reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2010

Witajcie mamusie:tak:

Rozregulowało się to moje dziecię, chodzi spać o 22-23 a jeszcze lubi wstać o 24ej na cyca a potem 3,5,7:dry: M dziś nocuje poza domem, jutro zaś wróci po 20ej bo angielski a w środę znów nocuje poza domem zaś w czwartek też po 20ej wraca bo znów angielski, masakra:baffled: Teraz bąk śpi więc tyle mojego:-D

młoda mamuśka ojej ale wam się porobiło, biedny Krzysiu, zdrówka dla niego abyście jak najszybciej wyszli do domku! To trochę rozumiem twojego M, ja choć prowadzić wręcz uwielbiam to tak wieczorami nie lubię jeździć bo mam jakąś kurzą ślepotę:-p

ewelad ładne szatki, nie wiedziałam że takie imienne można zamówić, fajne to:tak: My pomyśleliśmy też nad restauracją przez chwilę ale szczerze to chcemy przyoszczędzić bo M jakiegoś biznesa wymyślił nowego i jeszcze dopożyczamy po rodzinie na ten cel, mam nadzieję że nie popłyniemy:-D Na pewno wszystko będzie dobrze na wizycie;-)

tiffi co też się mogło Zuzi dziać:baffled: Szczęście że przeszło. Tak, mój do okulisty powinien:dry: Choć zauważył w końcu że nieco inny odcień mają odrosty niż końcówki:-p Ja oczywiście skomentowałam ta jego ślepotę że: nie wpatruje się we mnie jak kiedyś z zachwytem, że już mu się widać nie podobam i że już mnie pewnie po prostu nie kocha:-D Powiedział że jestem po prostu głupia:-D No to ja że do tego wszystkiego nawet mnie nie szanuje:-D Tak więc bardzo się ucieszył że weekend się skończył i wrócił do pracy:-D

Czekam na Emi i do reala chcę z śmignąć bo nawet srajtaśmy nie mam w domu:-p A co gorsza lodówka pusta:-D
 
reklama
my już po wizycie u neurologa- wszystko super, żadnych zastrzeżeń, same pochwały- że silna i super rozwinięta oraz wybitnie kontaktowa Liliputa- jak panią dr zobaczyła, to uśmiech nr 7 i gadanie takie zapodała z piskami, że rety:-D bardzo fajan ta lekarka- rzetelna wydaje mi sie bardzo-wypytała czy mała śpi, czy dużo, czy problemy z zasypianiem, czy płacze często, czy gada, czy się śmieje ( zanim zaprezentowała Lila sama:-)), posprawdzała odruchy wszystkie i kazała przyjść, jeśli coś będzie niepokoić, a pomysł basenu bardzo pochwaliła-że super działa na wszystko u dzieciaczków!!!
młoda mamuśka zdrówka dla Krzysia!!!
Mysza mój jako maniak oczywiscie już zakupił nową część COD i wczoraj ciupał, no i mówi, że dziewczyny, które grają (po nickach zgadując) dobre są, a chłopaki lipa i że na 1-wszym miejscu Mysza jakaś- myślę nic, tylko moja kuleżanka forumowa łata doopy chłopom:-D
jedyneczka właśnie jestem po wizycie w tej pracowni- no cuuuuda tam mają, okazało się, że to dziwczyna, którą kojarzę z osiedla to prowadzi naprawdę przepiękne rzeczy, są też tańsze jak się okazuje, ale wszystko ogólnie czadowe, ze oczu nie mogłam oderwać, a przy okazji mówi, ze modelki do tych cudów szuka, czy by Lila moja nie mogła, bo kuknęła do wózka i mówi, że śliczna, na co ja: no dosyć nam się udała, może bywają ładniejsze, ale nasza całkiem, całkiem- no jakże mogę stanąć na drodze ku karierze mego dziecka:-D jak jeszcze wspomniałam, że D robi fotki profesjonalne, to już w pełni szał, więc dostałyśmy opaski do domu za free i obiecałam fotki przesłać na próbę, jak się spodobają, to będę mieć w domu własną , prywatną Tapmadel:-D:-D:-D a wymiany zdań u nas często bardzo podobne z D w kwestiach urodowo-miłosnych:-)
 
Witam:-)

Kinia powiedzmy ze była grzeczna na imprezce:-D

Arlecia Super ze zakupy sie udały. Ja tez mialam zaproszenia ze zdjeciem malej.

agatka_natalia Te nasze dziaciaczki wszystkie jakies takie niespokojne, pewnie przez te wyzynajace sie zabki. U ns sie podzielilo. M woli zmywac a ja odkurzac.

Ewcik moze przyzwyczail sie za bardzo do buteleczki i nie chce sie meczyc przy cycu. W koncu z butelki szybciej leci.

kacperek i fasolka Puki masz pokarm to karm. Kazda kropelka sie liczy:-)

jedyneczka pokaz nam sie w nowej fryzurce. Mi moje bardzo pomagaj w opiece nad Kinia. Ponosza ja na rekach, zabawia. U nas na chrzcinach bylo nas 24 osoby.

Mysza To co za parafia-ksieza ze nie powiedzieli co i jak. Co powinniscie miec ze soba.

młoda mamuśka Zycze aby Krzysiu szybko wyzdrowial

tiffi ja to po nocy nawet nie pamietam ile razy mala sie budziala i o ktorej. Wogole nie patrze na zegarek, tylko daje cyca i ide dalej spac. A mala spi z nami w lozku. A tak sie zarzekalam ze ona bedzie w nocy spac w lozeczku. Moja tez czasami tak wrzeszczy jak jest zmeczona i nie moze usnac. Wydziera sie wtedy tak jakby ja ktos ze skory obdzieral.

ewelad Dobrze ze lakarka fajna i wizyta sie udala. Ze Lilianka super sie rozwija.
 
heja :D dawno tu nie bylam znow :p ale niemam glowy na to, Alicja miala wczoraj chrzciny :) w kosciele nawet ok :p ale pod koniec mszy zaczela plakac straszliwie wiec musialam wyjsc ja uspokoic :p zdjecia wkleje na odpowiednim watku :)) malo ich wyszlo w kosciele, jak dostane od brata to dam wiecej ;] mam jedynie z pobytu w domku ;p a jak wam minely ostatnie dni?ladna pogoda ostatnio to pewnie same spacerki :))) i jak maluszki sie chowaja?zastanawiam sie nad kupnem kubka jakiegos do karmienia malej od 6+ miesiecy ale niewiem jaki jest dobry;/ moze ktoras moglaby doradzic?:) pozdrawiam cieplo!
 
hej dziewczynki,

U nas nocka bardzo niespokojna, ale o dziwo z powodu Majki a nie Hani. Majka miała napady kaszlu i chyba znowu skończy się to antybiotykiem, zaraz rano zadzwoniłam do pediatry i powiedziała, że ma na pewno zaburzenia układu autoimmunologicznego, dała namiary do profesor z WAW, która tymi zagadnieniami się zajmuje, właśnie autoimmunologią i Schonleinem, na którego Maja leżała w szpitalu. Podejrzewam, że odbędzie się wyprawa rodzinna do stolicy:-(

Hanys za to pięknie dziś spała i nieco lepiej z jedzeniem, właśnie śpi dzisiaj już trzecią godzinę na tarasie, ale pogoda piękna więc niech łapie słoneczka.

Młoda mamusia, współczuję szpitala, wiem co to znaczy....

Ewelad, no to gratki Tapmadl:-), Ale nie chowaj jej na ciocię Joasię Krupę:-D:-D:-D

Jedyneczka, mój M też cały tydzień w rozjazdach...
 
ewelad mnie wkurza jak ktoś pali na klatce, bo jakimś cudem czuć u mnie w domu przy drzwiach, wiec nie lubię tego.
Super że na wizycie ok, że Lila taka silna, nie ma to jak dobre wiadomości
jedyneczka moja czasem zasypia po 23-ej ale budzi się po około 20minutach, a w nocy różnie. Co do płaczu sobotniego Zuzi nie wiem, ale było to koszmarne

Mała zasnęła po 1-ej ale całe szczęście odespała rano. Dzisiaj wzięłam małą do kuchni i na stół a ja gotowałam zupę, potem zrobiłam pranie, teraz mała na balkonie
 
Mam b. pilne pytanie kochane, może któraś z was wie czy urlop wychowawczy wlicza się do lat pracy? Chodzi mi o ustalenie przysługującego urlopu wypoczynkowego:tak:
 
reklama
hello:-):-)
my juz u siebie,urlop przelecial i znowu szara rzeczywistosc.
nie wiem co u was ale postaram sie poczytac i nadrobic,poki co mam bajzel w mieszkaniu(M byl sam 3tygodnie),nierozpakowane walizki i marudna core:sorry2:
Maja chora,jakies zaburzenia jelitowe,nie chce jesc ani pic i marudna taka.jutro czeka nas szczepienie,chociaz nie wiem czy zaszczepia burkota malego.zobaczymy.
zaczelam sie dietowac,mam nadzieje ze starczy mi silnej woli.
 
Do góry