reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2010

WItam sie i ja nadal 2 w 1 a tak bym juz chciala byc po.
Na poczatku Agatha witajcie w domciu.
Vanilka mam nadzieje ze goraczka zniknela??i jest juz wporzadku.
Emih Vanilka i Agatha ja tez sie tego obawiam to co wy teraz przechodzicie i mam nadzieje ze jak sie juz uporacie to bede mogla liczyc na jakies wasze wskazowki i pomoc bo ze tak powiem doswiadczone bedziecie.??A gdyby tak np. choc na spacerze pograc z dzieciakami w pilke albo cos porobic moze dzieciaczki by wiedzialy ze sa kochane nadal i najwazniejsze??nie wiem narazie wymyslam bo sprawdzonych sposobow to to ja nie mam.
No i co dzisiaj jest moj termin a tu ani widu ani slychu. tak wiec jestem kolejna przeterminowana ciezarowka:-)
Supcio widze ze mamy ten sam termin i jak u ciebie??
Eweland sliczna psinka :-)a jak tam u ciebie??dzieje sie cos??
Ja to bym chciala aby mi wody odeszly dzisiaj wieczorem bo ja juz nie daje rady a spac wogole nie moge tzn spie ale jak mam sie przekrecic na bok to taki bol jest ze hej.
Jedyneczko trzymam kciuki choc ty juz tam jestes. Czekamy na wiesci oby jak najlepsze ja to dopiero sie w szpitalu znajde w ostatecznosci w poniedzialek.
o nic uciekam narazie posprzatac i na dzialke wiatere wieje chmurki na iebie to i sloneczko zaniklo wiec bedzie mozna porobic bo fasolka juz dochodzi do siebie.
Patipula widze ze i ty tez na dzisiaj czy wczoraj termin mialas???
Milego dnia i do wieczorka.
 
Ostatnia edycja:
reklama
No to nadrobiłam :-)

Ewelad ale żeś alarm podniosła u kuzynki hi hi a z kołyską trafiło ci się extra !!! :szok: :-p
a jak tam po ktg?

niunia456 heheh wystarczy że ten koń co podarował, zagląda w zęby jej facetowi (jako dentysta heheh :-D:rofl2:)

a pro po prezentów... :nerd: dostałam również hehehe od chrześnicy M - ciuszki po lalce :-) :-D:rofl2: no i co miałam zrobić ?? musiałam je wziąć bo dziecko w wannie samo je wyprało :szok::-D i przyniosło nie wykręcone nawet... i musiałam od razu przeprać ręcznie (ja wiem :dry: to było specjalnie żeby ciotkę rozruszać do porodu :-D )

JA CHCE DO DOMU
--- Ashika to gdzie ty jesteś?? Coś mi umknęło znowu??

Agatha
nierozpakowanym życzę jak najszybszego zobaczenia siebie bez brzucha
dzięki !!! ale mój M woli mnie z brzuchem i wciąz powtarza jak ja będę wyglądać BEZ? :szok: "przecież to już nie będziesz Ty :baffled:"
powodzenia w macierzyństwie! :-) Vanilka Tobie też!!

wspolowiec jak już są plamienia to chyba bliżej niż dalej ;-)

jedyneczko !! powodzenia !! :-)

hmmm Emih i reszta dziewczyn piszecie o "pewnego rodzaju zadrości" młodszego rodzeństwa... u nas w domu będzie kuzynka Zuzi (Nikola) na codzień.. mieszkamy tu razem i ja już widzę że może być problem... Wczoraj jak byliśmy na tej działce, była też znajoma z niespełna 2 letnią Amelką... Ależ Nikola była zazdrosna!!! zabierała jej wszystko... przeszkadzała, szturchała... :no: będę więc robić za DOSŁOWNIE całodobową ochronę Zuzi :-D:szok:

Patipaula
Zelka haribo jakos tez jeszcze nie zauwazylam u siebie.
a ja miałam 9 lipca to rozwarcie 1,5 - 1,5 - 1,5, czyli mam tego czopa czy nie :baffled::nerd: bo skoro zbadał rozwarcie wewnętrzne to się chyba wypełzło ze mnie?? ale nie widziałam nic :dry:

Kacperek i fasolka miłego dnia na działeczce !! :-)
 
hejka laseczki :)
Ja juz na nogach od 7-mala teraz spi wiec chwilę mam dla siebie to wymyłam wlosy
U nas upał niemilosierny-ja tylko robie pranie i prasuje ehhhhhhhhh.
Popoludniu pójdę z Julką na spacer a później z mamą na jakieś zakupy -upały mają by jeszcze długo więc muszę sobie jakieś topy i letnie ciuchy zakupić.
Jedyneczka i Ewelad tzrymam kciuki za was dziewczyny-oby szybko dzieciaczki były na świecie !!!
Agatha witaj -fajnie,że juz w domku!!
Vanilka jak się czujesz?Gorączka minęła???
Coś jakiś zastój na forum jest-mamy rozpakowane mają mniej czasu i to chyba dlatego.....
Ja też tęsknei za przesiadywaniem cały dzien na bb jak byłam w ciąży i nie musiałam nic robic-oj to były czasy-a teraz to zapieprz.Mi już tylko kilogram zostal do wagi sprzed ciąży,bo nie mam czasami nawet kiedy zjeść-jak tak dalej pójdzie to będe chudsza niż przed a tego za bardzo nie chce
Butterfly dostałam twojego smska więc numer do Ciebie mam :)A Ty tez pisz do mnie w razie potrzeby :)
Supcio to dobrze,ze ktg w porządku-teraz tylko czekać na rozwój akcji!!!
Dobra idę prasowac bleeeeeeeeee
 
to jak to wkoncu jest z ta lista??bo ja podawalam emih swoje namiary ale zadnej listy nie dostalam spowrotem i tez w sumie nie mam do nikogo nr no trudno widocznie tak musi byc.
Madzik to sie wkoncu skonczy i z czasem bedziesz miec wiecej czasu i na bb i na wszystko inne trzeba w prawe wejsc a poczatki zawsze sa najgorsze i ciezkie.
 
Ashika- właśnie właśnie, gdzie się podziewasz???? ;-)

Butterfly? rada? leż do góry brzuchem, albo na bok- jak nie dasz rady obciążyć kręgosłupa- bo niedługo już będziesz z rozżewnieniem o tym wspominała ;-)

Co do czopa- wcale nie musi CI odejść, może zrobić to w dniu porodu. Ja kilka dni bujałam się z rozwarciem na 2palce (czyli 4cm) i nie odszedł tak się zaparł ;-)

Kacperek i fasolka- tak, twój nr przekazywałam, swój ci chyba też podałam?! Co do reszty?- musi być ogólna decyzja.

A co do starszeństwa?- nie wystarczy poświęcić czas, ja starszej czytam bajki przez ramię i staram się żeby plan dnia wogóle się nie zmienił, a wręcz częściej się z nią bawię, ale widocznie nie tu jest pies pogrzebany a w tym że po prostu jedynak przestał nim być i nie rozumie pojęcia: poczekaj, teraz karmię, zaraz- muszę wykąpać itd itp.
 
Butterfly? rada? leż do góry brzuchem, albo na bok- jak nie dasz rady obciążyć kręgosłupa- bo niedługo już będziesz z rozżewnieniem o tym wspominała ;-)
Co do czopa- wcale nie musi CI odejść, może zrobić to w dniu porodu. Ja kilka dni bujałam się z rozwarciem na 2palce (czyli 4cm) i nie odszedł tak się zaparł ;-)

A co do starszeństwa?- nie wystarczy poświęcić czas, ja starszej czytam bajki przez ramię i staram się żeby plan dnia wogóle się nie zmienił, a wręcz częściej się z nią bawię, ale widocznie nie tu jest pies pogrzebany a w tym że po prostu jedynak przestał nim być i nie rozumie pojęcia: poczekaj, teraz karmię, zaraz- muszę wykąpać itd itp.

hmmm to może lepiej na boku, bo na plecach to boli i mała mi wtedy robi stożek z brzucha heheh :-p aż mam strach w oczach :-p

a propo czopa - to jakim cudem zbadał rozwarcie wewnętrzne ??:confused:

no właśnie jedynak przestał nim być - a u Nas Nikola to też jedynak szwagra i pierwsze najbardziej rozpieszczone dziecko tu w rodzinie, a wiadomo jak to jest gdy pojawia się noworodek - jest centrum uwagi wszystkich - a nikola lubi bić i krzywdzić... :crazy: i będę musiała bardzo uważać, 5 letnia dziewuszka a rozkapryszona okrutnie!!
 
jedyneczka to że Emi miała alergię nie oznacza, że Nadinka będzie miała, a biszkopty w ciąży jak najbardziej dozwolone
mruczka ja z moim M rzadko kłóciłam się w ciąży a jak widać raz a porządnie wystarczyło :-) Ciekawe czy doświadczona ciotka będzie miała rację
madzik fajnie że miły dzień i że takie spacerki robicie
mysza to neistety przywilej karmienia butlą ż m0żna urządzać sobie długie spacery. oje spacery wyglądają inaczej najpierw mała się najada a potem heja na spacer wczoraj oczywiście nie najadła się więc po wyjściu był lament, więc zaczęłam stosowanie smoka, ale mała nie umie go ssać to znaczy wypada jej i złości się że sam nie wraca
justaa w szpitalu kazali wybudzać, bo to chodziło o to czy przybiera na wadze, jeśli chodzi o spanie w nocy ja bym nie budziła, a w dzień mi lekarka powiedziała, że przerwy powinny być max 3,5h. Jesli dobrze przybiera na wadze nie przejmowałabym się, no chyba że mało t wtedy powinnaś wybudzać
ashika oj wymęczysz się kochana, mam nadzieję, że jednak wszystko pójdzie po twojej myśli
ewelad oj uwierz mi sama byłam zaskoczona faktem mojej przekory. Kurcze jak miło spotkać takich ludzi na swojej drodze zwłaszcza jak się potrzebuje. Czasem mi się wydaje że obcy ludzie bardziej życzliwi niż rodzina.
agatha fajnie że już w domu. A przypomniej w jakim wieku jest Maja. Może jakoś ją zaangażuj niech podaje pieluchy asystuje przy kąpieli itp a ty ją chwal że jaka pomocna itp. To dla niej nowa sytuacja więc musi się przyzwyczaić, oswoić że nie jest już sama
kasik moja miała wczoraj gorszy dzień trudno jej było zasnąć przez te upały
supcio najważniejsze że wszystko dobrze
butterfly a zabicie nudy - akcja porodowa

Wczoraj była u mnie koleżanka miło, Zuzia dostała ubranka i też 3 body które jej córka nosiła malutkie, ale fajne, takie ładne ( z UK od razu widać że inny styl). Mała nie mogła wczoraj spac te upały chyba. Po południu poszliśmy na spacer, ale mała chyba głodna (wczoraj była ciągle głodna), więc zastosowałam smoka ale wypadał jej z buzi i się denerwowała, jakoś przytrzymałam go pieluchą i zasnęła. Noc była super mała budziła się na jedzenie zjadła i zasypiała, więc i ja w miarę pospałam. teraz śpi, ale zaraz będzie się budzić. My praktycznie całe dnie spędzamy w domu bo taki upał ze nie ma jak wyjść, a poza tym karmienie piersią trochę uwiązuje.
Czy kupiłyście, bądź kupujecie podgrzewacze??
 
emih powoli to on sie zbiera juz od miesiaca nieomal :-( ja bym wolala zeby sie zebral raz a konkretnie tym bardziej ze na jutro termin ma


patipaula zazdroszcze toalety co 2 godz :baffled:


butterfly jestem w domu ale "chce do domu" mialo oznaczac powrot do normalnosci :zawstydzona/y::-(


madzik ale masz extra spacerki zakupy bosko po prostu


jakas spiaca po tej nocy jestem dzisiejszej i dosypiam a co i tak nie ma co robic :-( z dziwnych rzeczy lapki mam spuchniete mega nie pozginam palcow :-( za to stopy przestaly mi puchnac :szok: mam kostki na nozkach :tak: i doszlam do wniosku ze nie wygladam tak powtwornie wiec moze jeszcze beda ze mnie ludzie po porodzie ;-)
Nie mozna ogladac discovery historia :happy: w poprzedniej ciazy tez tak bylo jak tylko wlaczylam ten program to 15 min i spie i wlasnie zaobserwowalam powtorke z rozrywki najlepiej usypia mnie cos o II wojnie swiatowej i o egipcie :confused:
Blagam trzymajcie kciuki zebym przypadkiem nie rodzila w niedziele jak juz siedze w domu to moge w przyszlym tyg rodzic a niedziele spedzic z chlopakami moze nad jakas wode albo cus tylko wszystko brudne :-( bo jesli znowu w pokoju przy wiatraku to trafi mnie kompletnie juz :-( nawet nie rusze sie specjalnie nigdzie bo m zabral auto do wymiany hamulcow a i tak nie ma do kogo bo wszyscy sie urlopuja akurat teraz :-( ehhhh znowu smetny dzien
mruczka gdzie przepadlas mialas marudzic razem ze mna :dry:
 
reklama
Witam was dziewuszki!!
Wyspałam sie za wszystkie czasy dzis snil mi sie mój poród mała miała nos po mnie :-D
Butterfly jak znajdziesz pomysł na nude to daj znać bo ja jak narazie krece sie po ebay i mysle co okazyjnie kupić
Mruczka wczorajsza burza nie wypędziła mojej Dari z brzucha i dzisiejsza burza pewnie tez nic nie da
jedyneczka powodzenia
W Pl żar tropikow a tu wiatr chce głowe urwać do tego zimno i deszczowo prosze o przesłanie poleconym troszke słonca !!
Ashika ja pomarudze z toba i jak dzis nie urodze to moge dopiero w niedziele wieczorem bo moj M ma klienta i przynajmniej zarobi coś
tiffi zakupiłam podgrzewacz choc wydawal mi sie zbedny ale z racji tego ze mam kuchnie na dole to duze ulatwienie wode bede miala juz w odpowiedniej temp tylko dosypie mleka i flacha gotowa
 
Ostatnia edycja:
Do góry