reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2010

Uciekam bo cosik mnie brzuch boli jak na okres i krzyże nieco:eek: może prześpię ten ból i się nic nie rozkręci, bo ja jutro mam tyle do zrobienia przecie więc nie mogę dzisiaj rodzić:-p
 
reklama
Ja niedawno wróciłąm z wizyty - opis na odpowiednim wątku!!
Zmykam spać bo strasznie mnie plecy bolą i jestem zmęczona!!
Dobranoc !!
 
podziwiam Was zawsze, za to ze tak czysto- sensownie -personalnie do/o kazdej piszecie!...duzo nastukaluscie, ale przeczytalam...!
nie moge tylko doczytac dlaczego Madzik miala cc?..bo Vanilka na zadanie...to wiem...kto mi podpowie>?:)
Ja tez juz dzis padam..zakupy obiad..i wielkie parzadki w szafkach...jutro dokoncze i po poludniu zmykamy na urodziny:)..pogoda ma ponoc dopisac;)!
 
podziwiam Was zawsze, za to ze tak czysto- sensownie -personalnie do/o kazdej piszecie!...duzo nastukaluscie, ale przeczytalam...!
nie moge tylko doczytac dlaczego Madzik miala cc?..bo Vanilka na zadanie...to wiem...kto mi podpowie>?:)
Ja tez juz dzis padam..zakupy obiad..i wielkie parzadki w szafkach...jutro dokoncze i po poludniu zmykamy na urodziny:)..pogoda ma ponoc dopisac;)!

Rusia Madzia ze względów okulistycznych miała cesarke,miała kiedyś wylew w oczku,pisała już wiele razy o tym :))
 
to mi ta wiadomosc caly czas uciekala..;/..ups...dziekuje za odp Anetko:)

ale mi brzuch twardnieje..i uczucie mam jakby okres mial przyjsc...bryyy
 
Napialam i mi post sie skasowal nosz kurcze. Ale nie wiem czy cos napisze bo mnie w brzuchu zaczyna cos kluc no i mala tak sie wierci ze mnie wszystko boli.
Widze ze niekt juz nie urodzil to sie ciesze mam nadzieje ze jakies lipcowe dziecko na watku lupcowym bedzie???
Madzik i Agatka grati dzieciaczkow sa sliczne i slodkie ah jak tak sie patrzy to az ciagnie to checi juz bycia po wszystkim.
Kama mysle ze to sluz byl bo ja mam tak samo jak za duzo pochodze lub jak sie narobie bo czop to to raczej nie chociaz mowia ze z tydzien dwa moze odchodzic ale w wodnistym znaczeniu oj nie wiem.
Jedyneczka ciesze sie ze poleczki sa ze zakupy udane i ze m bez ale odebral no i szkoda ze Emi sie prezencik do konca nie spodobal ale nastepnym razem ja tylko wypytaj co by chciala np dostac i juz bedziesz wiedziec mniej wiecej.
Luise czyzbys byla kolejna w kolejce do rozpakowywania?? ide poczytac zaraz co tam na wizytach opisane jest. trzymaj sie dzielnie i lez jesli nadal ci kazal.
A co wozeczka to juz wiemy jaki kupimy niestety nie kupimy takiego jaki bym chciala ale te tez sa w miare ok i mam nadzieje ze dobrze sie spisza.
No i juz nie dlugo vanilka wychodzi do domu czytam bo to fajnie.
Uciekam poczytac inne nasze watki i do wyrka spacku.
Ale moja mala mi na pecherz naciska ale to boli ala
 
dzien dobry mamusie....
z laktatorem przy cycu, po pierwszej przespanej nocce (młodym zajal sie tata) witam serdecznie! pierwsza noc w domu za nami. duzo lepiej niz w szpitalu...matko, jak swiat cieszy po wyjsciu z takiego zamkniecia! nie wiem o czym pisac, powiem w skrocie, ze jest git. młody jest grzeczny i kochany, duzo spi, ale tez duzo je (mielismy z nim problem i stresik, bo nie miał ochoty na konsumpcje). jedyny problem, to to, ze nie chce jesc z cyca. mam nadzieje, ze jeszcze zmądrzeje :=) czesto myslalam, co u was, dzieki louisie, mruczce, mialam kontakt i dziekuje za to! i za troske i zainteresowanie, nie spodziewalam sie ze takie forumowe znajomosci moga dawac tyle radosci. sciskam serdecznie, zabieram sie za czytanie. trzymam kciuki za wasze dzieciaczki!
 
dzien dobry mamusie....
z laktatorem przy cycu, po pierwszej przespanej nocce (młodym zajal sie tata) witam serdecznie! pierwsza noc w domu za nami. duzo lepiej niz w szpitalu...matko, jak swiat cieszy po wyjsciu z takiego zamkniecia! nie wiem o czym pisac, powiem w skrocie, ze jest git. młody jest grzeczny i kochany, duzo spi, ale tez duzo je (mielismy z nim problem i stresik, bo nie miał ochoty na konsumpcje). jedyny problem, to to, ze nie chce jesc z cyca. mam nadzieje, ze jeszcze zmądrzeje :=) czesto myslalam, co u was, dzieki louisie, mruczce, mialam kontakt i dziekuje za to! i za troske i zainteresowanie, nie spodziewalam sie ze takie forumowe znajomosci moga dawac tyle radosci. sciskam serdecznie, zabieram sie za czytanie. trzymam kciuki za wasze dzieciaczki!

witamy !!!!
Czekamy na zdjęcia i miłego nadrabiania:-)Fajnie, że już jesteś w domku. Młody nauczy się cycać, a jak nie to są też plusy-tata może karmić w nocy, a mama w tym czasie śpi:-D
 
reklama
Musiałam zmienić suwaczek, bo nowy termin mam na 17.07. Ale już od 01.07. mogę spokojnie rodzić. No i wyszło, że jeszcze 4 tyg mogę się tak kulać:szok:
Wczoraj byłam u koleżanki tylko 1,5 h ale zmęczyły mnie dzieciaczki strasznie:eek: Chciałabym, żeby Karolinka miała usposobienie aniołka:-) Dostałam karuzelę do łóżeczka, ale okazało się, że jest za wielka i nie pasuje. Mój M przeczytał, że jakaś babcia kupiła wnuczkowi karuzelę i ona spadła dziecku na główkę i oznajmił, że my nie będziemy mieć. :-( Dzisiaj przychodzi siostra z raczkującą siostrzenicą, ale po południu:happy:
Kama mój gin tłumaczył ostatnio, że jak czop długo przechodzi przez pochwę, to się rozpuszcza i jest to wodnista jednorazowa wydzielina. Ja też mam już lekko zwapniałe łożysko, czyli zaczęło się starzeć i odkladają się w nim blaszki, tak jak w naczyniach krwionośnych. To znak, że poród za ok 2 tyg lub wcześniej.
 
Do góry