reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2010

reklama
Maruśka jak przybira na wadze i zdrowo wygląda to chyba nie ma powodu do zmartwień-moja pediatra na moje rozterki, ze czasami Lilka nie dojada, albo zjada więcej niż normalnie stwierdziłą-takie jej prawo, jak każdego człowieka:tak: a przybiera ok, więc jest ok
Ewcik uspokoiłaś mnie-dzięki:tak: bo dziaj jak mała spała, to stałąm jak psychol nad kołyską i obserwowałam ciemiączko:-) a co do dzienniczka-ja właśnie jestem taka boleśnie akuratna-w aptece powinnam pracować:-D
Cynamonka dobrze meżowi Maruśka pożyczyłą- dołączam;-)
madzik ja bym chętnie z Liliputą posiedziała tak do roku i machnęłabym sobie drugie bobo, ale to raczej nierealne, więc przerwa prokreacyjna będzie dłuższa:-D
 
Ewcik - nic straconego właśnie hary na tvn się zaczyna więc hop pod pierzynkę.

Franio nie robił kupy przez 3 dni no i właśnie zrobił - matko nie myślałam że taki niemowlaczek taaaaaaką kupkę może trzasnąć - po brzegi pampka.
 
Dolaczam sie do slow jedyneczki, co do szczepien. Sa wazne. Ja szczepie wszystko oprocz rota ( dzis lekarze dobrze sobie radza z infekcjami tego typu ) oraz gruzlicy. Jakie byly mecyje w szpitalu jak nie pozwolilam malej zaszczepic. Pielgrzymki do mnie przychodzily: a to polozne, a to pielegniarki, a to lekarki. Jednak moj pediatra twierdzi, ze to dosc obciazajaca szczepionka dla takiego malca i w dodatku malo skuteczna a i gruzlica teraz zadko.
 
żałuję że wcześniej nie byłam doinformowana ja bym na wzw nie pozwoliła zaszczepić w szpitalu dopiero potem szczepionka 6 w 1
 
Madzik, młody ważył 14 dni temu 4200, czyli 2250 więcej od wagi urodzeniowej w 2,5 miesiąca. Więc wydaje mi się, że ok.
ewelad, też bym tak zrobiła z drugim dzieciaczkiem i kombinuję jak to zrobić ;-)
 
moj stary wlasnie pojechal na weekend na zagle.... niech go szlag trafi, bo mnie juz trafil!!!

moze jednak nie, lepiej niech odrobi w polu ;-) a na tych zaglach niech mu doleje konkretnie



madzik wtoruje cynamonce peirwsza super, druga okropienstwo :no:


jedyneczka ja nie namawiam, to indywidualna decyzja kazdego z nas, ale czemu szczepic na swinke??? chorowalam i wcale zle nie wspominam


ewcik ja bym sie wsunela pod ta koldre i pochrapala do rana :-)


maruska ewelad powodzenia z dzieciaczkami kolejnymi podziwiam ze juz wam sie chce nastepnego, poczekam na zabki i inne uroki i czy wtedy tez sie bedziecie spieszyc, ale racja dwojka sie latwiej opiekowac bo sie pobawia ze soba albo sobie dowala jako moi kuzyni jeden drugiego spral resorowka nie bylo efektu to oznajmil rodzinie "wemem mlotka i zabijem" na szczescie dzis maja po 20 i nie pozabijali sie


spokojnej nocki bo ja padam
znowu wszystko mnie boli i zmasowany atak kataru przezywam :-(
 
cześć dziewczynki, ale dawno mnie tu nie było, stęskniłam się za wami. Ale byliśmy na wsi, gdzie nawet telefony nie mają zasięgu, a co dopiero internet...
Było ok, odpoczęliśmy porządnie.

Hania w nocy super, w dzień dużo gorzej, śpi po 20 min i się budzi, już mnie to bardzo męczy, bo generalnie jest marudna, na rękach spokojna, ale ledwo ją sie położy to płacz. Generalnie na wszystko reaguje jakby była nieszczęśliwa. Mam nadzieję, że jej to przejdzie.... Przed każdym spaniem musi swoje wypłakać, wasze dzieci też tak mają???

Idę Was nadrabiać
 
reklama
Mruczka, moje dziecko też jakby wiecznie nieszczęśliwe, uśmiecha się, ale znacznie częściej płacze. Kolek nie zauważyłam.

Tiffi, ja kupilam na www.chusta.pl chustę kieszonkę, ale moja nie chce w niej być:-(


Mysza, moja wlasnie najspokojniejsza jak ja w auto wsadze i gdzies jedziemy, eneralnie powsinoga z niej, wszedzie pieknie spi tylko nie w domu

Tweenie, powodzenia w karmieniu, najważniejsze pozytywne nastawienie do tematu:-)

Jedyneczka, ja nie wiem jak Hania to robi, ale przy każdej kupie, a jest ich ok 5 dziennie jest cała do przebrania, najczęściej tyłem wychodzi...

Ewcik, moj M mowi, ze Hania ma wysokosciomierz w glowie, jak jest na ramieniu i M spaceruje po mieszkaniu jest ok, jak usiadzie z nią na ramieniu to ryk...

Vanillka, rownowaga w przyrodzie musi byc, jedno spokojne to drugie daje czadu.
 
Do góry