reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2010

Nic mi sie dzisiaj nie chce... Zero weny... Poszlabym spac ale pozniej w nocy spac nie bede mogla:(

Pisałyscie o tormentiolu- przy oliwce tylko tego używałam ale taka byla potrzeba, teraz tez Kupilam- 5zl w aptece ale Kupilam tez linomag i jezeli nie bedzie takich jazd jak wtedy to na nim sie skupie. Jezeli chodzi o ta promocję chusteczek pampersa to u mnie na widzewie jest jeszcze wiec zapraszam do lodzi:) choc pogoda brzydka.
U mnie czeresnie 15zl a jeszcze 4 dni temu płaciłam 8 wiec dzisiaj Kupilam sobie 30 dag jagód i juz nie ma:)
M w pracy , Oli u byłego i dom pusty...:( i co tu robic? A moj m przed wyjściem do pracy śmiał sie abym za głośnych bib nie robila i nie szalała na mieście:) tylko jak 80-letnia babcia ma szaleć na mieście? :) :/
 
reklama
louise zagadałam do mojego poważnego eks "ciekawe po kim taka zdolna" a on na to " nie wiem" - bo nie chciał pewnie ciężarnej urazić:-D M ostatnio włączył coś a tam ratowali noworodka:shocked2: i mówi ooo chyba nie dla Ciebie film i chciał wyłąvczyć ale na szczęście go odratowali więc ciśnienie mi się unormowało:-p

tiffi ty się decydujesz na te kosmetyki jak ja na pościel albo wózek:-D Widzę że diabetolog, spożywka blender i śpiworek załatwione pozytywnie tylko z koszulą zonk:-D Oni tak mają niestety, człowiek się naszuka nakopie nawybiera a oni tylko nosy marszczą że to złe i to niedobre:-p ja idę w nowej, trudno, to tylko 2 czteropaki piwa które u mnie szły przez weekend jak woda a tu się człowiek szczypie:-p:-Dza to do fotek jakoś będę wyglądać:-p choć ty w tym krawacie i spinkach też będziesz wyglądała bardzo szykownie:-DAle się zaparłaś na te mufinki:-p

louise może faktycznie atabe się załapała:-p To nie długo, ja też 4 godzinki rodziłam, liczę na powtórkę:-)

emih współczuje opuchlizny, zajadasz magnez?

mruczka bardzo się cieszę że poszła salmonella w piguły:-p czyli spokojnie szykujesz się mówisz do porodu:tak:

tweenie mówisz serduszko jak dzwoneczek;-)czereśnie 18zł:shocked2: ja kupiłam wprzedwczoraj po 6złkg:eek: to mocno to ciśnienie daje się kropie we znaki, ciekawe co zdecydują.:confused:

aniapestka ja leżę dzis już ze 4 godziny i też się poczułam zmęczona:-p

louise tak własnie leżąc pomyslałam że ty biedulka, fajnie jak chcesz i bach , leżysz odpoczywasz ale jak chcesz to laczki i w teren a tak leżeć tylko to ciężko:no: dobrze że juz niedługo i będziesz wolna, zasługujesz na pochwałę bo jesteś grzeczna dziewczyką:-);-) wreszcie:-D

Mnie nie dogodzisz, M ma racje, wczoraj chciałam ryczeć że nie mogę poleżeć spokojnie a dzis mam już dość leżenia, idę pomyć łazienke bo nie wytrzymam:-D
 
tetina a niech Cie z tymi jagodami, teraz mój arbuz już nie jest dla mnie taki atrakcyjny jak był jeszcze przed chwilą:-p

muszę napisać jeden pod drugim bo dzwonili że wózio przyjechało i jutro go odbierzemy, baaardzo się cieszę:-) M trochę mniej bo będzie płacił:-D
 
hejka

no t omnie mama przeciagnela o miescie ehhh cale podwozie boli jak cholera jakbym miala owocna noc za soba i ciagle do tego robila szpagaty :eek:

nadarabiam teraz bo najbardziej mnie interesuje co z oczekiwanie
 
Jedyneczka chyba idzie na zmianę pogody, bo ja mam też dzisiaj dużo energii:-) Czekam na drugą psiapsiółkę. Tylko M nie dotrzymał obietnicy i zwali się do domu:eek: No trudno, pewnie zaśnie na kanapie jak zwykle...
Niestety nie przedłużyli mi umowy i Karolinka będzie miała bezrobotną matkę:-( Strasznie mi to psuje plany przyszłościowe, ale mam nadzieję, że wszystko się jakoś poukłada...
 
perla az mi sie slodko zrobilo i lezka w oku dzieki

aisim slyszalam o ciazowej i poporodowej ale o przedporodowej nic :no:

kaceprek i fasolka i gdzie ten kurier ?? starszy jedzie do babci na noc wiec mam pole do popisu :-)

niunia fajnei miec fachowa pomoc pod reka

emih dzamena a u mnei wrecz odwrotnie podobno wreszcie mozna sie ze mna dogadac :zawstydzona/y: ale m juz zaczyna sie bac ze znowu wroca okresy i raz w miesiacu bede nie do wytrzymania przez 2 dni :-D:-D:-D:-D

ewcik ja bym tak glosno o tych malosolnych nie krzyczala bo jeszcze cie napadna ciezarne i zjedza :-):-):-)

jedyneczka z lusterkiem kiepsko a co do M hmmm raczej podziekuje cos musze wymyslic moze sie zapatrze na inspektora gadzeta i bede miala glowe na wyciagajacej sie szyi :-):-):-) nie no nie mam pojecia co i jak ani nie moge sobie przypomniec jak przy poprzedniej sobie z tym radzilam :confused:
z tymi getrami dalas czadu :-)

mruczka bedzie ok ja tez bezrobotna jestem ;-)

oczekiwanie bylam pewna ze juz po wszystkim a tu masz babo placek dalej nic jeszce chwila i fiknie na zewnatrz :-)


M mnie dobil bo stwierdzil ze jak ja chcialam do pracy jak dziecko bedzie mialo dopiero 6 miesiecy :-( mama to samo :-( pomocy ja chce normalnosci wreszcie nie wspominam ze od pazdziernika mialam na studia wrocic pewnie tez nic z tego :-(
Tesciowa zeby ja na bierzaco informowac tzn co? mam dzwonic co 5 min ze wypilam herbate ze chce mi sie spac ?? ehh
Kupowalysmy z mama prezent dla tesciowej siostry i sie nabiegalam z nia po ulicach nie mam nic przeciwko spacerkom ale cholercia ciezko bylo za nia nadazyc moj motorek z du.. przeniosl sie w brzuch i raczej spowalnia :-D Mati jedzie do niej na noc pozegnac sie przed wyjazdem moze by brat skorzystal z okazji to by go jeszcze zdazyla zobaczyc :confused:
Zastanawiam sie czy wy tez tak macie??? Strasznie mi sie teraz dni ciagna i mama mowi juz niedlugo a ja jej na to ze jakos szybciej lecialo jak mialam przed soba jeszcze 3 mies niz 3 tyg :eek:
 
hej ho:-)

wybraliśmy się na spacer, bo od wczoraj się kiszę, a to mi źle robi na głowę:sorry2: następnie placki ziemniaczane na obiad-pychotka, a teraz pałaszuję truskawy ze śmietaną:-) zakończyłam też prasowanie, więc jestem zwarta i gotowa, tylko nierozwarta i tu pojawia się dysonans:-D ale ja się tam nie pcham póki co-byle nie po terminie, to będzie git:-)

tiffi to się M wykazał brakiem wyczucia w kwestii mody porodowej-skandal:-D
emih no to musisz leżeć ciągiem nocno-dziennym:-)
Mruczka super, że salmonella zwyciężona:tak:
tweenie no to łączę się w bólu-ja mam zajawkę na czereśnie od 3 dni i dziś miało nastąpić spełnienie, ale w warzywniaku ni ma, a na plac to już mi sie nie chciało, D chciał jechać, odmówiłam i teraz żałuję, a smak męczy:dry: super, że serdunio super:tak:
Ashika na bieżaco, to najpraktyczniej będzie chyba monitoring zapodać z odbiorem u teściowej:-) będzie taki bigbrother ciążowy:-D
 
jejku ja dzisiaj jakas nie do zycia jestem,jak zaleglam przed 14 tak obudzil mnie M jak z pracy wrocil i szybko obiad robilam,naszczescie tylko jajko sadzone,kartofelki z koperkiem i mizeria a najgorsze ze dalej spac mi sie:-(ale co ja w nocy robic bede?!
madzik czy Julka bedzie jedynaczka ze pozbywasz sie ciuszkow ciazowych?
kasiamaj chyba tez zrobie tego serka.
aneta wydaje mi sie ze ta miska ma byc bez dziurek inaczej wszystko by wyplynelo a tak to ona sie nagrzeje i ser sie bedzie w niej topil.Fajnie ze wloski odswiezone,czlowiek zaraz lepiej sie czuje,tez chyba sobie jutro jakis kolorek strzele,tez juz przechodzilam przez cala palete farb ale jakiegos ulubionego koloru nie mam.
patipaula gratuluje zdolnych corek i udanego trafu w prezent dla nauczycielki,swoje droga co kupiliscie?
tiffi ja jem pieczywo razowe i po nim cukier ladnie trzyma sie w normie,ogolnie mam dobre wyniki,mysle ze to zasuga dobrze dobranej diety,jezeli mozna to nazwac dieta,bo ja w sumie to jem wszystko tylko w mniejszych porcjach i czesciej w ciagu dnia,slodycze odstawilam calkowicie i wszelakie soki owocowe.teraz do porodu juz nie musze sie wstawic na wizyte dopiero po od6 do 12tyg. i tez czeka mnie picie glukozy.Mam nadzieje ze to dziadostwo sie od nas w koncu odczepi.Fajna ta twoja lista z kosmetykami dla dzieciaczkow.Muffiny brzmia apetycznie,podalabys mi przepis?
usmialam sie z tych koszul:-Dpowodzenia na wizycie:tak:
mruczka cale szczescie ze ta salmonella w koncu cie opuscila,teraz byle do 1.07
twennie ciesze sie z pozytywnych wiadomosci,mowisz serce jak dzwon:-)u mnie tez cholernie drogie czeresnie 4€za kilo.
louise trzymam kciuki za dzidziola kuzynki:-)piszesz tyle o tej golonce ze sama bym taka pozarla a do tego ciapkapuste z boczkiem:zawstydzona/y:podpisuje sie pod slowami jedyneczki,nalezy ci sie order z kartofla za ta wytrwalosc w lezeniu,ja juz dzisiaj wiem ze a twoim miejscu nie dalabym rady,chyba zeby mnie pasami zwiazali:-Djeszcze troszeczke i opuscisz swoje krolewskie loze.
tetina za jagody udusze!!!
jedyneczka tobie tez gratuluje zdolnej corki,wiadomo po kim to odziedziczyla-po mamie a jakby inaczej:rolleyes:czytam ze i wozio juz jest.Kochana nic tylko rodzic!!
ashika mnie tez ostatnio dni sie ciagna jak muchy w smole,wstaje rano i obmyslam plan dzialan zeby zabic jakos czas i jeszcze to czekanie na rozwoj akcji,mamamia mogloby byc juz po wszystkim:tak:
więc jestem zwarta i gotowa, tylko nierozwarta i tu pojawia się dysonans
:-D:-D:-D
takie truskawy ze smietana tez bym zjadla:sorry2:
atabe hop hop
a ja chyba zaraz znowu zalegne,czy sennosc moze byc objawem porodu?:-D
M tez juz komara tnie poskladany w kostke na fotelu i jakies falszywe baczki swintuch mi wypuszcza:eek::cool2:

oczekiwanie,kropa
kciuki nadal zacisniete
 
reklama
hej
byli u nas dziadki-tzn.moi rodzice.
pokawkowaliśmy sobie....

Niunia-trzymam kciuki żeby wyszło.
Aneta-h-o nie....z dziurkami to by Ci wszystko uciekło,zwykła miska może być taka metalowa-wszystko ładnie się rozpuszcza.ja maluję na hebanową czerń :-)
Louise-no to dobrze ze nie kupiliście,nie kupuj bo szkoda kasy i są ble...a serek...hm...nieźle połączyłaś :-D
Tiffi -Kama-zrób zrób.:tak:;-)
Mruczka-i dobre :tak:

ten serek jest podobny do tych co sie kupuje w pudełeczkach..."SER SMAŻONY"

potrzebny mi przepis na sałatkę -RATUJCIE!!!!

robimy jutro grilla i chciałam zrobić jakąś sałatkę-a wszystkie co robiłam do tej pory są już obcykane...
macie jakiś sprawdzony przepis?????

wpadnę wieczorkiem.
 
Do góry