reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2010

reklama
hej

trzymam kciuki za oczekiwanie i za krope

Ashika tak to juz jest z tymi ubrankami. Niby wciskają nam scieme , ze to super bawełenka a w gruncie rzeczy wychodzi co innego.

madzik caluski dla tygodniowej Julci

atabe no wlasnie kiedy? HIII Bo to juz ponad 39 tydzien

Vanilka napisz jak to bylo u ciebie to czekanie. Ja wiem, ze cc bede miala za tydzien i jest to najdluzszy tydzien w moim życiu. Chyba ze cos sie szybciej zacznie
 
atabe a ty kiedy? chyba juz czas najwyzszy,daj no klapsa Jagodziance co by zachciało sie jej wyjsc

ehhhhhh nic nie mów- wczoraj pomyłam wszystkie okna wieczorem, poprałam i poprasowałam firanki i co i co .......i dupa :eek: dziś zawalcze znowu z podłogami...i chyba zrobię te dzemy z przepisu tiffi bo są banalnie proste :tak:
jedyneczka to pytanie o rozmiary to odnośnie staników było?? bo jeśli tak to ja się mierzyłam i według tych tabel brałam rozmiar i pasują :tak:
kama rodzisz:-p ???
 
atabe nie mecz sie tak moja kolezanka szalala od 38 tyg okna dzemy soki cala rodzine obrobila a cora "wyszla" w 42 dopiero, wyglada ze miala jej wysilki w nosie, ale jest piekna dziewczyna


arlecia duzo spokoju i wytrwalosci przynajmniej wiesz kiedy, mnie zaczyna coraz bardziej denerwowac fakt ze nie wiem nic nt momentu porodu kiedy sie zacznie M juz nawet nie probuje pytac bo sie robie purpurowa wtedy juz lubie miec wszystko poukladane
 
Ostatnia edycja:
atabe nie mecz sie tak moja kolezanka szalala od 38 tyg okna dzemy soki cala rodzine obrobila a cora "wyszla" w 42 dopiero, wyglada ze miala jej wysilki w nosie, ale jest piekna dziewczyna


arlecia duzo spokoju i wytrwalosci przynajmniej wiesz kiedy, mnie zaczyna coraz bardziej denerwowac fakt ze nie wiem nic nt momentu porodu kiedy sie zacznie M juz nawet nie probuje pytac bo sie robie purpurowa wtedy juz lubie miec wszystko poukladane

ehhhhhhhhhhhhhhh to mnie pocieszyłaś:-(
 
atabe zejdz mi prosze z oczu :-p:-pnie chce Cie tu widziec :-D
marsz na porodowke !!!!!!!!!!!ciocia da Jagodce klapsa jak sie nie pospieszy |!!!!!!!
to samo kama :tak::tak::tak:

ehhh czekamy na wiesci o oczekiwanie :-):-)
 
ehhhhhhhhhhhhhhh to mnie pocieszyłaś:-(

ano przepraszam ale tak to jest ze jak ci strasznie na czyms zalezy to musisz dluzej czekac taka jakas zlosliwosc
Mam nadzieje jednak ze za chwile polecisz pierdziutko i po weekendzie bedzie po sprawie, ale na prawde odpocznij kobito troche potem juz nie bedzie czasu na odpoczywanie
 
reklama
cześć dziewczyny,

Ja dzisiaj w nocy co się obudziłam to czułam takie kłucie i szczypanie w szyjce, czy to znaczy, że coś tam się rozwiera???
Wczoraj bardzo się przeforsowałam, od 6 do 22 na nogach i strasznie byłam na wieczór popuchnięta, dzisiaj tylko do spożywczaka, poza tym odpoczywam
Jutro idę na powtórkę KTG to zapytam gina...

Oczekiwanie i Kropa trzymam kciuki:-)

Madzik, to super, że tak się sprawdzacie jako rodzice:-)

Ashika, racja, jak się tak bardzo wyczekuje to z reguły bywa odwrotnie.

Vanillka, spokojnie z tym cycaniem, w ciągu 2-3 tyg wszystko się ureguluje i docenisz tą wygodę, mały na początku tak chce cycać ciągle, żeby jak najbliżej mamy być, zaraz się przyzwyczai, że jest po drugiej stronie brzucha już:-)
 
Do góry