reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2010

witam:-)
już po wizycie- na odp wątku opis:-) dzisiaj tak jakoś się zorganizowałam, że nie zdążyłam z fasolką przed wyjściem, w zw z czym po sniadaniu kolejny posiłek jem dopiero teraz-fasolkę czyli- nie wiem, jak mogłam do tego dopuścić:-D

louise jeśli o wózio chodzi, to mnie się czarne wózki b.podobają-dla chłopca najbardziej i jeszcze szare, więc moje typy to ten szaro-biały i szaro-czarny, czarny też fajny, ale chyba wolałabym żeby 'coś' miał dla ożywienia-już wybrany czytam z pomocą M- i dobrze, u mnie też tak było, bo ja to bym tak mędrkowała, ze dziecko by rok skończyło i dalej bym była bez wózka:-D, a temp może być w ciąży podwyższona z tego co wiem i nie jest to niepokojące
agatka_natalia witaj:-)
Gregorka współczuję bólu-ja błogosławię każdy dzień od czasu ustąpienia rwy kulszowej-mam nadzieję, że i Tobie przejdzie szybciutko:tak:
Vanilka no to jak szwy ściągnięte, to się zacznie szaleństwo:-D a tak poważnie-mam nadzieję, ze nie boli:tak: to nie ja pytałam o rozmiar cyców, ale dzięki za pocieszenie- ja też zawsze miałąm spore bimbały, teraz mam jeszcze większe, to jak nawał przyjdzie, to mi D będzie chyba nosił te cycki w siatkach:-D
tiffi jak to Ci się nic nie udaje- a kto wczoraj wygrał starcie z prasowaniem? no kto? ;-)

co do tej historii na czerwcówkach- nie potrafię sobie wytłumaczyć, jak można zrobić coś takiego, jakie trzeba mieć motywy i zwichrowany umysł:no: najgorzse jest to, że burzy to spokój innych w takim momencie, kiedy każda z nas-oczekujacych mam, ma swoje zmartwienia i obawy przed nadchodzacym porodem lub z maleńkim dzieckiem obok, poza tym wiem, ze nie powinnam, bo takie rzeczy na bardzo długo zapdają mi w pamięć ale przeczytałam tę historie i płakałam godzinę -teraz akurat niewiele mi trzeba:no: okrutne po prostu:no:
 
reklama
Magdzia a jakie tabletki musujące sobie wrzucasz ? Bo ja też lubię moczyć nóżki, ale nie mam takich wynalazków :-D

Ja mecza oglądam. M w pracy, to ja muszę pałeczkę przechwycić, co by mu później opowiedzieć :-)
Zrobiłam sobie też kisiel wiśniowy... nawet nie sądziłam, że taki dobry. Od jakiegoś czasu, bardziej mi podchodzi niż truskawkowy.
 
ewelad sorka myslalam,ze to Ty pytalas :sorry:
w siatkach :-Da co do sexu to chetna jestem ale narazie warunkow brak ...ciagle cycanie itd..;-)

mysza ale mi smaka na kisiel zrobilas zabije:-p
chyba mozna kisiel jesc co ????????

u mnie dzieci pokompane ,jedno wisi na cycku drugie gra ;-);-)
cisza tu widze moze ktoras rodzi :-)ale wszystkie szykuja sie na male conieco :sorry:

wogle jak za mna chodzi piwo !!!wypila bym za dwa na razi fajna faze zalapala i fajke zapalila :tak::tak::tak:a w nocy dziki sex:-D
 
Magdzia a jakie tabletki musujące sobie wrzucasz ? Bo ja też lubię moczyć nóżki, ale nie mam takich wynalazków :-D

Ja mecza oglądam. M w pracy, to ja muszę pałeczkę przechwycić, co by mu później opowiedzieć :-)
Zrobiłam sobie też kisiel wiśniowy... nawet nie sądziłam, że taki dobry. Od jakiegoś czasu, bardziej mi podchodzi niż truskawkowy.

Ja mam tabletki musujace z Douglasa, sa rozowe do dloni i niebieskie do stopek :tak:, nie wiem czy już sa w Douglasach bo ja mam jeszcze maly zapasik z tamtego roku. Te tabletki są chyba po 2,5 - 3 zł a można je wziąć przekroic nawet na 4 czesci, sa fajne bo zmiekczaja stopy i maja miete co daje niesamowite uczucie chlodu.

Oj Ty tu teraz o kisielu ;p ja wciagam te truskawki ;p

Uciekam się legnąć do wyrka bo plecki mnie pobolewają, miłych wieczorków
 
Ostatnia edycja:
Ehh teraz nie ma co oglądać w tej telewizji tylko same mecze i mimo tego że się wcześniej nie interesowałam to już zaczynam nawet nazwiska piłkarzy rozpoznawac :D
 
Hej Dziewczynki, mam pytanie.
Skoro w sierpniu wygasa mi umowa o pracę, to mogę podpisać nową z nowym pracodawcą i dalej być na urlopie macierzyńskim??
 
No hej justaa:tak: I gdzie rodzisz koniec końców? bo ja nie wiem czy ten Sosnowiec w końcu czy Tychy gdzie mój gin pracuje:-p

kasik a jaką masz herbatke? hippa czy jakąś inną?

louise pierwsze słyszę że czkawka osłabia dzidzi, chyba każdy maluch czka jak najęty więc nie może to być nic szkodliwego:sorry:

d...pa . wali się komp
 
Ja tez oglądam mecz-mala nakarmiona i śpi sobie ładnie
Jutro przychodzi połozna to się zapytam kiedy mogę z małą na dwór wychodzić i na ile..
Tak sobie mysle ,ze jeszcze tydzien temu nic nie wiedziałam-dopiero w srode pszłam na wizytę i tu nagle szpital i cesarka, a teraz mam juz Julę w domku :) w sumie fajnie bo nie miałam duzo czasu do myślenia i stresu.
Vanilka nie zdązylam obejrzec zdjęc małego-czekam na naszym wątku na nie....
Idę was poczytać
 
reklama
Madzik widzisz jak fajnie. Za chwile my wszystkie sie rozpakujemy i bedziemy pisały tylko o dzidziusiach, spacerkach, zupkach i kupkach. Ohh ale bedzie wesolo. ja juz sie nie moge doczekac kiedy moj mały czlowieczek bedzie na świecie. No ale swoje w brzusiu musi odsiedziec :)

anetka ale mi narobiłas smaka tym budyniem

dzis z męzulkiem mamy 8 rocznice ślubu. Dostalam śliczną biżuterie i kwiatki a ja męzusiowi kuplam koszulki thirt w sunset
 
Do góry