reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2010

reklama
a w ogóle chciałam Wam napisać, że powraca mi apetyt. Jak dzisiaj wpadłam na dział z wędlinami, oczopląsu dostawałam. Kupiłam sobie polędwicę sopocką i wędzoną łososiową.
Na obiad będę miała spaghetti, bo widziałam, że ostatnio się przewinęło przez forum.
Złamałam swoje zdrowe postanowienie. Wparowałam wczoraj do Maca na frytki McRoyala i Colę. Nic dziwnego, że zamiast brzuszka mam tłuszcz.
Ja wczoraj pożarłam KFC (sałatka z kurczakiem i kukurydza), a dzisiaj na obiad jadłam ryż z jabłkami i cynamonem, ale pachniało
louise ja za zupami nigdy nie przepadałam,ale swój ranking miałam: szczawiowa, barszcz zabielany, barszcz z uszkami, pomidorowa i te były i są moje najbardziej ulubione, ale w ciąży to nie wzgardzam żadną zupą.
Co do cynamonu to pewnie zależy od ilości ja dodałam trochę do jabłka, ano wiesz z malinami też była chryja a tu chyba wszystko dla ludzi jest tyle, że z umiarem. Moja bratowa w ciąy tatara wcinała, taką miała ochotę
vanilka oszczędź mnie z tą szczawiową
atabe ja też mam bardzo dużo pieprzyków, ale ten tez za ładnie nie wygląda i w takim miejscu, że łatwo go podraznić. A co do szczawiu pytałam dziewczyny, ale większość miała swój w słoiczku, jedna tylko podawała Rolnika
malewa ja tez serowa, ale bardziej biały ser z rzodkiewką i szczypiorkiem mniam mniam
mruczka fajnie że jutro masz USG, ja to musze jeszcze długo poczekać a też mam jakieś niepokoje w głowie.
dzamena co do powodu to tak myślałam, ale zastanawiałam się czy tylko taki podów czy jeszcze coś. Ja generalnie mam spore zaparcia i tak się zastanawiam chyba by się przydało.
 
Ja wczoraj pożarłam KFC (sałatka z kurczakiem i kukurydza), a dzisiaj na obiad jadłam ryż z jabłkami i cynamonem, ale pachniało
louise ja za zupami nigdy nie przepadałam,ale swój ranking miałam: szczawiowa, barszcz zabielany, barszcz z uszkami, pomidorowa i te były i są moje najbardziej ulubione, ale w ciąży to nie wzgardzam żadną zupą.
Co do cynamonu to pewnie zależy od ilości ja dodałam trochę do jabłka, ano wiesz z malinami też była chryja a tu chyba wszystko dla ludzi jest tyle, że z umiarem. Moja bratowa w ciąy tatara wcinała, taką miała ochotę
vanilka oszczędź mnie z tą szczawiową
atabe ja też mam bardzo dużo pieprzyków, ale ten tez za ładnie nie wygląda i w takim miejscu, że łatwo go podraznić. A co do szczawiu pytałam dziewczyny, ale większość miała swój w słoiczku, jedna tylko podawała Rolnika
malewa ja tez serowa, ale bardziej biały ser z rzodkiewką i szczypiorkiem mniam mniam
mruczka fajnie że jutro masz USG, ja to musze jeszcze długo poczekać a też mam jakieś niepokoje w głowie.
dzamena co do powodu to tak myślałam, ale zastanawiałam się czy tylko taki podów czy jeszcze coś. Ja generalnie mam spore zaparcia i tak się zastanawiam chyba by się przydało.
juz ja zjadlam wiec nie bede Cie meczyc ;-)
 
Dodatkowo w 10 tc miałam tak złe wyniki, że lekarz podejrzewa kamicę nerkową , nigdy nie miałam problemu z nerkami ani z pęcherzem a tu taka niespodzianka
 
tiffi ja tez swoj ranking podam: szczawiowa zurek ogorkowa "egzekwo" z kalafiorowa :-):tak::tak::tak:
ja wlasnie tez mam z tymi przekletymi zaparciami problem. aktualnie czytam wlasnie watek na ten temat i jestem na etapie testowania wszystkiego co sie da, zeby sie ich pozbyc. masakra. ale karz powiedzial ze dluzej niz 2 dni to juz nie jest zdrowe dla ciazy :no:
 
reklama
Do góry