reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2010

reklama
jedyneczka, nagrzewam mu w pokoju, bo tam kąpię, ale jak jest taka pogoda jak dziś np.jak ciepło to nie.
makabra z tym wpisem...

ewelad, dzięki! to ja spieszę do mojego dzienniczka i widzę od piątku: 520, 510, 520, 490, 560, 510, 490. jeszcze miesiąc temu jadł 610, 720, 600, 610, 610, 640, 650. nie wiem o co chodzi, może od leków ma zmniejszone łaknienie? no i te dłuższe przerwy w nocy... na razie nie będę się martwić, zdrowo wygląda...:-)

a u nas deszcz, a w czasie deszczu dzieci marudzą... moje dziś marudzi. ale spodobała mu się w końcu huśtawka, pięknie się uśmiechnął jak usłyszał odgłosy dżungli :-)
 
ewa81 mozesz sprobowac rumianku ma dzialanie odkarzajace o oktenispecie nie slyszalam nic


aneta czyli rozrywkowo fajnie wam


sasanka czystego nieba w takim razie i milego pobytu w pl


gregorka ja juz wiem NIE SZCZEPIE


tiffi udanej akcji fryzjer


jedyneczka nei nagrzewam, na razie kapiemy w pokoju zamykamy tylko okna na czas kapieli i drzwi do pokoju, zima pewnie do lazni sie przeniesiemy bo trzeba bedzie dogrzac (uroki domku)a lazienka mniejsza


mruczka ja tez do zlobka planuje i to w sumie chcialam jak najszybciej ale i tak przed skonczeniem roku na zaden sie nie zalapie za dluga lista rezerwowa :-(
chusta piekna


misialula tu nie czarny lad w kazdym hipermarkecie dostaniesz :-p a cena ok 30 zeta ale na funty dasz rade przeliczyc ;-)



zjadlo mnie przez te szczepionki nic nie zrobilam w sumie jakims cudem pranie sie udalo powiesic ale czekalo ladnych pare godzin na to :zawstydzona/y: mlody w koncu usnal po poludniu jak sie przebudzil walnal 100 herbatki profilaktycznie i spi dalej przespal papu nie ruszam bo teraz to by od razu do cyca chcial lece poprasowac co przynioslam bo jak m wroci to zgroza nic nie zrobilam :zawstydzona/y: ale glowa mnie potwornie boli raz od kataru a dwa od ilosci informacji chyba :-(
 
witam popołudniową porą:-)

ależ jestem wykończona-zrobiłam dziś chyba ze 12 km:szok: rano do zusu, endokrynologa, potem odebrać wyniki Małego,potem kupić coś dla synka koleżanki, potem po pampersy-chciałam oczywiście wrócić autobusem, ale wówczas usłyszałam głośny i ciągły sprzeciw Marcepana- i w ten oto sposób drałowałam 6km na pieszo w deszczu-było mi już wszystko jedno... głodna jestem jak wilk, od rana na kromce chleba z miodem- cóż, c`est la vie..

ewelad Marcysiowi tętniło jak spał i to jest zastanawiajace, bo podobno jak dzieci sa aktywne, a tetni-to nic złego..lek powiedziała, że gdyby to tętnienie było związane z sennością, brakiem reakcji ze str dziecka, nie wybudzaniem się-to wtedy niebezpieczne

mruczka, tiffi właśnie kurier przywiózł mi chustę-jak Mały zaśnie, będę się uczyć wiązac na maskotce z płytki, któr daje firma

vanilka super pomysł z tym wątkiem chustowym:tak:

ewa ja robiła siuraczka octeniseptem bo był zaczerwieniony i pomogło:tak:

ewelad,maruśka pełen szacun za ten dzienniczek:-D
 
To wychodzi ,ze moj klops duzo je-700-800 na dobę,a myslalam ,że to niejadek.
Maruska ,a ile Miloszek wazy?ile przybral od wagi najnizszej?Moja przybrala 2500 kg od najnizszej.
A u nas leje i leje-zaraz znajomi przychodzą to trochę się rozerwę.
Jutro skocze na jakies zakupy ubraniowe bo niestety spodnie sprzed ciąży za male.A apetyt mam straszny i zamiast chudnąc to ja tyje :(((
Ale cisza na forum-bleeeeeeeeeee,fajnie bylo w ciązy mieć czas na forum i na inne rzeczy-ja się tak dobrze w ciązy czulam,ze nic tylko z brzuchem chodzic,ale po cesarce trzeba czekac min 2 lata ,a wtedy to ja już nie bede chciała chyba.
 
ewcik ale wyprawa, podziwiam koleżanke:-D

ashika dlatego nie czytam takich rzeczy jak to o szczepieniach, chce tylko wiedzieć od lekarza co mnie po szczepieniu może zaniepokoić i na co reagować. Gdyby nie szczepienia umieralnośc dzieci byłaby ogromna (3 braci mojej babci zmarło na choroby wieku dziecięcego) bo szalałyby choroby które przez szczepienia zostały niemal całkowicie wyeliminowane ale mogą powrócić. Do tej pory są ich ogniska np. w pewnych regionach Rosji gdzie ludzie nie poddali się szczepieniom. Dlatego szczepię bo boję się samych chorób, że jednak mogą się zdarzyć a następstwa mogą być bardzo złe albo że powrócą te choroby i bedą groziły naszym wnukom:baffled:.Ale też panicznie sie boję i po szczepieniu chyba bedę wlepiała gały w małą całymi dniami:-(


cynamonka to kiepskich wiatrów:-D

madzik ja zawsze wiedziałam że będę chciała drugiego malucha ale szczerze mówiąc nie chciało mi się prędko jedno po drugim, chciałam odsapnąć i się pobawić;-) Choć fajnie jest później, kiedy podrosną, bo mają kontakt dobry i zajmą się sobą . Z drugiej strony po tylu latach od pierwszego porodu stęskniłam sie na nowo za takim maleństwem :tak:

Idę się pluskać.

I dzięki za odpowiedzi odnośnie kąpieli, wiadać moja jakaś nadwarażliwa bo kapiemy w malutkiej łazience nagrzanej po mojej kapieli w dodatku:baffled: ale jak to sprawi że mała nie będzie trąbić to będę grzać:-D
 
reklama
rany koguta, ale pogoda-leje, ciemno, szaro, buro-najchętniej bym się wsunęła pod kołderkę z dobrą książkę lub obejrzała dobry film przytulona do M-marzenia:sorry2:
 
Do góry