reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2010

reklama
Nareszcie wygladam jak czlowiek:-D

agatka fajny plaszczyk:-)

Mruczka to mialas niezla szkole :-D przyzwyczajaj sie do paluszkow na szybie ttp.:-)

Widze ze u Was problemy z kupkami a u nas znow na odwrot kupka prawie w kazdej pieluszce.

jedyneczka ja bym w zyciu nie uslyszala biedronki:szok:

Ashika Widzisz to sie zdziwilas:-D dobrze ze w szkole sobie radzi

Nosidełka dla dzieci - typu Mei-Tai - LennyLamb.com
 
hejka:-)

pospacerowałyśmy, potem stwierdzilam, e czas na zakupy większe, ale ze D chory, to wpadłam na wspaniały pomysł, ze sama pójdę d lidla, bo mam najbliżej- no to poszłam, a wracałam jak wielbłąd obładowana, bo oczywiscie mnie poniosło- a auto pod blokiem stoi:cool: czas zrobić to prawko:-) ale w sumie warto było, bo jak pomyślę, jakich cudów nakupiłam, to aż się ślinię jak Lilka zupełnie:-D
kasik no to nie ma Bartulko zadatków na szalonego ekologa wcinajacego kiełki z własnej donicy:-D no pożytku z D wielkiego nie mam , jak chory i wkurza mnie często, ale jak gdzieś jedzie, to ogarnia mnie melancholia-ach to rozdwojenie jaźni:-D poza tym to tylko jeden dzień, ale jedzie do Wrocławia, a ja nigdy tam nie byłam, a chciałam:happy2: zdrówka dla Barcika-D mówi , ze Lila też chyba kaszle, ale moim zdaniem to od zabaw ze śliną, a jemu nie wierzę, bo on z rodziny hipochondryków:-D
Mysza a ja każdego kupsztala dezaktywuje pod kranem-szybciej i dokłądniej, a dziecię nie wnosi sprzeciwu:-) może i Ninka się przestawi z papu i też zacznie łądnie spać-tego życzę:tak:
pati poszło
 
M pojechał na angielski a mała śpi więc może zjem obiados w spokoju:tak: Wyszorowałam ca ly dom ,wymieniłam tą kurtkę, potem spacerek a teraz padam na pysk:-p Za to jutro jako że obiadek tez mam , wielka laba:-)

madzik a ja nie wiem ile moja waży, muszę zważyć siebie i siebie z nią jak wstanie. Ale jest długa i to mnie zmyliło zwłaszcza że chciałam coby na wiosnę jeszcze była ale przesadziłam:-D Mam teraz 68, też jest spora ale chyba taka rozmiarówka bo w innych sklepach jakieś mniejsze były te kurtasy.

No i pospała 10 min, to se pogadałam:dry::-p
 
u nas mała już śpi, strasznie marudziła, a ona tak marudzi jak chce już spać wykąpana :-D
No więc zlitowaliśmy się i ułatwiliśmy to jej. M poszedł pospacerować :-) Przed wyjściem pytam czy kogoś ma :-D powiedział że jestem walmięta :-) Musiałam ogarnąć kuchnię, bo M zrobił schab ze śliwką a w kuchni jest nieobliczalny jak ruski kalkulator :-) A kuchnia bo jego eksperymentach to sajgon. Teraz mam chwilę dla siebie... a jednak nie - już wraca ... ciekawe co tak szybko ...
 
dobry wieczór:-)

ehh trochę mało czasu mam ostatnio.. zmeczona jestem bardzo, w nocy spać nie mogę z bólu pleców i nieraz żołądka:baffled: normalnie ciąża mnie zmaltretowała fizycznie..

Marcello już spi, strasznie płakał, 2 godz non stop, podejrzewam, ze to zęby, bo dawałam jeść, pić herbatkę, ale nic nie pomagało ciągle też ładował rączki do buźki..... dopiero po kąpieli zasnął przy cycu wymęczony..

nadrobiłam Was, ale nie mam siły poodpisywać, wybaczcie..

całuję
 
hejka!
ja też dzis tylko o sobie,sorki,ale nie mam czasu,jutro poczytam i poodpisuje
do południa byliśmy na spacerku 3 godzinnym a potem w skepie na zakupach z M,teraz M usypia małego,on oczywiscie przed 22 nie zaśnie,a ja zrobiłam kolacje,późno jak na kolacje ale mnie ssie to trzeba coś zjeść ;)

kolorowych snów
 
lionne racja, później, zwłaszcza dzieciaczki alergiczne.

kasik a ja jestem pewniejsza jedzenia ze słoiczków bo sprawdzane miejsca upraw itd. a sama kupisz to nie wiadomo czy toto nie rosło przy samej autostradzie albo było nawożone nie wiadomo czym:-p Chyba że ekologiczne albo od znajomego rolnika ale ja takiego nie mam:-p

mysza moja też była w szoku że ją o tej porze (ledwie wstała po nocy) do wanienki wkładam:-D Nadik właśnie nie przysypia już przy cycku, je świadomie i się delektuje:-D A ja się przyznam że jak ona czasem robi buu i podkówkę to mnie się chce śmiać i ona się śmieje wtedy przez łzy ale tak jakby starała się nie śmiać bo ma focha:-D Ale przynajmniej wiem że jak ryczy to za kilka minut mam czas wolny bo będzie spać:-D
A po co do gina?

pati już. Zdjątko wstaw:tak:

pati bo ponoć się odbijała od przedmiotów ta biedronka:-D

ewcik a dajesz gryzaczka? Moja dziś dziamdziała trzymając w łapkach choć zęby jej nie idą chyba jeszcze, raczej lubi przeżuwać:tak: Też mam plecy wymordowane:baffled:

Moje dziecię darło się dziś tradycyjnie w aucie:eek: Nie wiem co ona taka na odwyrtkę niż inne dzieci z kąpaniem spacerami i jazdą autem:baffled: Wymyśliłam że może nie przystosowuje się łatwo do sytuacji, taki charakter chyba bo z kąpielą już oki, spacery lepiej a autem jeździ rzadko więc nie przywykła ale z czasem przywyknie. Może taka bojaźliwa jest:sorry: Ale za to jak wjechałyśmy do reala buzia w ciup ,oczy jak 5 złotych a w nich niemy zachwyt:-D Więc przewiozłam ja dla przyzwyczajenia jeszcze po realu aż zasnęła:-p Śpi już pół godziny, zaraz M ją przełoży do łóżeczka, ciekawe czy się obudzi:-p Kurka chrzciny chyba 21 listopada i jak małą ubrać:baffled: Będzie któraś chrzciła w listopadzie?

Dobrej nocki;-)
 
reklama
Mysza ruski kalkulator:-D:-D:-D po ekperymentach kulinarnych D wszystko ufajdane, on także:-)
Ewcik niedobrze, mam nadzieje , ze wkrótce wolne M i odpoczniesz!
jedyneczka ja też zamierzam w listopadzie, jakaś sukienka, rajtuzy sweterek i albo kurtałka, albo kombinezon?
 
Do góry