reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2010

reklama
Hej Kochane

Po tym przyjezdzie z wakacji nie moge sie zoorganizowac. no ale na szczescie juz powoli nabieram chęci :-)
Czasami wejde was poczytac i juz chce odpisac to marcel mi sie obudzi i krzyczy wiec post czeka. To z Korni na dodatkowe zajęcia jezdze dwa razy w tygodniu. Mały jeszcze na cycu i tylko na cycu. Nie dokarmiam go niczym a klops z niego jest. Na szczepieniu wazyl 7155 a bylo to 20 pazdziernika.

Poczytalam co u was wiec postaram sie cos odpisac.

Mysza ja tez pije karmi na laktacje i uwielbiam je. Miam Miam :-)

madzik ja ostatnio zrobilam p[orzadki w szafie i polowe rzeczy a nawet wiekszosc sie pozbylam, dzis jade do Bydzi na zakupki i zamierzam sobie cos kupic. Chociaz znając zycie kupie cos dzieciom bo ja zawsze wychodze bez niczego a dzieci mają wielkie siaty.
No ale postanowilam ze dzis musze sobie cos kupic i koniec. Ciekawe jak to bedzie bo jade z maluchami. mam nadzieje, ze pozwola mamie pobuszowac po sklepach. korni na pewno bo ona wchodzi ze mną do przymierzalni i mi doradza. Kochana jest a mezulek z Małym zostanie na zewnatrz :-)

perla ja to piore ciuszki w zwyklym z naszymi razem i tak samo plucze lenorem A z korni to chyba do roczku jelpa uzywalam z drugim to inaczej

Kacperek i fasolka Na zabki uzywam dentinox

No i maly piszczy na razie zmykam
 
Witam
Nie miałam ani chwili na Bb ,dopiero teraz mam troszkę czasu.Wczoraj pospacerowalismy trochę z Julką,a później byliśmy u mojej babci i tak dzień zleciał-wieczorem poprałam,poprasowałam.Julka ma jeszcze ten nieszczęsny katar ,ale już dużo jest lepiej niż było.
Rwie mi się ten mój diabelek do siedzenia ,a na macie to takie przewroty robi z pleców na brzuszek ,że aż strach :D :D
Przed chwilą wróciłam z M1-zakupy jedzeniowe plus h&m ,bo mała mi ze wszystkeigo w rozmiarze 68 wyrasta i kupuje stopniowo 74 -achaa w h&m promocja na kurteczki i kombinezony - minus 50% i minus 30%.
http://files.hm.com/media/products/892/DXL892_78000_08060_34_1450.jpg te były za 49 zł,ale już nie było dla dziewczynek :)
A ja zakupiłam taką za 40 zł http://files.hm.com/media/products/865/DXL865_76689_54011_37_0716.jpg były też niebieskie.
 
witam

my rano standartowo na spacerze,potem byłam na zakupach spożywczych,jutro wpada siostra z chłopakiem i parka znajomych więc trzeba będzie coś upichcić
pustki tu faktycznie jakich dawno nie było

tiffi przyjadą teście i się zajmą Michałkiem wiec na spokojnie sobie wyjdziemy do kina,idziemy na komedire "Zanim odejdą wody"
kacperek dziewczyny już Ci odpisały a ja polecam herbatke
 
tiffi Pani doktor chce sparwdzic czy czasem wezadla nie ma za krotkiego. Czy moze to tylko jej upodobanie, i wszystko sie zmieni jak mała zacznie bardziej sie poruszac. Tez pije ta herbatke i bocianka tez.

Arlecia aby udało Ci sie cos kupic:-)

madzik ładna kurteczke kupilas

Jutro idziemy do rodzicow M(tesciu ma imieniny) i zostajemy tam na noc. Mam nadzieje ze Kinia bedzie grzeczna.
 
Witam się wieczorową porą.
Mnie już smutno, bo M na week do pracy, a że tu pustki to się wynudzę, albo i nie, bo Nina znowu ma etap marudzenia i swędzących dziąseł... Dzisiaj dała nam popalić, nie mogłam się nigdzie ruszyć, bo wyła... No więc bawiłam przylepę ;-)
Madzik- fajna ta kurteczka ;-) Ale ja nie mam miejsca na ciuszki i muszę wykorzystać to, co mam...
Patipaula- udanej imprezki. Kinia pewno się spisze na medal i da rodzicom poszaleć. Ja chyba też kupię Dentinox, bo oszaleję...
I widzę u Anetki też jutro się fajnie zapowiada dzień. Ja też bym posiedziała w towarzystwie brata, ale nie ma jak... Anetko - Ty to masz dobrze z tym leżeniem do 11. Moja Nina wcześnie chodzi spać i wcześnie wstaje. Nie lubi ze mną leżeć w łóżku, więc nie ma szans na przedłużenie snu.
Arlecia- jak się udały wczasy? Dobrze się masz z tą córcią ;-) Udanych zakupów i obyś coś tam fajnego wynalazła dla siebie.
kacperek i martynka - u mnie z pokarmem też lipa, dokarmiam mm, dzisiaj dostała jakieś 200 ml. Ale trudno, lepiej tak niż miałaby być głodna. Za to w nocy cycamy, w ciągu dnia, jak się nazbiera to też wrzucam pociumkam.
Tweenie - i tak Cię podziwiam za systematyczne odciąganie pokarmu. Ja ostatnio dużo piję, ale Louise miała rację, że jak nie będę jeść, to nie naprodukuje mi się mleko... No więc robię kolejną próbę. Dzisiaj jadłam regularnie, dużo piłam, ale znowu mało przystawiałam do cyca i nie używam laktatora, bo nie mam na to wszystko czasu...

M dzisiaj ugotował mega pyszny obiad: jagnięcinę z dzikim i parabolicznym ryżem i do tego jakiś sos z chińskimi warzywami (jego fantazja). Normalnie było pyszne...A jutro pewno zupka chińska, bo głównym dowodzącym jestem ja :-)
Teraz piję karmi malinowe. Trzeba sobie jakoś osłodzić to życie. Jutro dzień z siatkówką, więc może jeszcze nie będzie tak źle... Idę leniuchować ;-)
 
Hejka.

Nie mam ostatnio czasa bo szykuję domostwo na chrzciny, toż to już za tydzień:-p
Przyszło ubranko do chrztu, bardzo ładne , ciepłe i solidnie uszyte więc jestem zadowolona:tak:

tiffi a to spryciula, możesz ją na kieszonkowca szkolić:-D

młoda mamuśka a co mu tak w połowie drogi odstrzeliło?

justaa to "wysoka" Alunia;-)

dzamena o to widzę że ty też się testowałaś, gratki pożądanego wyniku:-D Ja też na imprezach nie zajadam tylko się delektuję trunkami:-D

agatka to dobrze że nie farbowałaś włosów:-D A jest taka piosenka o komarze coś że sk... lata i coś tam dalej w tym stylu , nie znam za dobrze:-D



louise i jak z wymiotami u Stasia? A kwas ze względu na anemię? Zuzia go też źle znosiła jak pamiętam. O juz czytam że zagaiłaś tiffi:-) To aby Ci szwy zeszły i już było wszystko oki. Ja ostatnio korzystam z solarki coby wyglądać jakoś na chrzcinach:-p Ooooooooo tak, ja byłam niezła jako dziecko:-D Połowę czasu szkolnego na korytarzu spędziłam z psiapsiółką:-D Ja na razie do odwołania mam podawać żelazo. Mamy szczepienie za 2 tyg. i pytałam czy robić morfologię a ona że to za wcześnie na efekt więc trochę chyba będziemy podawać:sorry2: Ale się unormowało, 1kupka dziennie przy 1ml 1 raz dziennie więc od jutra zaczniemy 2x1ml i stopniowo jak będzie oki mamy dawać 1,5 lub 2ml 2 razy dziennie. My też nie sadzamy właśnie bo toto takie giętkie jeszcze choć w wózku(gondoli właściwie) ma podniesione już oparcie ale pozycja jest taka leżąca nadal tylko nieco wyżej główka i barki i więcej widzi dzięki czemu już mi się nie drze na spacerach:-D

Wstał bąk:dry::-)
 
reklama
Do góry