reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2010

Kama no no-pokazne rozwarcie-ja 1,5 tyg temu mialam na palec -zobaczymy jak jutro :)
A gdzie nasza Atabe-chyba jej dzisiaj nie było!!hop hop!!
Tiffi wizytę mam na 14.30 wiec też w miarę wcześniej na szczęście :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Kama - rozumiem, że idziesz się rozruszać na zakupy. Tylko uważaj na siebie ;-)
Ja jestem mega zakorkowana. Czekam chyba spokojnie na lipiec :-D
Ewelad- Obraz powieś, nie będzie widać :-D A swoją drogą mnie pewno by nic nie wyszło, bo takie mam zdolności :-)
Dzamenko - ja chyba bym włosy wyrwała... Ja tak reaguję na zwykłe koleżanki, a co dopiero na byłe...
Przyszło moje łóżeczko, materacyk, przewijak, wkładki laktacyjne i gruszka do nosa. Kupiłam póki co najzwyklejszą gruchę, a M się załamał, bo bardzo mu się podoba frida :-D Tzn. zafascynował go jej sposób działania :-D
 
Cześć Dziewczyny!

Co prawda dziś ruch tu niewielki, ale jakie newsy. Za chwilę będziemy witać kolejne Maleństwa. Kama, dżamena - trzymam kciuki!!!
Mi w czwartek zaczyna się 37 tydzień, więc też powinnam być gotowa. A brzucho też czasami się spina, ale na razie (w niedzielę) miałam tylko 3 nieregularne skurcze w odstępie 20-20-40 minut, więc myślę, że to jednak jeszcze trochę...
Byłam dziś na badaniach (krew, mocz, tokso i takie tam), w sobotę wizyta u ginka i zobaczymy co tam słychać :)
Miłego popołudniu wszystkim życzę!
 
hej laski, jestem żyję jeszcze ;-) byłam w laboratorium, zawiozłam ten mocz, potem jeszcze na targ wskoczyłam i tak mi zeszło. Teraz czekam co pokażą wyniki
Widzę, ze dzemenka i kama się szykują do akcji;-) ja wam powiem, ze o 4 obudziły mnie skurcze i już nie spałam, miałam co 10 min, potem przeszły jak połaziłam i coś zjadłam ale już nie usnęłam...ale to jeszcze nie to :-( szkoda, bo ja już naprawdę wolę urodzić- zrobiłam pranie, a teraz chyba wezmę się za podłogi może to coś da;-)
tiffi madzik ja też mam jutro wizytę, na 13.
 
Idę po truskawki i kupię może, jak będą te wkłady poporodowe, bo cholera muszę lada chwila torbę pakować, ale nie ma kuriera od rodziców, a tam są moje koszule do szpitala :/ Mam w domu jedną, ale nie jest rozpinana, nie wiem, czy dam radę cyca z niej wyciągnąć. Tzn. na chwilę obecną nie dam rady, bo nie mam co wyciągać :-D Może też kupię ziajkę.
Odezwę się później.
 
vanilka no smieszna, a co do kochania to tez załuje ze tak troche rychło w czas :-Dszkoda ze nareszcie,bo sie czułam jakbym co najmniej wiatropylna była
ewelad ja tez chciałam zaszablonowac sobie scianke w pokoju takimi chinskimi znakami ale boje sie troche bo nie wiem czy moja sliczna nowa sciana to wytrzyma
kama nie strasz ,bo ja juz sie boje
tweenie no niezły numer z ta karta ,lec to szybko blokowac bo nigdy nie wiadomo
no własnie gdzie jest atabe?a emih?
 
Wzięłam się za robienie obiadu, chińskie z ryżem, uwielbiam:-)
M wróci wieczorem więc siedzę sama, trochę mi smutno, trochę samotnie ale cóż... pieniądze to pieniądze.
Zastanawiam się czy kupić sobie podkłady poporodowe czy same podpaski ale takie grube... sama nie wiem...
 
Witam na ogólnym :-)
Remont dobiegł końca (prawie bo jeszcze piwnica), ale najgorsze przede mną powinnam od rana sprzątać a ja chodzę z kąta w kąt coś przestawię coś zamiotę i nic konkretnego z tego nie wychodzi :sorry2:
A jutro wizyta juz nie mogę się doczekać.




 
reklama
dzamena gratulacje syna kochana, pięknie się zajął bracikiem, fajny facet z niego rośnie;-)

mysza nie ty jedna się obsrywasz:-D bo to teraz taki okres, chciałoby się juz mieć za sobą wszystko a z drugiej strony strach się bać tych zmian :-D będzie oki, najważniejsze że z malutką wszystko dobrze, spraw sobie jakąś przyjemność, pychotki zapodaj np.;-)

tiffi a jaki raid? ten w płynie? bo tego ponoć nie wolno przy takich maluchach. Mają jakiś inny? to się jutro uspokoisz na wizycie;-) Widzę że coraz nas więcej wystrachanych czy zdołowanych, nerwowy czas nastał:baffled: Ale powiem wam na pociechę żę nie mogę się doczekac jak mi małą położą na piersi, cud miód malina, chwila warta wszystkiego co przechodzimy więc główki do góry:-)

ewelad hormonella he he , to tak to się nazywa:-D wtedy opieprzysz M że sam nie malował tego szablonu:-D

tweenie no potrzeba Ci teraz kłopotu z kartą jak dziury w płocie:dry: A mnie się jakoś wydaje że malutka jest lipcowa tylko drobniutka i mylą się w ogóle nieco z pomiarami:-p Możesz im to odemnie przekazać:-D

dzamena co za laska :szok: No nic dziwnego że Ci się aż z bulwersa na poród zebrało:-D fajnie że się napatoczył bracik i nie musisz iść.

kama to faktycznie lada chwilka:-) A my Cię znów juz zostawiłyśmy na porodówce:-D

niunia ja bym nie umiała i nawet nie chcę próbować:-p a czy wolno nie wiem:no:

atabe zapraszam do mnie ,ja mam tyle roboty że w try miga urodzisz:-D Tak poważnie to normalnie bym się z tym uwinęła raz dwa ale że ja teraz taki czołg że szuram nogami chodząc a co szczyknie to siadam to mi to zajmie chyba cały 21 wiek:-D

no własnie, może emih też rodzi:-p
 
Do góry