reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2010

Czy kupiłyście, bądź kupujecie podgrzewacze??

ja mam podgrzewacz ale powiem ze ma swoje plusy i minusy uzywalam go pozno bo mati mial ponad 6 mies i byl awaryjnie bo ok 12 w nocy jadl butle zeby przespac noc czyli do 6 wiec trzymalam z ciepla woda butle i jak sie obudzil tylko mleko albo kaszke dosypywalam i jadl od razu nieomal, tylko ze ten sam efekt uzyskasz jak podgrzejesz moment wode w mikrofali w sumie albo w elektrycznym czajniku, czego kiedys nie bylo wiec podgrzewacze robily furore, trzeba pomyslec i rozwarzyc wszystkie za i przeciw, jesli karmisz piersia wydaje mi sie kompletnie zbedny
 
reklama
Jestem jestem - nadworna maruda bb:-)
Poprasowałam troszkę, żeby M miał koszule w razie czego. Ale z moim szczęściem to jeszcze ze dwa prasowania zaliczę, jak nie więcej...Czemu ta moja dzidzia nie wychodzi:baffled:
 
Witajcie ciężaróweczki oraz rozpakowane mamusie:happy2:

Znowu prawie się nie odzywam bo niestety na taki nawał obowiązków nie byłam przygotowana:baffled:
Trójeczka to spora gromadka, a przy tak małej różnicy wieku jak między Szymonkiem,a Emilką roboty jest po prostu full:huh:A jak się ludzie niektórzy dziwią widząc mnie z taką gromadką:szok:obce kobiety mnie na ulicy zaczepiają z pytaniem, czy wszystkie dzieciaczki są moje:-D
Milcia dziś kończy 2 tygodnie i chyba charakter jej się już wyklarował.Chociaż tyle,że jest spokojna.W nocy śpi ładnie.Budzi się ok.3 razy na cycanie:tak:Jedyne zmartwienie jest takie,że dopadła nas jelitówka i każdy ją już przeszedł- poza Emilcią właśnie.Modlę się,że cycanie ją uchroniło, bo dla niej skończyłoby się szpitalem:-(Jakl myślicie jest szansa,że ją ominie to świństwo?
Podczytuję Was dziewczyny jak mam chwilkę, ale finał jest na ogół taki,że jak biorę się do pisania to któreś kurczę z mojego kurnika przypomina sobie,że mama jest bardzo pilnie potrzebna

Widzę,że koleżanki krakowianki jeszcze w dwupaczkach;-)
ewelad Tobie specjalnie chciałam napisać,że jeżeli nie zmieniłaś zdania w kwestii szpitala,czyli nadal masz zamiar rodzić na Ujastku, to według mnie bardzo dobry wybórJesteśmy z emem bardzo zadowoleni z opieki na Ujastku.Owszem szpital jest przeludniony, ale warunki i opieka-przynajmniej po cc-REWELACJA.:tak:Ani przez chwilę nie żałowałam,że właśnie tam urodziłam Emilę

Widzę dwupaczki,że się nudzicie, może któraś chciałaby pozajmować się trochę moimi pociechami?Super rozrywka i zero nudy gwarantowane;-):rofl2:
 
ogladam discovery science "witajcie w przyszlosci" bylo o gotowaniu heh teraz to na pewno predko nie zjem ale tego drina co serwowali chetnie bym wypila :-)
 
AAAa bez kitu, ja ciagle dzisiaj od rana spie, tak jak w nocy nie moglam tak teraz oddalabym wszystko zeby choc na chwilke moc polezec na brzuszku bo biodra juz mi pekaja z bolu...:-( a na plecach mi za ciezko.

Ja to wolalabym wlasnie urodzic juz w poniedzialek jak cos no bo jutro piatek, potem weekend, specjalnie w weekend jakos nikt sie mna nie zajmie tam odpowiednio jakbym chciala:p

Hejka Mammi, miło Cie tu widziec choćby i na chwile.

Szkoda ze tak daleko mieszkamy wszystkie od siebie, te dwupaczki- tak bysmy sie umowily na jakies chlańsko mrozonych herbat i wspolne wyzalanie ... moze dzieciaki by ruszylo ... :-)

Kurde, i zapomnialam dodac ze cholernie mecza mnie pytania czy juz urodzilam, kiedy urodze, czy to juz i td, jak sie czuje... No jak mam sie czuc. ****owo juz ledwo zyje,a dziecko na swiat sie nie pcha cos.
 
reklama
Nudy Nudy
Mammi to podrzuć któreś ze swoich pociech bo i tak nie mam co robić
Supcio ja przestalam telefony odbierac od znajomych bo mnie to poprostu wkurza jak urodze to powiem badz sie pochwale
 
Do góry