reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipiec 2010

dzamena ale to normalnie trzeba mieć stalowe nerwy żeby dzieci rodzić, bo to już człowiek myśli, w każdej chwili godzina "0" może być i czeka i czeka i czeka
kama fajne hasło "rozwarcie na dwa palce - można jechać na zakupy"
madzik to czekamy do jutra, tyle że ty już jesteś na wylocie, a ja jeszcze muszę zaczekać
mysza kup M fridę na prezent i niech ćwiczy na sobie ;-)
atabe no jak patrzę na twój suwaczek to ty już na wylocie, mi jeszcze trochę zostało, więc czekam spokojnie do lipca
jedyneczka takie ustrojstwo mam do kontaktu i wymienia się buteleczki z tym specyfikiem, używamy tego chyba od 4 lat co wakacje, dzięki temu nie wyglądam jak zaatakowana przez rój owadów, teraz chcę zakupić jakiś inny dla dzieci tylko musze się zorientować czy mają.
cynamonka to gdzie ty rodzisz????
emih dobrze że się odezwałaś, to uważaj przy tej przeprowadzce, byś nie urodziła

Mój M wciąż coś załatwia, a ja czekam tutaj w gotowości by ziemniaki nastawić i w końcu zjeść obiad, nastawiłam małe pranie.
Mam pytanie do tych które brały luteinę, nadal ją bierzecie??? Bo mi ginka mówiła, że od następnej wizyty odstawiamy, więc odstawiłam od dwóch dni i czuję, że brzuch jakoś tak bardziej ciągnie i w ogóle.
 
reklama
ewcik to zalezy od przychodni -ja nie mam
tiffi ja nie biore od kilku dni jakis 4 chyba,i to tez moze wpływac jak za szybko odstawisz
frida super urzadzenie ,rewelacja ,mam przetestowane i wierzcie mi ze nie raz to gówienko uratowało moje dziecie od szpitala
co do raidu to ja juz pisałam stosuje od lat 12 i mozna przy maluszkach ale tylko ten w płynie bo płytki nie
 
Ostatnia edycja:
tiffi - ja miałam nie brać luteiny od 36 tyg. ale jak już pisałam, leczę się sama, i odstawiłam wcześniej. Tak bym chodziła do września zakorkowana :-D Ale to odstawiłam po skończonym 34.
Dzamenko - ja kupię tą fridę, ale jakoś teraz mi się nie chce, najwyżej wezmę rurkę i odkurzacz :-D
Ewcik - ja nie miałam KTG i wydaje mi się że nie będę miała. No chyba, że po 38 tyg nic się nie ruszy. Ale wątpię... Tzn. wątpię w to, żeby mi robili.
 
dziewczyny M mi dzwonił, ze odebrał wyniki i jest poprawa- tzn. białko 0,5grama a leukocyty 3-5, reszty nie wiem, bo wyniki przywiezie mi dopiero wieczorem. Ale co myślicie skoro są lepsze to nie jechać do szpitala? Jutro mam wizytę.

ja sprzątałam łazienkę i kuchnię troszkę i tak myślę czy nie poprasować jeszcze, ciągnie mnie i boli w brzuchu, ale ja to bym chciała żeby się rozkręciło już, no żeby Jagódka już była bezpieczna!
 
Witam popołudniowo!!:-)
Skończyłam prasowanie. Teraz tylko jak coś jeszcze dostanę, to będę prasować. Spakowałam dzidziusia i swoją torbę. Jeszcze tylko kilka drobiazgów zostało. Nie mam rozpinanej koszuli do porodu, tylko takie z dziurami na piersiaki. Muszę jakoś dokupić. Wszyscy mówią, że jeszcze kupa czasu, ale mi się coś wydaje, że wizyta czwartkowa trochę nas przyspieszy. Kupię ten Raid, ale już się w tym miesiącu wyprułam z kasy, więc mam nadzieję,że zdąże na pocz lipca kupić jeszcze kilka drobiazgów.:tak:
Dzisiaj jestem sama do wieczora i nie robię obiadu-hura:-D
 
Witam:-)
Mieszkanko ogarniete, zakupy zrobione. Poszłam do ogrodka (mam przy klatce swoj przydział:-))go wypielić, to jednak nie jest juz dla mnie. Myslałam ze nie wyjde z niego tak mnie brzuch zaczal bolec. Teraz obiad zrobiłam i szykuje sie za wizyte bo mam o 15.30.

madzik1980 tak jak dziewczyny pisza skończony 37 to juz nie jest wczesniak

Kama no pokazne rozwarcie juz, czyli juz coraz blizej porod

Dzamenkato Cie wymeczyły skurcze

Louise to pisz do nas sms-y abysmy wiedzieli co z Toba:-)

tiffi1 pozno chodzisz spac ja do 23 maksymalnie wytrzymuję. Pozniej wstaje tak4-5 na siusiu(wtedy moj M wstaje do pracy-o 4), nieraz udaje mi sie zasnac od razu a czasami sie mecze godzine. O 7 wstaje bo dziewczyny trzeba wyszykowac do szkoly.

ewcik moja gin narazie nic mi nie mowila o ktg, zobaczymy czy dzis cos wspomni o tym
 
ewcik wiesz że lakier bezbarwny tylko można?:-p mnie gin nie mówił nic o ktg ale miałam tydzień temu bo sobie poszłam na ip kiedy mała mnie wystraszyła:-p

emih ty tajemnicza kobietko, cichutko siedzi nagle i bum, przeprowadzamy się:tak: mam nadzieję że dobrze się czujesz:tak:

cynamonka u mojego gina też właśnie w tej klinice porodówka ładniutka i można rodzić na tak różnorakie sposoby , gin mnie namawia, ale tu się bajka kończy bo potem sale 5-6 osobowe , mało sanitariatów i brak wózeczków często żeby z maluszkiem na korytarz wyjechać do odwiedzających więc mam dylemat:confused:

tiff
i he he frida na prezent , taka przewiązana wstąrzeczką, już widze jak nasza myszka M to daje a w jego oczach taki szczery zachwyt:-D oj ale mi się wizje włączają, niedobrze chyba ze mną:-D daj znać jak coś znajdziesz o ty raidzie bo ja wyczytałam tylko że nie można i nie znalazłam takiego dla dzieci, jest taki z wkładem/ płynem z chicco widziałam ale też dopuszczony od 1 roczku.

Ja prania 3 dziś zrobiłam i poprasowałam ubranek trochę, potem płytki w kuchni wyszorowałam, zmywańsko, piec i odpoczywam:-p muszę nabrać sił bo za godzine jedziemy wózek zamawiać a jak znam siebie to troche czasu tak spędze:-D A dziś zjadłam na obiad tamtararam.....pizze z niedzieli:-D Emi zachwycona, ja mniej ale nie musiałam gotowac, tylko M zrobie makaron z sosem pomidorowym na kolacje to tez zjem sobie.
 
jedyneczka no ja wiem, że pazurków u rąk nie wolno mieć pomalowanych na porodówce, ale nóżki sobie zrobię, a co tam:-p
 
Ewcik też nie można ;-)

wróciłam z tego banku i mnie zaraz k... weźmie, chore to wszystko. Jeszcze jak byłam w podstawówce to mama założyła mi takie konto junior do jej konta. W międzyczasie założyłam w innym banku już takie "dorosłe", ale tamtego nie zamykałyśmy, bo moja mama nie ma przekonania do płatności elektronicznych itp, więc jak trzeba było między sobą coś przelewać, to akurat z tego konta korzystałyśmy. Jak podpisywałam umowę to było do 26 r.ż., które skończę w październiku tego roku. Zmieniałam w banku nazwisko dzień przed moimi 25 urodzinami i nadal było, że do 26 lat jest to konto, no więc spoko.
A dziś mi pani mówi, że w momencie ukończenia 25 straciłam uprawnienia do korzystania z tego konta:wściekła/y: Tylko w takim razie, dlaczego przy zmianie nazwiska nic mi nie powiedzieli, nie przysłali powiadomienia do mnie lub do mamy i dlaczego mogłam normalnie z niego korzystać do końca maja b.r. (do wykończenia karty). Pani w banku stwierdziła, że skąd ona ma takie rzeczy wiedzieć:szok: A żeby było śmiesznej, nie mogę wypłacić pieniędzy z tego konta!!!! Tzn mogę, jak założę inne konto w tym cholernym banku:angry::crazy:
Miał być dobry obiad, nie będzie, bo nie mogę z banku moich własnych pieniędzy wypłacić:shocked2:
 
reklama
patipaula ja nie wstaje rano. Emi robi sobie kanapeczke albo serek jakiś zjada i idzie na busa, sniadania jej do szkoły nie robię bo znajduje potem spleśniałe na dnie torby (robiłam tak samo więc wiem że na to święty boże nie pomoże:-D) ale bierze sobie albo jakieś kinderki albo kupuje bułke słodką, dostaja tez jabłko lub marchewkę i mleko ale tego to tez nie tknie:-p jeszcze dwa tyg. temu wstawałam do okna pomachać i popatrzeć jak przez ulicę przechodzi ale jakoś tak wczoraj nie wstałam zaspana jakaś wyjatkowo i dzis sama nie wiedziałam czy wstać czy nie ale nie wstałam bo może myslę traktuje ją jak malucha a dziewczyna dzielnie spędziła 2 tygodnie na zielonej szkole sama:tak: zwłaszcza że czasem z domu obok idzie z nią na busa pierwszoklasistka sama:baffled:

atabe to super że wyniki lepiej:-) to faktycznie może do wizyty poczekaj bo Cię odeślą prawdopodobnie skoro wyniki dobre:confused:

ewcik własnie u nóżek ponoć tez nie:no: dlatego ja robię a'la france:-D
 
Do góry