reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2010

Czesc dziewczynki .
Wpadam tutaj z doskoku bo czasu ciagle brak ;/wczoraj goraczki dostalam znowu i cala noc sie pocilam jak szczur...zjadlam kilka frytek wczoraj i maly w nocy stekal czesto wiec nie pospalam ...ciekawe czy to od tych frytasow ?podjadlam je synkowi jak wracalismy od poloznej bo normalnie padalam na pysk ...od kilku dni nie mam czasu jesc ..i potem chodze taka slaba w glowie sie kreci ;/

Dzisiaj misiac rowny mija od porodu :) kiedy to zlecialo ?

agatha oj wiem co czujesz i nie tylko ja ...wpadnij na smutki ....tam bedziesz wiedziala ,ze nie jestes sama z tym problemem .
Super,ze juz w domku a Hania czarnulka sliczna !!

trzymam kciuki za pozostale dwupaczki i czekamy na malenstwa :)
 
reklama
witam sie i ja:-)

zerwałam się skoro świt, czyli o 7, bo na 9.30 ktg i wizyta-zobaczymy, co to będzie, ale coś czuję, że dr popatrzy, pogmyra i każe spadać do domu hmmm zobaczymy wczoraj wieczorem znowu miałam takie dziwne parcie na dół, kłucie szyjki- i tak od niedzieli, ale nic z tego nie wynika
życzę miłego dzionka:-)

jedyneczka POWODZENIA!!!
 
Ewelad kciuki za Ciebie, bo to już chyba najwyższy czas patrząc na Twój suwaczek:tak:
Jedyneczka też kciukasy, czekamy na wieści:-)
Vanilka Agatha Mysza i Kasik rzucać tam jakieś zaklęcia znad dzieci na nas, bo my też chcemy już o cycaniu, marudzeniu itp gadać...

Dzisiaj Dzień Świstaka odc 15. Nie wyspałam się i znowu będę marudzić:-D
 
Witam


jedyneczka mnie tak boli brzuch od ok 2 miesiecy albo dluzej bo w sumei juz nie wiem czy ten kalendarz to jest normalny i czy czas sie zatrzymal czy nie :-(
powodzenia


agatha witamy w domu


ewelad powodzenia


mruczka dolaczam do ciebie




Noc koszmar co godzine skurcz, m wczoraj wpadl na pomys ze mogloby sie tak powoli rozkrecac to bysmy wiedzieli a nei nagle i szybko, ja jakos wole ta druga opcje :baffled:
Wczoraj poszlam spac z ostrym dolem dzisiaj troszke lepiej, niestety niewiele bo brzuchol dalej boli i stawia sie co chwile, a w ogole to mam wrazenie ze on sie chce wypchnac bez zadnych skurczy :baffled:
MAm dzis dzien zwatpienia :-( bede sie turlac w tej cholernej ciazy do konca zycia za kare
 
Hej :)

Tak siedze, czytam i widze z nikt sie nie rozpakowywuje, to moze ja sie do kolejki wepchne i bede pierwsza jesli pozwolicie:p
Juz brzuch mnie tak boli od ciezaru, bejbi jak sie z boku na bok tylko przewala.... w zaleznosci od boku na ktorym leże... :-)
Jedyneczka- trzymam kciukasy !!
 
A , bo zapomnialam dodac, ze po moim kktg wczorajszym wszystko wporzo;-) ani skurczybyczka zadnego nie bylo, za to jak tylko do domu dotarlam to umieralam taki brzuch byl twardy. A na tej Wołoskiej to calkiem mily personel medyczny tam :p zarciki, i woogole te babki takie raczej sympatyczne wszystkie. Kolejne ktg w piatek o 10 :-)

A co do tej kolejki o ktorej pisalam wyzej ewentualnie EWelad moge puscic przodem, bo ona bidulka sie tu troche zasiedziała chyba :-)

Patipaula- mamy ten sam termin , otworzylas sie juz kochana? :-)

Ashika, Butterfly a wy jak tam dziewczyny? w całosci?

Moj Haribo to taki raczej jakby na sloncu go roztopiono haha:p
 
i ja się witam 2in1...
Teraz się tylko przywitam a później Was nadrobie. Bo mi jakoś za gorąco i leże plackiem z komórka w ręku, a te upaly jeszcze conajmniej do niedzieli? Czy Aniołki w niebie poszły na urlop? Nie mogą troche posiusiać na ziemię? :-D :-p
Przeszedł mi ten ból nogi i widzę zarysowane kostki na stopie. Ale wzięłam w nocy ASPARGIN,bo przypomniałam sobie że to na to:) więc może bylo brak potasu itd...
Akcji przygotowawczych do porodu brak. Jeszcze tydzień do terminu, wtedy dzwonię do swojego Gina - tak jak prosił. Pewnie przekaże wieść do mojego szpitala, gdzie był kiedys ordynatorem:-) no i mam jechac 22lipca na I P:-) no i nie beda mieli wyjścia tylko beda musieli mnie przyjąć. Bo wg usg ok- to bedzie dopiero 40tydz, ale wg OM skończę wtedy 43!! :szok: i cos czuje ze przez ten tydzień sie nie rozkulamy.
A Zuzia ma dzień świra od wczorajszego popołudnia:-p szaleje i bryka...

Oki kochane potem wrócę, powodzenia i spokojności!!:-)
 
Cześc laseczki:-)

agatha witaj, cieszę się że już nastrój lepsiejszy;-)

Nawet spałam o dziwo, jestem wykąpciana pachnąca ufryzowana i mam nadzieję że od razu postanowią mnie rozkręcić bo nie chce mi się jutro znów szykować od rana i to w małokomfortowych warunkach szpitalnych:-D Dzięki za kciuki, przydadzą się bo coś mam pietra:-p Ba, jestem prawie po..........na ze strachu:-D To papa:tak:
 
Witam i ja, głównie te oczekujące...


odrazu zacznę: JEdyneczka, Ewelad... "nogi szeroko rozwarte" dziewczyny! ;-) A na poważnie, trzymam kciuki cobyście się rozkręciły.
Ashika- też byś mogła powoli ;-) Supcio, Buterrfly- wYOBRAŻAM SOBIE JAK SIĘ MECZYSZYCIE W TE UPAŁY...



Dzamenka- witaj, mam nadzieję że doczytałaś (a jeśli nie to się powtórze) przepraszam, że nawaliłam w Twojej kwestii i nie było mi dane wrzucić informacji na BB... :-( WITAJ W DOMKU!!!!!!!!!



U mnie ciężka noc- VAnilka, własnie właśnie... co jest? Nie wiem czy miałam gorączkę, ale oblana zimnym potem dostałam takich dreszczy że bałam się czy nie opuszczę Małej w drodze z łóżeczka do łóżka, co to za cholera? Brak jakiś witamin? A też wczoraj zjadłam frytki... Nie sądziłam że to może mieć wpływ na bóle u dzieciątka :wściekła/y::-( A Faktycznie wiła się w nocy chcąc kupkę zrobić czy co... A to frytki powiadasz...



Agatha, wiem o czym mówisz i jak się czujesz, prtzerabiam to samo ze swoją starsza (a Vanilka z synkiem), też zrobiła się inna- marudna, płaczliwa, histeryczna i to bez powodu, bo takiegoż mi podać nie umiem gdy pytam o co się np złościi męczy kota :baffled: I niby zazdrosna nie jest- przyniesie rzeczy dla Młodszej, pójdzie sprawdzi czy nie ona płakała, pokaże jej zabawkę itd... Ale inna jest... Jakaś... Smutna, wycofana :-(


Mruczka- na początku są takie plany aby dzieciaczka przebierać kilka razy w ciągu dnia, ale potem jak przychodzi co do czego- mama woli dać się wyspać maluszkowi w lekko zabrudzonych mlekiem śpioszkach niż wybudzać i słyszeć ew płacz kruszynki...:tak:
 
reklama
Witam:-)

Ostatnio byla mowa o zmniejszajacych sie brzuchach, chyba to dzis zaobserwowalam u siebie. Dzis co 2 godziny wstawalam do toalety, takie parcie na pecherz mialam.

Ashika dobrze ze ktg wyszlo ok

ewelad Super prezent-super kobieta z tej dentystki, tylko sie cieszyc ze jeszcze sa takie osoby na tym swiecie. Powodzenia na ktg, niech oni Ci wreszcie pomoga:-)

agatha witaj w domciu

jedyneczka kciuki trzymam zacisnieta aby dlugo cie tam nie trzymali:-)

Vanilka Gratulacje dla synka

SupciO Co ty :-D zamknieta jestem. Zelka haribo jakos tez jeszcze nie zauwazylam u siebie. Brzuch pobolewa.
 
Ostatnia edycja:
Do góry