reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipiec 2010

Tweenie to jakaś paranoja jest. Ale miałam kiedyś podobną sytuację w BZWBK:wściekła/y: Nie wygra się z nimi.
Jedyneczka czekam na ten Twój wózek jak na swój:-)
 
reklama
A u mnie byla koleżanka, która przyjechała z Angli , a dzisiaj już wyjeżdza i przyniosła mi body z Nexta i parę innych ciuszków-fajne są,szkoda że u nas tej firmy nie ma.
Ja juz dzisiaj pochłąnęlam pączka i truskawki :)
Mysza to się naczekała wczoraj ,ale dobrze,że wszsystko ok-widzę,że nie tylko ja mam taki marny humor!!
Tiffi ja też jutro mam wizytę i już oczywiście siedzę jak an szpilkach....

Popoeram, ciuszki nexta są świetnej jakości :D. Mnie przywozi siostra co i rusz :) a jak coś potrzebuję to mam ciucholand angielski i tam kupuję dla młodego i ostatnio i dla siebie. Dziś wytargałam mu koszulkę z Panem Gąbką, koszulkę na ramiączka ze scooby doo, ładną koszulę z kołnierzem jeszcze z metką lady bird i krótkie spodenki :) No i wydałam 30 zł. A i było bardzo duuużo bodziaków Nexta, cherokee ale nie kupowałam bo mam już pełno. I prześliczne różowe spodenki -ogrodniczki jak na lato na 3-6 mcy. Ale jak moja mała będzie tyle miała to lato się skończy :/ więc też nie kupiłam
 
jedyneczka co to jest pedicure a`la france?:-D ja pomalowałam na mleczny kolor i przykleiłam takie różyczki na to, a co tam, podwozie będzie wyglądac jak po wybuchu granatu, więc chociaż niech paznokcie jakoś sie prezentują:-D
 
Jedyneczka widze, ze Ty masz dzis takiego samego powera jak ja. Wlasnie klapnelam na kanape, obiadek zrobiony, ciasto z truskawkami jest, pozmywane, pranko wstawione, zakupy tez zrobione na trzy dni ( w piatek jade do Szczecina:happy2: ), zalatwilam nawet tynkarza i teraz odpoczywam z bezalkoholowym piwkiem w reku. A co, mnie tez sie nalezy.:cool2:

Ja do niedawna sama sobie stopki robilam, ale tuz przed porodem wybiore sie na pedicure ( bo brzucho juz mi nie pozwoli ) i zrobie sobie french, bo lubie:-D.

Co do bankow Tweenie to faktycznie trudno z nimi wygrac.
 
hej

Bylam dzis u gina i oczywiscie jak to ja sie spoznielam i juz go nie bylo. Ale byl na innym pietrze i tylko poszlam do niego pogadac jak i co. Mam wizyte za tydzien. Polozna dzis zmiezyla mi cisnienie, tetno dzidziusia i wazenie.

Potem pojechalam na zakupki i z klienta do biura i po sklepach.
Juz jestem padnieta i z chęcią polozylabym sie spac.

Ja pazurki od nog z chęcią bym pomalowala ale nie mozna. I tymbardziej ze bede miala cc to wole sie na razie wstrzymac ale mnie korci strasznie.
 
Padam na pyszczek :-(
naprasowalam sie ,napralam ,caly dom wysprzatalam ...ehhh
wszystko robie po to zeby M z mlodym mieli jak ja bede w szpitalu ...

ehhhh...dosc mam juz mojego ojca :wściekła/y:
My to dobrze ze soba zyjemy ale na odleglosc ....
Jak mieszkalam z nim pod jednym dachem to klotnie codzienne standard...
Tak mnie drazni samym soba juz ...narzeka ciagle kur...wa no

tweenie ale jazda z bankiem ...najgorsze,ze z nimi sie zazwyczaj nie wygra :baffled:

emih wow nawet nie pochwalilas sie przeprowadzka :-p
 
Ja nie robię nic z pazurami,, po położna ze Św. Zofii prosiła, żeby nie zakrywać. Podczas porodu najłatwiej im po paznokciach stwierdzić, czy kobieta dobrze oddycha, czy się nie zapowietrzyła, albo nie brakuje jej tlenu. Tak więc luz blues. Można sobie podarować. :-D Będę zapuszczona do porodu :-D
Tweenie - co za banda złodziei w tych bankach. Nie martw się, mnie też czeka wojna. Będę eMkowi te głupie filary w PZU zamykać...
 
reklama
emih nie urodziła-jest dobrze:-)
Ewcik też nie- drugie dobrze:-) mój gin wyznaje zasadę, że po 37 tyg ktg, więc mam w przyszłym tyg przed wizytą, a czy później kolejne-nie wiem:baffled: podwozie po wybuchu granatu-pierwszy raz od wczoraj się uśmiałam:-D
tiffi ja skończyłąm swoją przygodę z lutką po ost wizycie, czyli jakoś w 35 tyg-wg gina nie ma już potrzeby, a ja nie odczuwam żadnej różnicy
atabe ja bym chyba pojechałą jednak, ale fajnie, ze jest lepiej:tak:
jedyneczka lakier bezbarwny na paluszkach u rączek to wiem- bo obserwują czy nie ma zasinienia czy cosik, ale że u nóżek też??? ja i tak będę w skarpetkach
tweenie no niestety z bankami tak czasami bywa- pewnie dostałaś info o zmianie regulaminu 30 stronicowe, ale kto to czyta? ja też nie lubię banków, a jestem pracownikiem jednego:-Dtakim złodziejem bankowym, jak to Mysza napisała:-D

u mnie obiadu znowu nie było, sprzątam syf po malowaniu i nieudanej akcji z szablonami, miałam je zastąpić naklejkami, ale drogie jak ch... a ja potrzebuję z 5 szt, poza tym wciąż mam zjoobany humor-nie wiem, co się ze mną dzieje:no: już samą siebie wk...
 
Do góry