reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2010

dzamena pewno na porodowke pojechala.kochana trzymam kciuki!!!
ja wzielam prysznic i czekam...poki co ide sie polozyc,obawiam sie ze byl to kolejny falszywy alarm.
dzisiaj na 10 mam wizyte.
spijcie dalej lipcowe mamusie;-)
 
reklama
nie spie juz :tak:obudzilam sie i odrazu mysl jak tam dzamenka nasza:happy2:
nie odezwala sie do rana wiec chyba pojechala na porodowke:happy2:
no to czekamy na wiesci :-):-)

kama a Ty jak tam??



matko,ile ja spie teraz..wczoraj w dzien poslalam do 20 ,potem po 22 zasnelam ,cala noc przespalam jak zabita i wstalam...choc pewnie jeszcze usne:tak:
 
Wiitam sie i ja z rana.
Pewnie gdybym sie polozyla to by jeszcze zasnela ale bylam ciekawa jak tam nasza dzamena i kama.
kama widze ze nie rodzi ale dzaena czyzby kolejny lipcowy dzidzius powiekszyl nasza liste??? no nic nie pozosaje nam tylko czekac na wiadomosc od niej.
U mnie o rana sloneczzko swieci oj bedzie ladnie moze wezme malego i na dzialke sobie pojde??hmm zobaczymy lozeczko masz zlozone wiec i trzebaby bylo posciel przeprac.:-)
 
Cześć dziewczyny

Oj ale mi sie dzisiaj dobrze spało. Jednak nie ma to jak w swoim łóżeczku.
Coś z tą pogodą u mnie nie tak. Miało być chłodno a tu znów od rana słońce pali i gorąco.
Dziewczyny rzućcie jakiś pomysł na lekki obiadek. Bo ja straciłam ostatnio wogóle apetyt. Ni c mi nie smakuje i na nic nie mam ochoty a na wymyślanie jakiś obiadów to już wogóle.

dzamena trzyam kciuki. No to sie powoli zaczyna :tak:

kama i na Ciebie juz niedługo pewnie przyjdzie pora

louise Ty wiedziałaś kiedy się neta pozbawić. Chcesz nas dodatkowo w napięciu trzymać, przyznaj się. Dbaj o siebie i odpoczywaj !!
 
czesc dziewczyny:-)
kama, co tam u Ciebie?odezwij sie jesli mozesz:-)
ja musze zawiesc corke do przedszkola a pozniej mam wizyte kontrolna, odezwe sie w poludnie;-)
pozdrowienia dla Was wszystkich i milego dnia zycze!
 
reklama
witam sie z rana po kolejnym falszywym alarmie:sorry2:moje dziecie mnie w bambuko robi:tak:mruczka ja bym chciala aby te 5 godzin spac,Vanilko oddawaj moj sen:cool2:po wzieciu prysznica o 3 w nocy przeszly mi bole z tym ze wstalam juz o 5 razem z mezem wybierajacym sie do pracy i do teraz zdarzylam juz ogarnac mieszkanko,znowu mecza mnie skurcze tyle ze nie regularne i nie bolesna,po 10 mam wizyte wiec bardzo mnie ciekawi co tam pietro nizej slychac.

az normalnie glupio mi to pisac,wyglada to jakbym sobie to uroila:baffled:

louise ty nas lubisz w napieciu trzymac,pisz chociaz komus smsmy!!!

ide zjesc sniadanko,mala sie juz buntuje.
 
Do góry