reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2010

haj dziewczyny:-) śpicie ? rodzicie ?karmicie? czy co robicie?:-p
ja jadę koło południa na ktg, ale nie spodziewam się że coś wykaże- od wczoraj cisza.......a miałam dziś urodzić i co i co :wściekła/y:
dzamena to szybkiego powrotu do zdrowia!...matko ale Ci się trafiło na tą końcówkę.....:eek:
malewa ale sobie porę wybrałaś do pisania :-D ale ja tez się obudziłam o 3 i spać już nie mogłam, a to może ty mnie kiedyś odwiedzisz:-p

wybiło mi dziś 39 tygodni.....................
 
reklama
No nareszcie witam się z rana jak porządny człowiek:-D

Malewa no ty to pospałaś dzisiaj:-p Ale powiem Ci że ja zasnęłam ok.2iej, potem siku z 5 razy więc nie powiem żebym była wyspana:dry: A wstać musiałam wcześnie bo jakąś ofertę mam zrobić, dwa lodówka pusta, trzy do ikea mi się zachciało a w południe teściowa z córa szwagierki i teściem przyjeżdża, on zgrabiać trawę a my pogaduszki:tak:Też bardzo miłe to małżeństwo:tak:

dzamena
jakaś laska na czerwcówkach napisała o śmierci dziecka , niektóre dziewczyny przeczytały zdołowały się popłakały a to jakiś troll forumowy:dry: A Filipek lepiej? Oby Ci szybko przeszło kochana i nogi ściskaj do wyleczenia:-p
 
heloł laski :-)
u mnie wczoraj sie nie rozkrecilo. znaczy skurcze mialam jeszcze gdzies przez ponad godzine i jak wstawalam to brzuch mega twardy juz do nocy-nawet jak sie przekrecalam z boku na bok. pachwiny juz tak bola na maxa ze ledwo chodze-w rozkroku. doszedl mi bol w krzyzu :szok::szok::szok: czuje sie jak stara baba i jojcze jak ona :zawstydzona/y: nie podobaja mi sie te wszystkie objawy...:no: porozmawialam sobie jednak wczoraj z moim synem w brzuchu i wytlumaczylam mu jak czlowiekowi ze co najmniej do niedzieli zeby jeszcze poczekal bo ja naprawde zamierzam zjesc ta golonke w weekend i ruszyc zad gdzies na powietrze. a potem niech juz robi co chce-hulaj dusza piekla nie ma...narazie jest grzeczny. byle sie nie obrazil i potem nie siedzial w becku w nieskonczonosc ;-) ide was poczytac i wypic pyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyszna kawke. mniam :-)
 
dzamena biedulko. No lepiej niech sie ten poród wstrzyma, bo przy chorobie rodzić to średnio dobrze. Połższ sie do łóżeczka i szyko zdrowiej.

atabe uwierz mi że chętnie bym Poznań odwiedziła, ale nikt nie chce ze mna jechać. Każdy się boi że zaczne mu rodzic w samochodzie a przeciez ja mam jeszcze na spokojnie 2 tygodnie

dziewczyny Wy w tych dużych miastach to fajnie macie wszystko pod nosem ikea, centra handlowe a ja biedna musze na tym moim ........ siedzieć gdzie są praktycznie same spożywczaki i raz w tygodniu targ :-(

A że tak sie spytam czy macie pozabezpieczane wasze łóżka, na wypadek gdyby wody w nocy chlusneły??? Ja ostatnio miałam porozkładane podkłady i ręczniki i całe szczęście bo pewnie materac byłby do wywalenia.
 
dzieńdoberek:-)

ale naskrobałyście wczoraj-na szczęście udało się nadrobić;-)

wczoraj wróciłam do domu dopiero o 21- sprzątałam tą nową kuchnię, dziś czuję się jak emerytka z reumatyzmem:no: każda jedna kosteczka mnie boli, każdy jeden mięsień i staw.. w ogóle podczas sprzątania coś sobie chyba w kręgosłupie nadwyrężyłam, bo chodziłam zgięta w pół-dziś już odrobinę lepiej...

ashika witaj ponownie:-)

mnie też naparzają pachwiny, początkowo myślałam, że to jakies zakwasy, ale niby od czego:-D i utrzymuje się to już parę dni.. kurcze, patrząc na moje obecne samopoczucie stwierdzam jedno-boję się starości
 
czesc dziewczyny!!
Nie zarażam dziś optymizmem, bo mam mega doła od niedzieli. Opuchłam strasznie w stopach i łydkach, buty na mnie nie wchodzą, nogi bolą, w pachwinach ciągnie, brzuch pobolewa, krzyż jeszcze bardziej - jednym słowem żyć się odechciewa!!
A to czekanie jest najgorsze!
Non stop ktoś dzwoni lub wysyła smsa czy już urodzilam - tak jakby to było ode mnie uzależnione!!
Tyle smęcenia, mam nadzieję ze u Was lepiej chociaż pewnie też mnóstwo zniecierpliwienia!!

Idę coś zjeść i się wykąpać, potem zacznę nadrabianie!!

P.S. herbatka z liści malin na mnie nie działa. Piję od 3 dni po 3 razy dziennie i NIC!!:-(
 
cześć dziewczynki z rana,

co wchodzę na forum to mam taką adrenalinkę, która z nas się rozpakowała:-)

Ja dzisiaj wreszcie się wyspałam porządnie. Planuję jechać do Orange podpisać abonament, wejdę za sprawą Magdzi do Douglas zapytać o te tabletki do stóp.
Potem po Majkę, na chwilkę do biura no i do lekarza - już się nie mogę doczekać:-)

Madzik, jak będzie taka pogoda jak teraz to ja po porodzie za 2 max 3 dni na pewno wyjdę na normalny spacer, chyba, że się rozpada jakoś:-(

Atabe - zakończone 39 tc czyli idzie Ci 40 ostatni tydzień:-)
 
witam się :)

lecę za chwilę do mojej ginki na ktg i wizytę. Ciekawe, co moja Mała dziś wymyśli. Aż strach się bać...:cool2:
malewa ja mam jeszcze kupę czasu do godz "0", ale zapakowałam sobie ostatnio ceratkę, taką jak dla dziecka - z jednej strony flanela, z drugiej cerata, a na to 2 prześcieradła. Szkoda materaca, bo kupiony chwilę przed ciążą:happy2:
a kropa to była wczoraj?
 
agatha 40 to fakt, ale czy to ostatni to nie byłabym taka pewna..............:eek:
louisie powiedz Staśkowi, że ma nie wychodzić póki Jagoda nie wyjdzie- bo teraz nasza kolej
:-D doczytałam, że kolor wózka wybrany-gratki:-)
 
reklama
Cześć dziewczyny :)
Ja już po śniadanku, planów na dzisiejszy dzień brak... ale zaraz sobie pewnie coś wymyśle.
Wracając do tego spirytusu do pępka to idę z tym moim brzuchem do monopolowego tak???? kupuję spiryt wracam do domu i mieszam z wodą i już????



 
Do góry