reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2010

jedyneczka ja tez miałam wczoraj swojego zgwałcic i tez mi usnoł ,za to mu sie rano zachciało a mnie sie odechciało:-Djakos tak nie mam ochoty na bzyku ,bzyku jak mi moze dziecko w kazdej chwili wparowac do pokoju
ja tez musze jeszcze zakupic oilatum tylko musze popatrzyc czy lepiejna allegro czy szukac gdzies w promocji
i masz racje jak kuba Bogu tak Bóg kubie,nie daj sie emowi a co!
asim wiocha to by była jakbys poszła na boso
 
reklama
hej:)
melduje sie ze nie rodzimy,pospalam do teraz i dalej spiaca jestem:szok:
M dzisiaj wolne wziol,chyba mysli ze dzisiaj urodze.oj zdziwi sie chlopina;-)
Zaraz jedziemy na zakupy,odezwe sie pozniej.

jedyneczko,dzameno mnie moj skurczybyk tez usnal a rano udawal ze spi i tak drania dorwe:-D

milego dnia mamuski!!!
 
kama prosze jacy oni teraz wystraszeni co nie :-Dja normalnie mam polewke ze swojego bo jak widze jego mine jak mówie o seksie albo ze nie czuje sie najlepiej i byc moze pojedziemy -to swojego chłopa poprostu nie poznaje ,normalnie taki wystraszony jakby mu piorun w dupe strzelił ,tak to bojowy i nie da sobie w kasze dmuchac a teraz to jego mina mnie rozwala,ciekawe jak bedzie sie zachowywał
 
Dzień dobry LIPCÓWECZKI !!!! :-p
Mnie się w miarę dobrze spało, bo na dworze padało i było takie przyjemne powietrze. Rano jeszcze z M pogadałam. Poleciał biedaczek do pracy, a dziś mają wesele, więc się napracuje. Ale za to jutro będziemy odpoczywać ;-)
Maruśka- super, że już w domku. A cycać mały się nauczy. To wszystko dla Niego teraz takie nowe, nie ma co się dziwić :happy:
Tiffi- mnie też czeka wyprawa do tesco, ale jeszcze analizuję, czy naprawdę muszę, bo jakoś pogoda nie zachęca.
Mruczka - ja z OM mam 2.07 a z USG ponoć 9.07. A kiedy mała wyjdzie to już w ogóle inna bajka. Nawet nie wiem, czym się sugerować.
Jedyneczka- udanych zakupów życzę. Ja mojemu nawet nie mówię, że jeszcze coś potrzebuję. Bo jak pytał, to powiedziałam, że już wszystko mam, a teraz mi się co chwilę coś przypomina :-D
Louise - zawsze doceniamy takie drobnostki, jak nie mamy ich na co dzień ;-) Jeszcze chwila i będziesz się cieszyć powietrzem na spacerkach ze Stasiem.
 
witam :-)

ja miałam nieciekawą noc dzięki mojemu D:wściekła/y: ale że pogoda kijowa, chyba spędzę ten dzionek w wyrku, a tak chciałam na jakąś wycieczkę wybyć :crazy: wciągam śniadanko, ostatnia pralka z dzidziowymi rzeczami się pierze- planów dlaszych brak, zobaczymy, może coś się pogoda poprawi:tak:

Maruśka witaj kochana!!! super, że już w domku, zwłaszcza, że tyle Cię więzili:tak: póki co same poztywne opisy-takie jak Twoje- sprawiają, że jakoś się uspokajam-wielkie dzięki za to:-) fajnie, że tatuś tak łądnie Cię wspiera i mogłaś w końcu odpocząć i super, że do nas wróćiłaś- tak więc zdrówka, spokoju i samych fajnych chwil, na tej Waszej nowej drodze:-)
dzamenka to niedobrze, juz pewnie wymęczona jesteś, bo trochę to Twoje samopoczucie niefajne trwa? dla Filipka spróbuj może na komary, kleszcze itp coś z firmy dr Alex Sadlek- one takie bardziej naturalne są- ja teraz używam dla siebie, pani w aptece poradziła:
Aerozol ochronny 100P Natural - Odstrasza komary, kleszcze i meszki - 75ml
albo
Orinoko Junior - Odstrasza komary, kleszcze i meszki juz od 1 misiąca życia - 90ml

a ja chyba mam skurcze przepowiadające od wczoraj-chyba bo pewna nie jestem, mam nadzieję, że jak się zacznie poród to nie będę miała takich problemów:no:
 
witam się i ja:-)

pospaliśmy fajnie z eMkiem, teraz zjedliśmy śniadanko i chyba z ajakieś porządki się trza będzie brać

maruśka fajnie że już w domciu i że pospałąś sobie,a mały niech łapie cycuszka i je grzecznie :)) nauczy się,powolutku:tak:
 
czesc dziewczyny
ja spalam dzis do 10 :szok:-prawie 12 godzin, co nie pamietam kiedy mi sie zdarzylo. rano na chwilke weszlam ale zaraz M odebral neta. zjemy sniadanko a potem was nadrobie. w nocy snily mi sie ciezkie porody (moje) krawawienia, sluzy, bole i inne straszliwosci. o 6 obudzilam sie z mega zgaga i musialam spac do 10 juz prawie na siedzaco-skutkiem czego nie czuje szyi, taki bol...:wściekła/y:.
dzwonila moja siora i mowila ze zona mojego szwagra brata :)-)-uwielbiam te koligacje) ktora miala termin na ten sam dokladie dzien co ja jest wlasnie w szpitalu. odeszly jej wody i chyba bedzie rodzic :szok: rany boskie-cczy nikt juz teraz do terminu nie dotrzymuje...??? ja pewnie przenosze jak na zlosc, z moim pechem
 
anetka jak tak dalej będziesz szaleć z tymi porządkami, to dziury w podłogach oraz innych powierzchniach powycierasz:-D
louise ja też miewam ostatnio dziwne sny-to chyba efekt mojej wybujałej fantazji:-D i nie łąm się-są jeszcze na tym świecie rzetelne i skrupulatne ciężarne-moje koleżanki w większości rodzą w terminie ( 2 ostatnio co do dnia!!!) lub ewentualnie z delikatnym poślizgiem:-)
 
reklama
Do góry