reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2010

Cześć Kochane...
Chyba nie nadrobię głównego wątku bo tyle tego... pozostałe przeczytane..
napiszę krótko co u mnie..
od 2 listopada Franio 1x na noc dostaje mm na dopicie i wypija od 40ml do 100ml zależy od dnia i od tego czasu już 2x przespał całą noc od 19.30 do 7!! ale zwykle budzi się o 4 i 7. Potem zawsze śpimy do 10 jeszcze.
Koleżanka pożyczyła mi laktator elektryczny tufi b fajny i ściągam codziennie o 22 i to mleko podaje w ciągu dnia tylko nie za dużo udaje się ściągnąć góra 100ml.
Zaczęłam kupować słoiczki i kaszki mam już niezły zapas ale jeszcze nie podawałam .
Ewcik poleciła sok marchwiowy hipp dostał 3x na próbę - sam sok pluł ale wypróbowałam patent na zmieszanie soku z odrobiną mleka mojego i baaaaardzo mu smakowało na razie jednak nie będę mu podawać nic oprócz mleka jeszcze trochę poczekam.
Franek ma 2 bakterie w moczu i mimo lekarstw znowu albo cały czas one są musimy iść z tym do lekarza.
Mysza - ja właśnie na piłkach poległam :)
 
reklama
Hej hej laski
Co tu taka cisza dzisiaj?Dziewczyny gdzie jesteście?????
M ma dzisiaj w miare wolny dzień ,więc poszedł z Julką na spacer,a ja posprzątałam całe mieszkanie ,bo już niezły syf był:D
Teraz pije sobie cole i jestem w siódmy niebie hehe
Mój klops w czwartek kończy 5 miesięcy ,zakupiłam już słoiczki po 5 miesiącu,wow ile tego jest ,i prawie wszystkie z mięskiem już.
 
ewelad generalnie gdybyśmy robili chrzciny za 2 tygodnie to zapraszalibyśmy mojego brata (żona i dwójka dzieci) jako chrzestnego, M siostrę (mąż i dwójka dzieci) jako chrzestną i rodziców M, musieli by przyjechać rano i wieczorem jechać bo 2 pokoje to nie ma gdzie się podziać. Generalnie musiałabym sama wszystko robić poza jakimś ciastem czy tortem to zrobiła by moja bratowa. Jak byśmy robili na nowym mieszkaniu to jeszcze zapraszalibyśmy moich dziadków i teściów mojego brata (bo to jak prawie jak dziadkowie dla Zuzi), ale wtedy mój brat a co ważniejsze moja bratowa mogłaby przyjechać wcześniej i dużo mi pomóc a ona niezła jest w te klocki. No i mam dylemat.

Ale miałam noc a raczej wieczór. Generalnie standard 23.20 cyc mała wypiła ale nie chciała spać tylko się śmiała, lulanie, nic nie pomagało, złość była, a radość jak widziała M albo mnie. Generalnie drugi cyc nie pomógł. M stwierdził, że musimy ją kłaśc jakoś wczesniej, czym mnie wkurzył, no bo co on myśli że ja bym nie chciała, więc powiedziałam, mu że a owszem jak najbardziej niech próbuje, bo ja nie wiem co można zrobić by gwiazda szła spać wcześniej. M wziął ją do fotelika, ale nic nie pomagało spać nie chciała a zaczynała marudzić po 1-ej zaczął się płacz, taki jak w sobotę, nic nie pomagało, płakała wyginała się znów dałam jej ten viburcol, M włożył do fotelika i zasnęła, była 1.50.Myślę po takiej nocy na pewno pośpi, a tu po 5-ej słyszę jak ciamka, koło 6-ej był cyc i poszła spać. Oczywiście nie muszę mówić jaka jestem zmęczona i już sama nic nie rozumiem czy to zęby czy to brzuch. M dziś po pracy jedzie do domu wiec mamy długggiiiiii dzień we dwie
 
Witajcie dziewczęta. Znów mnie nie było kilka dni. Czytałam co nieco co u Was. U mnie Michaś coraz bardziej absorbujący. Już rwie sie do siadania. I tylko na rękach go nosić i siedzieć.
Ewa ciekawa cena tego laktatora tufi... może się skuszę bo aventu elektryczny to koszt 300zł. a Tu 100...
Pozdrowienia...
 
ewa ja nie mam tej firmy ale kupiłam sobie podgrzewacz domowo samochodowy i póki co jestem bardzo zadowolona. Ja karmię piersią, ale raz wieczorem daję mm i wcześniej mam wodę podgrzaną i czeka w idealnej temperaturze, wiec myślę, że warto

Mała na balkonie śpi, więc ja miałam chwilkę i zjadłam obiad.
Mam do was pytanie, czy wasze dzieci, nie licząc spania dużo leżą??? Mój M stwierdził, że może jakoś źle wpływa na kręgosłup to że ona tak dużo siedzi (w leżaczku siedzi ok 2h dziennie, no może więcej czasem)
 
Dziewczyny ktoś mi podmienił dziecko, zabrał moje radosne słoneczko a podrzucił upierdliwego grzdyla:-D Spać chodzi o 23ej, je 1,3,6 a o 7 wstaje:dry: Fakt że spała potem 1,5 h o 10ej ale ja zasnąć już nie umiałam. I znów darcie przy wyprawie na spacer i przy usypianiu że o cycku nie wspomne bo nie ma czasu ani cierpliwości w dzień jeść:baffled: Jak M dziś wróci to dostanie ją w progu:-D

kama witajcie słonka :-) Oby Majeczce szybko przeszły dolegliwości.Ja się dietuję od rana a wieczorem jestem już taka głodna że wpierniczam jak dziki osioł:-D

ewcik ja Cię podziwiam za pracę, kurka ciężko pewnie się mobilizować:sorry2:

madzik no niezła waga:tak: A jaką masz dietkę? Bo widać skuteczna:tak: U mruczki Karolcia coś chorowała ale mam nadzieję że już jest zdrowa i wrócą dziewczyny do nas a emih zagoniona pewnie , atabe nie wiem niestety nic:no:

Obudziła się godzilla:-p
 
w koncu...
hello laseczki!!!
dziekujemy za zyczenia zdrowka dla malego brzdaca.bylysmy dzisiaj na szczepieniu.lo matko ile ryku bylo,najwazniejsze ze juz za nami...pani doktor niby widziala zeba a czemu ja go nie widze?!chyba jej sie przewidzialo albo ja ja zle zrozumialam:baffled:zaraz tatus wraca z pracy i zajmnie sie dzieckiem a ja pedze do ginka bo okres sie spoznia juz 2tygodnie,ale to nie ciaza:-pmysle:-D :shocked2:i jakies brzydactwo zrobilo mi sie przy szwie:dry:
madzik a jaka diete stosujesz,ja jestem na kopenhadzkiej,cholernie ciezko ale efekty powoli widac na wadze,choc nie ma co ukrywac top model to ja juz raczej nie bede:-D
ewelad nic tylko dumna z cory byc,nie dosc ze silna,grzeczniutka to juz na modelke startuje-wszystko to pewno po mamie:blink:twoja opcja ze chrzcinami bardzo mi sie podoba,gdybys sama wszystko robila zakladam ze i tak nie wyszloby ci taniej.nie lukam na menu bom na diecie a kazda wzmianka o jakimkolwiek jedzeniu gorsza niz biczowanie.:-D
agatka tak wypoczelysmy,szczegolnie ja od M,teraz tylko ciezko wrocic i zorganizowac sobie dzien,ale dam rade.musze!!!:-D
mloda mamuska Maja tez sie nie przekrecila,no raz czy dwa sie jej udalo ale to przypadkiem,pytalam lekarke i nie ma sie jeszcze czym martwic,podnosi ladnie glowke a pozniej rozjezdza sie rekami jak rozjechana zaba.zdrowka dla synusia i szybkiego powrotu do domu!!!
mysza swirku?!wypraszam sobie:-D:-D
kasik zdrowka kochana!!ponoc wirus jakis w powietrzu.
agatka podziwiam!!!
jedyneczko a poco tobie dieta,toc ty chuda jak przecinek!!!wpierniczaj ile wlezie tobie otylosc pewno nie grozi.Moze Nadince zebole ida.zycze szybkiego odczarowania malego,upierdliwego grzdyla:-D

do nas przyjezdza bratowa,znowu zajmnie sie Majka a ja przynajmniej posprzatam ten artystyczny nielad ktory mnie otacza.
zmykam do ginki!!!
 
reklama
jedyneczka moje dziecko niedługo w ogóle przestanie spać mam takie wrażenie- może to jakiś skok rozwojowy
kama oby u gina było ok

Moje dziecko teraz ma czas na macie. Normalnie dobrze że jej się trochę zmieniły te upodobania czyli nie tylko światło i szafa, bo i posiedzi na leżaczku i na macie poleży, huśtawka nadal w niełasce.
 
Do góry