reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2010

reklama
kasiamaj mogłabys przyjsc do mnie zrobic obiad bo ja dzis strajkuje chyba,mąż wyjechał ,Filip je w przedszkolu (co nie przeszkadza jesc mu jeszczew domu)zostaje ja i mój starszy Patryk ,chyba jednak bede zmuszona -a tak mi sie nie chce tyłka ruszyc ,od trzeciej w nocy juz nie spie bo m wyjezdzał i trzeba było go wyprawic bo znajadz go to bez mojej skromnej pomocy wyjechałby w jednych gaciach ,czasem mam wrazenie ze mam czwórke dzieci
 
hello
pisze z frankiem na rekach wiec bez pl znak
weekend dramat i nie mam czasu nadrobic bo caly czas franio placze nie wiem chyba po tej furaginie
noce cale nieprzespane w dzien tragedia zasypia jak zmeczy go płacz a wlasciwie krzyk nie moge go odlozyc bo sie od razu budzi i placz, dzisiaj o 17jedziemy do lekarza.
kupy nie bylo od srody moze to go meczy...
kiedy dzieciom plyna lzy?? bo tyle co on plakal, krzyczal przez te dni a ani 1 lezki.
milego dnia dla was a ja czekam na 17.
 
ewa Frania na bank męczy ból brzuszka od braku kupy ,moze daj mu czopka albo termometrem .wspólczuje wam najgorsze ze mały sie tak meczy
a co do łez to sprawa indywidualna,Maksiowi leca juz ale to tez nie zawsze
patipaula ech u Was to juz norma ze jak nie jedna to druga choruje a do tego jeszcze Ty i malutka ,duzo zdrówka kochana
(oj z kad ja to znam
 
Ostatnia edycja:
cześć Kochane!!!
Tu magdzia2904, pisze od młodszej siostry z komputera a ze nie pamiętam swojego hasła starego bo w moim kompie samo sie loguje to musialam zarejestrowac sie jeszcze raz.
Strasznie mi brakowało Was !!! Nie zdążę wszystkiego nadrobić ale mam nadzieję, że coś tam podczytam.
Jak tam Wasze dzieciaczki?
Na nowe mieszkanko będę starac się wrócić w listopadzie to już będę na bieżąco z Wami!!
Moja Malutka rośnie jak na drożdzach, spróbuję wstawić kilka fotek ;)
Buziaki dla Was Kochane i naszych ślicznych dzieciaczków ;*
 
hejka:-)

o tak poźnej porze, bo rehabilitacja, zakupy, obiad, sprzątanie i mała maruda:-) właśnie walczy z sennością na huśtawce:-D
kasik mam nadzieję, ze bioderka oki, no i owocnych pozukiwań automobilu:-)
mammi już miałam wyruszyć na pozukiwanie Twej osoby po okolicy:-) dobrze, że zwalczyliście epidemię, ale nieweoło musiało być:no:
Jasia no to fajnie, że niedziela udana i nocka super, u nas w temacie chrzcin dalej bezruch-musze się wziąć za to:zawstydzona/y:
patipaula witaj!!! natępna mamusia widzę w domu szpital ma-zdrówka dla całej rodzinki dużo!!!
agatka ja też jak skończymy rehabilitację wybieram się do kina z małą, bo mam bilety z pracy i muzę wykorzystać, więc będziemy się ukulturalniać-mam nadzieję, że Lilce się spodoba, bo tych biletów mam sporo:-) no i z D byśmy się chcieli wybrać, ale to jak znajdziemy straż do małej:-) ale masz produkcję-fiu fiu:tak: dobrze, ze oczęta Andrew oki:-)
dzamena witaj!!! dzisiaj dzień powrotów:-) sama z 3 ananasków-wytrwałoci życzę i wpadaj na odstresowanie do nas:-)
ewa masakra, mam nadzieję, że lekarz coś poradzi, a mojej łezki lecą, jak tak żałośnie płącze, bo czasami tylko kwęka i kwili-bez łez
magdzia witaj i powodzonka w urządzaniu gniazdka upragnionego!!!
 
ewelad ananasków?????????????ananasków!!!!!!!!!!!!!!!kobieto to demony!!!!!!!!!!
ale masz fajnie z tymi biletami ,ha ale ja tez dostałam tylko ze mpk jedynie 240 biletów godzinnych,ty sie rozerwiesz a ja co ?
witajmagdzia
 
sasanka-dzięki-a dasz mi namiary???


tu masz linka do aukcji

https://ssl.allegro.pl/spiwor-spiworek-110-112cm-jedyny-profilowany-i1237968839.html

ja kupowalam poza allegro to mialam 10 zl znizke mozesz jej zaufac jest to kolezanka forumowa moja z gazety ktora szyje dla wiekszosci forumek na gazecie.

tutaj masz opinie i zdjecia uzytkowniczki spiworka http://forum.gazeta.pl/forum/w,22462,116482345,116482345,spiworek_od_forumowej_Magdy_a_pliko_p3.html
 
Ostatnia edycja:
Hejka, witam poweekendowo.

jedyneczka
- ja przy każdym przewijaniu linomagiem smaruję małą, a buźkę rano przegotowaną wodą, a wieczorem wodą z wanienki

louise - fajnie, że wróciłaś na forum

tiffi - mojej też coś w nosku zalega i zdarzy jej się czasami pokasłać i nie wiem czy to do lekarza trzeba już iść? Niby w nosku nic nie ma wizualnie, ale słyszę jak chrumka i mam wrażenie, że gorzej jej się oddycha - daj znać co lekarz jutro Ci powie. Widzę, że i jedyneczka, jasia b i atabe też macie zagwostki katarkowe... Moja Ola do buzi pcha całą rączkę. Szkoda, że zakupy nieudane, ale dobrze, że ciocia przyjeżdża i że fachmani już sobie poszli. Trzymam kciuki za szybką przeprowadzkę.

kama - witaj ponownie

Mysza - moja też robi kupki codziennie a i zdarzą się nawet ze 3 w ciągu dnia i bobotic też podaję, więc może w tym tkwi sekret

madzik - super, że imprezka się udała, ale z Ciebie imprezowiczka, ja tylko w domu siedzę :(

mysza, jedyneczka
- moja Ola też zajada rączki (czasem to się zastanawiam, czy ich nie połknie :)), ślini się przy tym a smoka cały czas nie toleruje

mammi - no to nieciekawie z tymi choróbskami. A czym nawadniałaś Emilkę - cycem czy podajesz coś dodatkowo?

patipaula - oj, to też się męczysz z choróbskami. Zdrówka!

kasiamaj - ja dziś też pierwszy raz miałam kupę na plecach małej :)

dżamena - fajnie, że jesteś - stęskniłyśmy się

magdzia
- witaj i zaglądaj do nas częściej

Weekend miło minął, było trochę gości, trochę spacerów, ale najbardziej się cieszę, że z Mkiem miło mogliśmy spędzić czas. Dziś już tylko samotny spacer mi pozostał, tzn. z Olą, fajnie, że pogoda w miarę spoko - jest przynajmniej słonecznie.
 
reklama
hej!
widze ze dzis dzien wielkich powrotow.WITAJCIE DZIEWCZYNY!!

my po spacerku,Maja spala dzisiaj do 10.30 zasnela wieczorem o 20 i pila tylko raz o 5 a teraz marudzi nie milosiernie.
u nas hustawka sie juz nie sprawdza mala czarownica za nic nie chce w niej siedziec,momentami za nia nie nadazam.
ogolnie humor do bani.
wszystkim chorujacym szybkiego powrotu do zdrowia!my walczymy z katarem a mala na widok gruszki histerii dostaje!!
 
Do góry