reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2010

Mammi ja także staram się nie dźwigać synka, ale są sytuacje że się nie da. Mój synek już chodzi pewnie sam i jest na etapie wdrapywania wszędzie więc woli być samodzielny a nie na rączkach u mamy. Tyle że jak wychodzimy na spacer to musimy pokonać schody i tutaj teraz będę go musiała za rączkę prowadzić i jakoś pokonywać te schody.
A w ogóle to mam dziś kiepski nastrój. Dowiedziałam się, że znajoma poroniła w 11 tygodniu...i tak jakoś mnie to przybiło...pamiętam jak ja w pierwszej ciąży trafiłam na patologie z krwawieniem w 10 tygodniu...no ale trzeba być dobrej myśli.
 
reklama
Cześć dziewczyny...

słuchajcie....kiedy wam minęły tzw zaparcia....bo ja na początku to miałam koszmar, a teraz od kilku dni wszystko wróciło do normy....i nie wiem czy się mam cieszyć czy martwić?:eek:
 
Witam Drogie Panie;-)
Ja już nie mogę na plecy- bolą mnie dziś strasznie, nie wiem, czy źle spałam, czy co:eek: do tego spałąm jakieś 12h a jestem zmęczona jakbym spałą z 3h... Przeziębienie mija, polecam wszystkim, malinki na przeziębienie- mi naprawde pomogły:tak: ogólnie nie jest źle, ale czuję się strasznie rozbita:wściekła/y:
 
Witajcie dziewczyny
Natucha11-Ja zaczelam z plamieniem przez dwa dni spodziewanej miesiaczki i teraz "jade "na progesteronie zreszta tak jak i w poprzedniej ciazy,jak narazie spokoj ale zobaczymy jak bedzie dalej.
Karolcia81-Mam jakies dziwne kolki dolem brzucha ,biore na to czasami nos-pe,tak jak w poprzedniej ciazy za to piersi bola mnie jak diabli,juz dawno nie mialam takich duzych:tak:,w nocy jak sie przekrecam z boku na bok to tak bola ze az masowac musze!!!
Nutella-gratuluje dwojki,u mnie napewno jedno-oby zdrowo do konca
R.usalka-Ja tez UK Londyn,po wizycie GP i po trzech USG w Klinice wczesnej ciazy-niestety nie zaczelam rewelacyjnie ,wiec wysylaja dla sprawdzenia.Nastepne mam za tydzien i mam nadzieje ze wszystko bedzie O.K.A ty z jakiej czesci UK?
Do wszystkich przeziabionych-polecam gorace mleko z maslem i miodkiem,z czosnkiem moze byc roznie przy mdlosciach
Zdrowia!!!!
 
WIesz, z tego co słyszałam i z autopsji słyszę- mdłości to objaw indywidualny i nie wiedzieć czemu- genetyczny (jak mama miała to i ty też będziesz tak ciąże przechodziłą) U mnie w rodzinie nikt nie miał mdłości, ja zaledwie kilka dni w poprzedniej ciąży- a dzieciaczki porodziły się zdrowe :-)

O matko nie strasz:eek: :eek::eek:moja mam to miała koszmarne mdłości i wymioty prawie przez całą ciąże, do tego przytyła naprawde bardzo dużo, a na koniec nie mogła mnie urodzić i miała vacum <chyba tak to się pisze> i urodziłam się bez odruchów, ale mnie jakoś odratowali...ja jednak mam nadzieję, ze u mnie ciąża przebiegnie inaczej, tzn. lepiej:tak:
 
Też słyszałam, ze przechodzenie ciazy jest dziedziczne....
...i to mnie trochę uspokaja...bo maja mama i moja siostra przechodziły całą ciąże bezobjawowo....

Ja chcę już do gina....bo oszaleje...w poniedziełek mam wizytę...to będzie wg OM 6 tydzień 2 dzień...jak myslicie, zobaczy już coś konkretnego? Serduszko na przykład?
 
Dziewczyny a jak u was z witaminkami,lykacie cos?Bo w UK zalecaja tylko kwas foliowy a w poprzeniej cos tam bralam ale to bylo prawie 7 lat temu???
 
Witam dziewczyny
nutella- Jeszcze raz gratuluje bliźniaków.

Na bolące gardło pomaga też płukanie gardła wodą z solą. Ja już prawie zdrowa. W pierwszej ciąży pierwszy raz byłam prywatnie a że babka przyjmowała też w przychodni to powiedziała żebym tam do niej chodziła na NFZ. Ale teraz to już przymuje tylko prywatnie bo pracuje w szpitalu w innej miejscowości. A wizyty na szczęcie nie są takie drogie.
 
reklama
Dziewczyny a jak u was z witaminkami,lykacie cos?Bo w UK zalecaja tylko kwas foliowy a w poprzeniej cos tam bralam ale to bylo prawie 7 lat temu???

tutaj w niemczech tez tylko kwas fiolowy karza lykac z tym ze on jest jeszcze wzbogacony w jakies inne witaminy.
 
Do góry