reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2010

jedyneczko- delfin w wannie powiadasz... to prawie jak koń na balkonie:-D ach te dziecięce marzenia:-) jestes poprostu fantastyczna a ja mam usmiech od ucha do ucha:-) eeeeeeee to widze ze M zaskoczył Cię dzisiaj równie miło jak mój mnie wczoraj. Moze oni po kryjomu faktycznie siedza na BB:eek::-D
Kama - Ciesze się ze pojechałas, zwiedziłaś szpital i porozmawiałaś z lekarzem. Napewno Cie to troche uspokoiło. Następnym razem jak pojedziesz to wrócisz juz napewno jako szczęsliwa mama i tego Ci życzę. Jezeli chodzi o łozysko to ja mam 2 stopień ale nie mam pojecia co to znaczy czy nie powinnam miec 3??:eek: No ale ja mam jeszcze miesiac do porodu.
tiffi - pytałam dlatego ze ja pracuje w erze a coby było śmieszniej przedłużam umowy na słuchawce- oczywiscie teraz jestem na l4.
Kropa- czy to nie jest tak ze kazda konieta która jest w ciązy i okresie połogu ma zagwarantowane ubespieczenie? :eek: Czytałam gdzieś - ze nawet jak kobieta nie pracuje to wszystkie światczenia lekarsko- szpitalne ma bezpłatne wiec nie wiem po co nam rumua chociaz mi firma co miesiac poleconym wysyła. Ale Ksiegowa nie jestem wiec moze źle przeczytałam...
Aneta - słyszałam jeszcze ze dobre jest wieszenie firanek:-)
dziewczyny nie zdąze wszystkie nadrobic teraz. Bede nadrabiać po kolacji:-)
 
reklama
dziewczynki jeśli jutro się nie zjawie to nie panikujcie, bo mama ma mnie odwiedzić :-D :tak:
kurde M to chyba się naprawdę wystraszył, że go zgwałcę, bo jeszcze mi z pracy nie wrócił :eek:
 
hej mamuski

my niedawno wróciliśmy od dziadków
najadłam sie dziś tuskaweczek z ogródka -takie aromatyczne i słodziutkie-PYCHA.

zaraz mykam sie plumkać i odpoczywać
dziś mogłam sobie leżeć i leżeć-babcia sie zajęła młodym
a ja odpoczywałam.

Mruczka-jak byłam w szpitalu to mi podali sterydy na wykształcenie płucek.
Tiffi-zobaczysz w praniu,te maści są tanie coś ok.10zł.a naprawdę dobre :tak:-ja już ich trochę przetestowałam.
Louise-zaraz idę czytac jak u Ciebie po wizycie.
Tweenie-podejrzewam ze każdy gin podaje Ci inny termin z obliczeń które podaje mu aparat USG a bierze sie to stąd że mierzą maluszka i według wzrostu jaki maluch osiąga podają termin porodu.
u mnie tak było w przypadku ciąży z synkiem...termin miałam jeden z OM.a to z USG sie zmieniało za każdym razem jak poszłąm na wizytę i co USG to termin się skracał -bo mały był coraz większy.
w obecnej ciązy młoda też jest większa wymiarowo o 3 tyg.więc termin też mi sie automatycznie przesunął jakoś na teraz.:tak:
 
tetina no właśnie mam już pomyte okna i czyste firanki wiszą, no chyba ze je pościągam i na nowo powiesze:eek:

no nie, z samego rańca kosiary larmują, potem dzieci w szkole co przerwe nie wyzyte krzyczą a teraz jeszcze mają dyskoteke w szkole i jakieś starocie mi tu puszczają:cool2:

ale zaraz zaraz.....moze dyskoteka na przyśpieszacz porodu? :cool::-D akurat weekend się zbliża:-)
 
ja juz po wizycie...opisalam na watku o usg. tu powiem tylko tyle ze prawdopodobnie wczesniej bede rodzic :-) szyjki prawie nie ma i mam uwazac na wody...

perla tez slyszalam o tym sposobie z octem na kalafiora :-)

kama dobrze ze falszywy alarm...choc z 2 strony juz bys teraz rodzila...plus taki ze szpital zwiedzilas...:-)

ewelad nawet mi nie mow o tych wescikach :-) no popalyłoby sie :-) na pocieszenie mam big toffi i lecha free-wlasnie sie mrozi w zamrazarce

tweenie nie chce sie klocic, bo kadry i zusy srednio kminie ale wydaje mi sie ze to nie o to chodzi-ewelad podpisala przedluzenie umowy-czyli kontynuacje. nie nowa umowe. caly czas byla pracownikiem firmy i teraz po prostu to kontynuuje...ale lepiej sie poradzic jakiegos kadrowca...

tiffi to sie napracowalas...ale teraz nagroda-przynajmniej ja lubilam bardzo ogladac i wybierac agd :-)

jedyneczka
nie przejmuj sie-robale w kalafiorze sa b rzadko na szczescie i jak sa to duuuuuze i nie da sie ich pozrec :-) poza tym plywaja we wrzatku podczas gotowania wiec w kalafiorze ich nie zostaje :-) za to te z brokula sa ciekawe-maja turkusowy kolorek i tez sa spore ;-) smacznego :-)
tez wole stac niz siedziec-to najgorsza pozycja dla mnie to siedzenie :-(

anetka
w ramach kolezenstwa to bys za darmo te podlogi ;-) to jak lekarstwo dla ciebie w zasadzie :-)

my po drodze odebralismy rzeczy do porodu i dla Stasinka ktore wylicytowalam.wszystko ok ale te nakladki silikonowe to jakos nei pasuja na moje cycki. nie mam takich dlugich brodawek :szok: moze sie wydluza ale zeby az tak....
teraz sie piwko chlodzi w zamrazarce (niestety bezalkoholowe) a big toffi juz wciagniety...ale swiat jest piekny na zewnatrz :-) i pachnie latem...ehhh teraz znow lezenie
 
Aneta ja juz tez pytalam po znajomych czy pucki nie potrzebuja bo u mnie czysto a chetnie pomoge:laugh2:
uparciuszki nam w brzuchach siedza nie ma co!!!ja tam mysle ze madzik ci lozko grzeje.
atabe M pewno sie w kajdaneczki,lateksowe stringi i pajcze zaopatrza;-)
 
Witam was ponownie wieczorowa pora :) Wybieram sie dzis do znajomych i wracam w niedziele chyba ze zacznie mnie cos pobolewac to pedem do domu nie ma to jak nie planowane wyjazdy . Mam nadzieje ze nie zaczne rodzic bo znajomi mieszkaja 2 h drogi odemnie ale badzmy dobrej mysli.
Kama to dobrze ze wszystko sprawdziłaś przynajmniej wiesz na czym stoisz bo tak to bys sie tylko niepotrzebnie stresowała.
aneta h wybierz sie po ta herbate z liści malin moze cos ruszy ;)
 
louise spuscic babe z bicza i tu prosze piwko w zamrazarce sie chlodzi,lodzik pozarty:-)
tez te moje nakladki ktore kupilam jakos mi na cycki nie pasuje,powiem Mkowi niech naciaga:-D
 
Nareszcie jestem

Jednak wizyte w hurtowni dzieciecej sobie odpusciłam, za pozno juz było. Poza tym zmeczona juz byłam.

kasikpiękny opis porodu

aisimLouise aneta-hpowodzenia na wizytach

Madzia gratuluje corci i zycze abys szybko do siebie doszła

tiffi1 przepraszam za pomylke :zawstydzona/y: a jesli chodzi o sprzety agd to poszukaj w sklepach internetowych. Ja prasowałam czesc na stojaco, a gdy juz nie mialm siły i skurcze zaczeły mnie lapac to na siedzaco wtedy prasowalam.

jedyneczka najpierw spoznione ale szcere zyczenia z okazji 10 urodzin corci. W pamaterii byłam po sznureczek (taki jak jest do kapturow w kurtach)bo chce do ochraniacza poprzyszywac ktory mam po dziewczynkach jeszcze. A orginalny sie urwał. Pozatym chce sobie przerobic stanik. Kupiłam sobie stanik miękki ale bez odpinanych miseczek i go chce sobie przerobic na odpinane miseczki. Potrzebowałam wiec zatrzaski plastikowe i aksamitke. Kupiłam taki bo w tym chociaz dobrze wygladalam. W tych do karmienia zwykłych wygladalam strasznie, jakbym wogole biustu nie miała. Sympatycznie zachowałą sie ta pani, aby coraz wiecej było takich ludzi. Nie dziwie Ci sie ze przykro Ci sie zrobiło po tym jak cora zareagowała na prezent.

aisim moj planuje najpierw wziasc 2 tygodnie opieki na mnie, a pozniej tydzien tatusiowego. Po tym zobaczymy czy bedzie jeszcze cos urlopu bral.

agatka natalia gratuluje slicznego synka

kama dobrze ze pojechalas, przynajmiej dokladnie wszystko sprawdzili. Ja tez nie ogladam zbytnio czeresni przed zjedzeniem, tylko zgnite odkladam.

Dobranoc:-)
 
reklama
louise-nie wydłużą się :-D-ja też miałam ja karmiłam małego...one takie są...:tak: i dlatego mój mały nie chciał przez nie ciągnąć wkurzał siestrasznie :wściekła/y:-bo nic mu nie leciało....potem sam sie nauczył i ssał jakby mnie do dojarki podłączyli.:-D
 
Do góry