reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2010

reklama
Witajcie :tak:

Śniło mi się że leżę w szpitalu na podkładzie i czekam na poród:-D i miałam właśnie do M dzwonić żeby zabrał kaskę na ZO:-D

ewa81 ja znam takie kupki bo moja robi standardowo co 3 dni:-)

ashika płaciłam za tą szczepionkę przy Emi potrójną bo mi lekarka polecała bardzo wówczas. Teraz jest refundowana ale nie wiem czy nie można np. życzyć sobie samej odry? Możesz zapytać.
Jak pamiętam ta potrójna szczepionka nie jest obarczona jakimś ryzykiem powikłań. A świnka jest niebezpieczna dla chłopców zwłaszcza z tego co wiem.

Idę zmienić kompa bo mi M zabiera:dry:
 
Mała spała w nocy 7 godzin, za to w ciągu dnia i wieczorem dawała piękne koncerty...

Muszę iść jutro do przychodni zapytać się, czy mogę przynieść własne szczepionki, czy koniecznie muszę u nich kupić, bo gdzie indziej mogę kupić taniej.

A dziś będę chciała wyciągnąć M na targi, ale znając go, pewnie mu się nie będzie chciało jechać.

Tifi dołączam do życzeń - wszystkiego NAJ
 
Hej dziewczyny.

Tiffi Dużo spokoju, miłości, uśmiechu, oczywiście banalnie zdrówka ,a dodatkowo życzę Ci spokojnych,przespanych nocy i oby prace związane z domkiem zakończyły się jak najszybciej.Wszystkiego Naj Kochana:happy2::happy2::happy2:

Ashika Przegina Twój chłop, oj przegina...JA bym awanturę rozpętała na Twoim miejscu.
Ale ja zaborcze babsko jestem i mój emek o tym wie, więc nawet nie planuje takich wypadów beze mnie bo wie jaka zadyma by była.Za to jeśli chodzi o uspokajanie bobaska to u mnie to samo.U niego płacze w niebogłosy mimo,że ją nosi, a wystarczy,że ja ją wezmę i dziecko spokojne jak aniołeczek.

ewelad Ty to wyrozumiała kobitka jesteś;-) Twój ciągle w weekendy gdzieś jezdzi.Ma szczęście ,że trafił na Ciebie, bo np.ja mojemu w niedzielę to najwyżej do parku z dziećmi pozwoliłabym jechać;-) Pewnie jak Lilunia podrośnie to tatuś będzie ją chciał pasją zarazić...

Cynamonka Smutne strasznie to co piszesz.Mam nadzieję,że jakoś Ci się wszystko poukłada i dogadacie się z emkiem.

Jakoś tak wyszło ,że prawie cały post o facetach...Oj z nimi zle, a bez nich jeszcze gorzej.Na pocieszenie dodam,że tego kwiatu jest pół światu.Jak nie ten- to inny....;-)
 
Małej ropieje oko, przemywam rumiankiem. Wiem, że tu był wcześniej taki problem. Jak mam jej pomóc. Wiem, że można masować oko, ale nie chcę jej zrobić krzywdy. Jaka to technika masażu ? Może mi ktoś wytłumaczyć jak krowie na granicy ?
 
jedyneczka swinka jest tak samo niebezpieczna jak pampersy i dzinsy niestety wszsytko powoduje to samo


tweenie mozesz meic wlasne szczepionki tzn kupione gdzie indziej tylko najpierw pediatra musi ci na nie wystawic recepte, nawet juz wczesneij o tym pisalam zeby tak robic bo wtedy taniej jest niz w przychodni


mammi no moj sobie chyba zapomnial ostatnio, ale jak wroci to sobie na pewno przypomni bo juz zaczelam go pakowac :-) skoro brat wazniejszy niech z bratem mieszka :tak::tak::tak:


mysza tu cos znajdziesz Masaż kanalika łzowego-jak? - Niemowlę - Forum dyskusyjne | Gazeta.pl


Maksiu obsypany znowu nosz cholera jadlam wczoraj tylko indyka z rekawa z marchewka i chleb z dzemem a on znowu ma na buzce czerwone placki chropowate :-( i znalazlam winowajce m wspanialomyslnie kupil mi razowy chleb (zebym zdrowo jadla) robiony na serwatce :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
a teraz dziecie spi 4 godz mija od zarelka a on spi nie moglby tak w nocy ???
 
Ostatnia edycja:
hello

Myszka u nas tez byl problem z oczkiem ropiejącym. przemywaj sama woda przegotowana tak radzila nam okulistka. Dostalismy tez kropelki i nam pomogly Chibroxin. Masaż kanalika tez robiłam.

Ashika oj wspolczuje ci z tym jedzeniem. U nas czasami tez tak jest jak cos zjem "nieteges"
Ale generalnie marcelek ma ładną buzke a ja moge praktycznie wszystko wcinac.

lecimy na zakupki ciuszkowe

Milej niedzieli
 
my już po spacerku, ale wieje jak jasna cholerka, poczytałam gazetkę w parku, skonsumowałam pączka i wpadłam na wspanaiały pomysł przenoszenia małej śpiacej z wózka do kołyski, no to dalej jest mała, ale już nie śpi:-D obalimy butlę mleka i t kuraki smażymy

Ashika no to niedobrze z tą wysypką, trudno tak prześwietlac wszystko co się je, a w różnych rzeczach są rózne wynalazki-czasami najmniej spodziewane w danym produkcie:-( mojgo też coś poniosło- miał być o 16, a dzwoni przed chwilą, że jeszcze kiełbaska i jedna rundka-już ja mu zrobię rundkę dzisiaj w nocy, a raczej Lilcia:-D i bądź tu kobieto dobra dla gadziny ehhh, ale jak nakreśliłam, że miał być o 16, a już 15, to mówi, ze tak, tak będzie-strasznie szybko będzie chyba tę kiełbaskę wpieprzał:-D
 
reklama
M pojechał z dziewczynami na shreka, też bym chciała:-p

agatha moja też taka w dzień choć miewa dni lepsze i gorsze:tak:Wczoraj np. była spokojniutka do wieczora , mogłam pogadać ze szwagierką bo była z dziećmi no i uśmiechała się do dziewczyn i pierwszy raz do M:tak:A wypłakuje się w kąpieli bo nic nie pomaga i koniec, cud jak przy pielęgnacji po kąpieli chwilę się nie drze:-pTo sporo Hania produkuje:-D

tiffi WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI URODZIN:-) tak tak, najlepiej jak sami M zobaczą tak to jest;-) To ładnie przespała Zuzia;-) To może deskę w wc taką zwykłą choć daj żeby potem wymienić? Super że robota wre.

mammi to powodzenia z prawkiem;-)

kacperek nie poddawaj się, trzymam kciuki;-) a karmi nie wiem ale piję czasem do gości:tak:

jasia ja bym M nie dała rady na umycie lodówki choćby była taka mikra:-D

Kurde mała pospała mi na klacie z godzinę o 13ej a teraz nie chce ani 5 minut a chciałam troszke czasu dla siebie, też mam marzenia:-D Idę więc na spacer ale już się boje bo nim wyjdziemy tzn. się wyszykujemy to nerwicy z jej krzyku dostane:baffled:
 
Do góry