reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2010

Kurcze, ja u jednej ginekolozki bylam z wynikami moczu powiedziala ze swietny i rzadko sie zdarza zeby byl taki "piekny" a 2 tygodnie pozniej okazalo sie ze moj mocz diabli wzieli bo mam grzybice :]
 
reklama
tiffi ja tez swoj ranking podam: szczawiowa zurek ogorkowa "egzekwo" z kalafiorowa :-):tak::tak::tak:
ja wlasnie tez mam z tymi przekletymi zaparciami problem. aktualnie czytam wlasnie watek na ten temat i jestem na etapie testowania wszystkiego co sie da, zeby sie ich pozbyc. masakra. ale karz powiedzial ze dluzej niz 2 dni to juz nie jest zdrowe dla ciazy :no:
kalafiorowa mmm smaka narobilas :-p
 
A dziękuję :-) mąż jest piłkarzem i już rozgląda się za takim malutkim strojem piłkarskim , nie wiem czy dam radę w domu jak z Jasia wyrośnie taki kibic sportowy i sam sportowiec jak tata :-p
A jeśli chodzi o te infekcje to niestety ale w ciagu kilku badań moczu miałam tylko jedne wyniki dobre (po braniu Pimafucinu) ale po jakiś 2 tyg wszystko powraca, dlatego mimo tego, że umówioną wizytę mam dopiero na 2 lutego ide teraz we wtorek ze względu na grzybki :zawstydzona/y: nie ma co czekać tylko iść i się tego pozbyć, a przy okazji sprawdzić czy wszystko jest z Jasiem w porządku.
 
witam sie i ja!!
kurka ja nie wiem jak wy tak wiarzecie wszystko razem do kupy i forum i dom i takie obiadki(jak widzialam ta papryczke to zaslinilam cala klawiature).ja nie wyrabiam myslalam ze jak bede na L4 to bede sie nudzila a mnie po prostu dnia brakuje!!!zaczelo sie lataniem od poniedzialku i tak pewno do konca tygodnia bedzie.

No ja przyznam że też nie wiem jak Wy to robicie. Caly dzien na forum tak aktywnie. Ja to praktycznie od rana coś jak nie śniadanie, później jakies pranie, prasowanie do tego jeszcze z małą sie pobawić i jakis obiad zrobić, później troche z M pogadać i sie robi koniec dnia. A o godz 22 jak juz jestem wolna to juz mało kto jest, tak tylko z doskoku najwyzej :-(
Od czasu do czasu jak w ciągu dnia tu zerkne to jedynie udaje mi się nadrabiać zaleglości z czytaniem.

tiffi ja też zdecydowanie wole bialy serek, a szczególnie z pomidorkiem
 
Ostatnia edycja:
No ja przyznam że też nie wiem jak Wy to robicie. Caly dzien na forum tak aktywnie. Ja to praktycznie od rana coś jak nie śniadanie, później jakies pranie, prasowanie do tego jeszcze z małą sie pobawić i jakis obiad zrobić, później troche z M pogadać i sie robi koniec dnia. A o godz 22 jak juz jestem wolna to juz mało kto jest, tak tylko z doskoku najwyzej :-(
Od czasu do czasu jak w ciągu dnia tu zerkne to jedynie udaje mi się nadrabiać zaleglości z czytaniem.

tiffi ja też zdecydowanie wole bialy serek, a szczególnie z pomidorkiem

dokladnie tak ja ja!!
 
reklama
Te z paczki chyba zdrowsze teraz jak te niby swieze ...
no teraz te swieze to faktycznie tragedia. pomidory bez smaku, papryka smierdzaca spalinami, rzodkiewka jak trociny...jedynie ogorek zielony sie jakos broni. o koperku nie wspomne... a tego przezyc nie moge no i tych kalfiorkow tez...:-:)-:)-( ooo a propos to zupe koperkowa tez bym zjadla....:-)
 
Do góry