dziewczynke ale jeszcze musze poczekac dwa tygodnie.
Ja dzisiaj na obiad miałam żurek z jajkiem. Ja wogóle niemam ochoty ani na szynki ani na rózne kwsne rzeczy m.in. ogórki. Tak samo miałam w pierwszej, mogłabym jeść same nabiały i słodkie rzeczy, owoce.
Powinnam pisać tą prace a tak mi sie niechce
 
dziewczyny co do sprzatania gotowania opieki,to jest kwestia wprawy same zobaczycie jakie bedziecie pózniej zorganizowane.
 
reklama
tiffi ja tez swoj ranking podam: szczawiowa zurek ogorkowa "egzekwo" z kalafiorowa :-):tak::tak::tak:
ja wlasnie tez mam z tymi przekletymi zaparciami problem. aktualnie czytam wlasnie watek na ten temat i jestem na etapie testowania wszystkiego co sie da, zeby sie ich pozbyc. masakra. ale karz powiedzial ze dluzej niz 2 dni to juz nie jest zdrowe dla ciazy :no:
2 dni :szok: u mnie to 5-7dni, ale moja lekarka mówiła, ze numer 1 to buraczki na ciepło

co do warzyw to ogórek i jeszcze papryka świeża, a koperku nigdy nie lubiłam
 
Do góry