reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2010

reklama
dzamena uuu jak czop odchodzi to mysleze juz niedlugo zaliczysz porodowke hehe :)
ale fajnie :):):):):) ..[/I]

I ja się witam weekendowo- wszczęłam bunt i bawię się w "nic nie widzę nic nie słyszę" i "narcyzem jestem".
Tak więc obijając się zajrzałam na forum a tu Vanilka się cieszy :)

No to Dzamenka, Vaniilka "tyk tyk" zagary wam czas odmierzają... ALE FAJNIE ;)

MAdzik- faktycznie super sukienka, ale ja już nie inwestuję w ciuchy ciążowe... Przeprowadzamy się i będzie droga do sklepu kręta i bardzo pod górę, więc sądzę że schudnę w miesiąc przy takich codziennych wędrówkach ;)

Louise- u nas też padało ok 4 rano, ale teraz pełne słońce :) i już skóra na stopach pęka....
 
terminu cc nie mam. troche mnie to martwi bo wolalabym wiedziec skoro wiem ze i tak bedzie cc,
Moj lekarz powiedzial ze jak sie cos zacznie dziac to wtedy mam dzwonic i on przyjedzie albo bedzie na miejscu. Termin porodu mam na 7.7. ale juz 38 tydzien bedzie 23.06 .
Chociaz ostatnio gin wspominal ze moze cos szybciej zaczniemy dzialac i wezmie mnie na stół.
na razie moj gin wyjezdza do 21 czerwca wiec wolalabym aby sie nie rozdwajac do tego czasu
 
emih Ale malpa za mnie :zawstydzona/y: nie przywitalam Cie po powrocie :zawstydzona/y:
Witaj kochana :-D:happy2:zes sobie "wakacje "dlugie zrobila :-p

A co Ty dziewczyno się linczujesz (nawet nie zauważyłam ześ mi w ramiona nie padła ;), tak mnie tu wszystkie CIEPŁO spowrotem przywitały że sama nie pamiętam kiedy serce mi bardziej rosło że o mnie pamiętacie mimo tych "wakacji" ha ha- tydziń... Taaak... ostatni tydzień wolnego- teraz tylko harówa ;)

Myszka- podrzuć te pieluchy bo ja zaczynam pranie robić ;)
 
eee skoro mowi ,ze jak cos sie zacznie dziac to i tak cc bedzie wiec luzik ..tylko czekac pozostalo :)

emih bo cofnelam sobie kilka stron wstecz , Ty do mnie pisalas tyz ,a ja tak ladnie Cie olalam hahahaha :)
kasik zdrowy??
 
Anetka chyba jest jeszcze różowa ta sukienka tak mi koleżanka mówiła, co ja wypatrzyła :)Pojadę dzisiaj to sprawdzę
Tez muszę jakąs wodę do mojej torby szpitalnej jeszcze spakować...........
Vanilka mój M jest za Angolami, więc dzisiaj ze znajomymi mecza oglądamy :)Ja jestem za Hiszpanią ogólnie-ale oni chyba w środę grają dopiero....
Kurde jak mi gorąco znowu-no masakra jakaś
 
dziewczyny czy to coś strasznego że zaczęłam wymiotować? Na razie wymiotowałam raz, ale podejrzewam, że będzie tego więcej bo strasznie mnie mdli.
Na forach piszą, że powinnam zgłosić się do lekarza
 
reklama
ja jestem tradycyjnie od lat za Holandią ;-)
Emih - biegnę z pieluszkami :-D
Puszczam małej mjuzik, niech się odstresuje trochę, chyba, że nie trafiam w jej gust muzyczny :-D No to ma pecha...
To widzę, że tu już więcej takich przy końcówce.
Ja mam czekać z rozpakowaniem do 25 czerwca, ale obawiam się, że ta moja to się sporo przeterminuje...
 
Do góry