reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2010

ewelad- powinnaś raczej szybko opróżnić kufel :-D ale potrząsanie też dobre. Ja zaraz moją zabiorę na kocyk, bo się nudzi wkłada głęboko paluchy i rzyga śliną... siedem światów z nią mam. Teraz opiernicza Bogu ducha winną żyrafę... na mnie już też podnosi głos...
Idę działać...
Na obiad pizza... dobrze, że jutro M gotuje... ;-)
 
reklama
dzamena najpierw musimy ustalić kiedy te chrzciny

Moje dziecko na nabyło nową umiejętność, kiedy ją karmię wkłada ręce pod moją bluzkę (od góry) i wyciaga wkładkę laktacyjną. Wyciąga mi ją spod bluzki (nie muszę mówić, że nawet fakt iż jest ona przyklejona nie stanowi dla niej problemu) - to chyba jakiś skok rozwojowy :-D tylko do czego ta umiejętność się jej przyda???
Jutro dzień wolny, ale... M wziął sobie urlop w piątek i przez 3 dni z teściem będą schody robić, niby fajnie, ale ja już mam dosyć naprawdę mam dosyć siedzenia samej
 
mam kacową gastrofazę i już sama nie wiem, co zjeść- na śniadanie zjadłam cheesburgera i drożdżówkę zapijając pepsianką, na obiad kanapki z pasztetem, a na kolację będzie pizza- wiwat wielkie doopsko:-D

jedyneczka obawiam się , że gdybyś mieszkała bliżej mnie znajomość ze mną miałaby na Ciebie fatalny wpływ:-D
dzamena ale odlotowy psiak-jest przepiękna!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Mysza u nas dzisiaj w ramach godzinnego entertainment dla królowej będzie zabawa z pacynką- tatuś kupił odlotową z ulicy sezamkowej, bo jak stwierdził- zobaczył ją i od razu wiedział, że Liliputa musi ją mieć:-) wzruszył mnie tym :tak:
tiffi to spryciula z Zuzy, jak wykorzystać tę umiejętność-hmmmm, może niech gościom portfele wyciąga:-D:-D:-D szkoda mi Ciebie i tej samotności Waszej:-( ale pomyśl, że to już naprawdę niedługo i będziecie razem sobie siedzieć w nowym, pięknym domku:-)
 
ja tylko na chwilę, pisałam rano jednak zresetował mi się komputer i wszystko szlak trafił :dry: noc miałam przerąbaną, nie wiem o której syn wstał ale naprawdę baaardzo wcześnie i nie spał do 7 rano, ciągle tylko bek, cycek ble, tylko zabawiaj, chodź, przekładaj :dry: potem wreszcie zasnął, do 10, obudził się i znowu ten sam cyrk ale na szczęście nie na długo i pospał jeszcze godzinkę, prawie do 12, ja oczywiście sp:sorry2:ałam razem z nim :-p śniadanie zjedliśmy o 13:30 :sorry2: M mnie wkurzył nieco na wieczór, mieliśmy jechać do Warszawy nagle w połowie drogi się rozmyślił i zawrócił :wściekła/y: a miałam zamiar kupić buty zimowe, bo nadal mykam w balerinkach :sorry2:
 
Hej
Ala wczoraj miała szczepienie moja kluska waży już 6160 :-) i ma 68 cm. Moja dziewczynka zniosła 3 ukłucia dzielnie troszke tylko popłakała za kazdym razem przy wpuszczaniu tego płynu, ale to normalnie z 5 sek i koniec. Najważniejsze że i tym razem nic jej nie było marud, ani gorączki tylko na rączce troszkę zaczerwienione a na nóżkach ani śladu. Dziś humor nadzwyczaj dobry dawno taka wesolutka nie była :happy2: Dziwne to moje dziecko:confused:.
Dziękuję za zdrówki dla Szymona czyli bratanka :happy2: jest już w domu dziś go wypisali, jeszcze muszą mu zrobić tomografie ale to już brat sam musi załatwiać. Co najmniej 10 dni ma się nie przemęczać i muszą go obserwować w domu bo coś jeszcze może się pojawić. Na razie ma szyne na nodze i wodę w kolanie, i po tym weekendzie będą chyba ściągać ta wode.

młoda mamuśka ja też bardzo chcę dzidzia jeszcze, ale to dopiero za rok bedziemy się starać bo teraz muszę wrócić na trochę do pracy żeby mnie nei zwolnili :happy2:
dzamena psisko normalnie że strach się bać :-D jest przecudna
ewelad no właśnie spróbujemy przepchnąć taką wersje z 2 chrzestnymi zobaczymy co ksiądz na to :happy2:
jedyneczka no to się chwali że M dorósł do ojcostwa i rację masz że faceci dojrzewaja później. Mój M teraz ma 31 i też tak zakochany w małej i wszystko robi a nie wyobrażam go sobie parę lat temu w takiej sytuacji. Strasznie się zmienił
 
Cześć dziewczyny-ja znowu w jednym temacie.

Zapalnie oskrzeli minęło dziewczynkom, Julka miała w poniedziałek już iść do przedszkola, a w niedzielę wymioty, biegunka, brak apetytu i nic nie chciała pić, w poniedziałek to samo- byłam u lekarza-okazuje się, że załapała jaką infekcje jelitową.

Najgorsze, że M ma to samo-leży jak flak i nie jest w stanie ruszyć palcem.

Dzisiaj na szczęście Julcia już coś zjadła- i nie wymiotuje. Cieszę się, bo gdyby nie mijało to miałam już skierowanie na oddział.

Marcie i mi -odpukać nic nie jest.

:-)
 
czesc dziewczynki
juz pozno i normalnie to bym spala. ale Stasin dalej wymiotuje.dzis cale popoludnie i wieczor-zaczelo sie po podaniu kwasu foliowego-rozgniatam tabsa i z herbatka na lyzeczce.skutkiem tego boje sie isc spac zeby sie nie zakrztusil. wlasnie 15 min temu przez sen zakaszlal bo chyba mial cofke i zwymiotowal przez sen-na szczescie malo i bylam na strazy. najgorsze ze nie odbil sie po wieczornym mleku...:-( i nie wiem co robic czy go budzic i czekac az sie odbija czy czekac az wstanie i nie spac...
ide was poczytac i moze wreszcie poodpisuje. M ma wolne 4 dni bo wzial urlop na piatek. co mnie b cieszy....
 
pisze lewa reka bo karmie małego,bylam na zakupach i w realu jest promocja pieluszek pampers sleep & pley 2 paki pieluch za 64,64 zł czyli ja kupowałam te do 9 kg to wychodzi 156 szt za ta cene .to chyba niezle,
tiffi umawiajcie te chrzciny i bedziesz miała z głowy ,mnie tez Ciebie szkoda ze wiecznie sama jestes tzn bez m ale pomysl ze całe szczescie jeszcze tylko troche
ewelad ja pamietam ze na kaca to miałam taki apetyt ze bym cała lodówe wszamała,za to przy alko na imprezie jedzenia prawie nie ruszam ale odbijam to sobie na nastepny dzien
dzis robiłam test ,i całe szczescie negatywny
justa widocznie mała lubi takie jazdy poszczepienne:)
młoda mamuska a twojemu co sie taki fochmen właczył,no u mnie by juz miał pozamiatane
jasia zdrówka dla dziewczynek i dla was ,a moze to jakis rotawirus?oby nie
louiska szkoda zes tak zadko tutaj ,jesli mały zwymiotował to juz nie musisz raczej go brac na odbicie bo pewnie najpierw mu sie odbiło i dopiero a raczej przez to zwymiotował,zdróweczka
 
reklama
jedyneczka myślę, że M powinien przeprowadzić poważną rozmowę z eks. ale nie przez telefon. Może tam się coś złego dzieje. A kto to komar? :-D A Ty tak nie fikaj mikaj pod kołderką, bo znów test będziesz robić i stresować się i nas :-D.
dzamena śliczny piesio.
ewelad ja bym Cię zamordowała za ten telefon jak bym była Twoim D :-D
tiffi jak Zuza by była mężczyzną to by się jej przydała taka umiejętność :-D
louise Stasiowi już się nie odbije, bo zwymiotował, ewentualnie połóż go na boku i pod nogi łóżeczka, gdzie Staś ma głowę podłóż książki, żeby był lekki spadek, wtedy się nie zakrztusi.

Wróciłam od mamy. Wychowałam sobie mami synka :-(. Do fryzjera jechałam 2 razy. W końcu dojechałam. Co dałam kroka za drzwi to moje dziecko wpadało w straszny ryk. A jak dojechałam do fryzjera to musiałam się wrócić, bo dziecko aż zaniosło się. Na szczęście fryzjera mam 1 min. samochodem. Kolega fryzjer okazał się wyrozumiały. Sam ma 2 dzieci, w piątek urodził mu się syn. Pociął mi włosy w ciągu 15 min :-D.
 
Do góry