reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2010

jedyneczko ja na wyprawkę zostawiam sobie becikowe:-) akurat przyjdzie na czasie do tego potrzebnym czyli sierpień i powiedziałam juz Oliwce ze poniewaz teraz wszystko jest w tak dużych ilościach kupowane dla dzidziusia to po urodzeniu bobo bedziemy jej kupować wszystko do szkoły i oczywiscie tak aby jej sie podobało wiec jest zadowolona.:-)
Napoiłam sie litrem kompotu z truskawek i tymek ma czkawkę:-D on to ostatnio średnio raz na dzień ma czkawkę. Bedzie tak jak z Oliwką , co się dziewczyna dobrze zacznie śmiać to od razu czka i tak juz od 7 lat :-D:-D:-D nie mówiąc o igraszkach w brzuchu.
Dzisiaj jak odebrałam opinie o Oliwce z przedszkola było napisane- dziecko potrzebujace duzo ruchu - proponowana kontynuacja zajec sportowych... Noc tylko w brzuchu mi drugi biegacz rośnie:-D ze tym dzieciakom się chce tak latać. chociaż zauważyłam ze Tymek to mi chociaz pospac daje bo w nocy spi a baluje w dzień wiec mam nadzieje ze po porodzie się nie przestawi:-)
Ja już mykam najpierw do lodówki po mleko a poźniej do łożka z mega zgagą:wściekła/y: Kurcze jeszcze nigdy chyba takiej nie miałam:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

do jutra dziewczyny:-)
 
reklama
to dobrze że ewcik jeszcze w dwupaku :)

ja się już okąpałam i zrobiłam sobie cappuccino orzechowe i mam serniczek z wczorajszej imprezki, popatrze do końca na meczyk i nyny

dobranoc i kolorowych snów
 
mruczka ja bym nie ryzykowała z ta lewatywa
dziewczyny jakby mnie jutro nie było to znaczy ze rodze bo mam coraz mocniejsze skurcze ale narazie czekam ,zobaczymy co dalej
 
mruczka ja bym nie ryzykowała z ta lewatywa
dziewczyny jakby mnie jutro nie było to znaczy ze rodze bo mam coraz mocniejsze skurcze ale narazie czekam ,zobaczymy co dalej

uuuu kochana to czekamy na rozwoj akcji:-)
zycze powodzenia dzamenko bo wiem jak bardzo sie boisz ..wiesz co Cie czeka ..oby poszlo szybko i gladko :tak::tak:
daj znac na tel .ktorejs z nas oczywiscie :tak:
 
dziewczyny ja mam nadzieje ze to jeszcze nie poród ,byłam teraz pod prysznicem i jakby troche lepiej tzn skurcze sa ale jakby troche mniej bolesne ,ale cały czas sa i to juz od paru godz gdzies około 18 tej,torba naszykowana dzieciaki w razie czego na jutro rzeczy tez naszykowane,kazałam M sie kłasc co by w razie czego troche odespał a ja leze i licze i wstaje i tak w kółko,ja nie chce jeszcze rodzic ,no własnie znów mam skurcztak srednio co 10 min ,w razie czego bede pisac smsa a tak to do jutra
 
dzamena trzymam za was kciuki!!!
ja tez czuwam bo po kapieli brzuch mnie strasznie boli i znowu bol jak na okres,brzuch sie stawia,czekam czy sie cos rozkreci czy nie,M spi nawet go nie budze.
 
kamus czyli moze byc tak ze my dzis razem,oj kur.. no znów mnie boli i do tego plecy ,a dzis było mi tak nie zaobrze i cały czas mdliło,ale nawet jesli my dzis nie urodzimy to przy tych bólach to i tak kwestia paru godz lub dni,
 
mdli mnie teraz ale nie wiem czy z bolu,czy po kolacji,czy juz sobie wkrecam...
poczekam jeszcze troche w razie czego wskakuje jeszcze raz pod prysznic.
ja jeszcze nie mam regularnych skurczy,tylk ten tepy bol brzucha.
 
reklama
Witam pozna pora. Niestety nie mialam kiedy odezwac sie przez weekend bo w sobote sprzatalam i szybkowalam miejsce na lozeczko ktore juz jest postawione na swoim miejscu.A w niedziele spedzilismy na dzialce na porzadkach no i na montowaniu piaskownicy dla synka no i dla jeego jeszcze nie narodzonej siostrzyczki :-).
I wlasnie nadrabiam zaleglosci a tego troche jest. Mala sie rozpycha caly czas teraz i wszystko mnie boli.
dziewczyny chcialam Wam bardzo podziekowac za wsparcie jesli chodzi o M. Ja tez nie mam ochoty na seks ale brakuje mi okazywania czulosci z jego strony. Kiedy to mialam wrecz czasami dosc tego okazywania milosci przez niego ale teraz nie ma tego wcale i czasami przez to przychodza mi glupie mysli ze mnie zdradzi bo nie ma tej milosci miedzy nami przytuania itd. ale ja chce to on nie chce. Ale cierppiec bede ja nie on. Nasz rytm zycia prac jego moje siedzenie w domu powrot m z pracy okolo 18 zje cos i usiadzie na tapczan a ja malego wykompac kolacje zrobic czasem pomoze no i maly do spania i on tez i tak codziennie :wściekła/y:
Brejka i jedyneczka moj M tak samo odkurza jak wasi mezowie:-) a potem chodze z szufelka i zmiotka i poprawiam:wściekła/y:
Atabe i luise ja kupowalam moskitiery na okna w biedronce i powiem wam ze jak sciaglam ja to odklejacac ta tasme to masakra byla musialam sie z m naszorowac by to zdrapac ze hej ale nie chce was straszyc bo byc moze te kleje beda lepsze.:-)
Kasik ciesze sie ze juz z Bartusiem w domku jestescie i wiem jak to jest z tym brakiem czasu ale to poczatki ktore sa zawsze trudne. Poczekaj teraz to dopiero goscie zaczna sie schodzic do was zapewne by zobaczyc malego.
Tweenie czy ci lekarze zwariowali za 2 tygodnie to ty juz pewnie urodzisz wiec to pozno troche;-);-)
Luise jesli chodzi o zgage to i ja ja tez mam codziennie a spie na lewym i prawym boku i na plecach tez sie zdarza. A mam jej juz serdecznie dosc.
Vanilka to fajnie ze u poloznej wszytsko oki i ze duzo sie dowiedzialas i z opowiadan jestes zadowolona jak bedzie przebiegac. To juz tylko 2 dni bo jest juz po 24:szok:ale tez czas leci.
Ale widze ze chyba ty kolejna nie bedziesz bo cie dzamena wyprzedzi hihihi
A ja dzisiaj bylam u lakarza i nadal mam wszytsko pozamykane ze mala lezy wciaz glowka na dole i ze juz jest gotwa do porodu ze coraz nizej schodzi do tego powedzial ze te bole rwania i opuchniecia to niestety norma ale to juz koncowka. No i mam zrobic badanie moczu zeby zobaczyc czy bialko nie ucieka. A wizyta nastepna dopiero 5 lipca czyli za 4 tygodnie a ja myslalam ze za 2 bede szla a tu dupa.
Nadrobione odpisane wiec jest dobrze a teraz czas spac bo oczy same mi sie zamykaja.


Kama i dzamena jak tam akcja sie rozkreca???
 
Do góry