reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2010

reklama
kama nienawidzę prasowania i troch liczę, że M się weźmie za to. Dobrze, ze jeszcze nie rodzisz, bo wiesz jak teraz kogoś nie ma to podejrzenia że rodzi. Cóż za subtelne podejście twojego M do tego że już blisko termin
dzamena wow czopujesz już
emih oj naprawdę dopadły cię te wszystkie świństwa i chyba nie bardzo jak się jest od nich wymigać. Dobrze że bierzesz antybiotyk, ale fakt faktem organizm się wyjaławia. Mam nadzieję, że z tą ospą będzie dobrze. Moja mała też więcej się rusza, ma takie fazy, że czasem brzuch mi skacze na potęgę
ewelad jak ja nienawidzę takiej roboty, bo jak się coś robi to do końca, a nie potem ty masz się męczyć i sprzątać. A ten gin był fatalny to fakt, nie ma to jak chodzić do swojego (ja mam gina kobietę może bardziej rozumie sytuację)
madzik 37tydz fajnie możesz już spokojnie czekać
agatka mogą to być objawy porodu, ale może być zatruci lub grypa żołądkowa. Najważniejsze dużo pij
tweenie dobrze że M prasuje, niech odpokutuje wczorajsze spóźnienie i brak leniwców

Wstałam zjadłam śniadanie i zastanawiam się co dalej
 
Dziewczyny mój tez potrafi po 12 godzin spać-nawet w taki upał-zazdroszczę muu tego spania
Ja jednak pojechalam tez do tgo H&m -sukienka kupiona i jest super bo mi w niej przewiewnie jest tylko że nie kosztowała 59 a 79 zł ale co tam będe miec na całe lato bo to ciążowa ,ale z rozciągliwego materiału-kolory to ten niebieski co wkleiłam i jeszcze był rożowy i biala w czarne kwiatki.
Kupiłam jeszcze koszulkę za 19 i stanik do karmienia jeszcze jeden-bo mi się spodobal i fajna jest promocja bo dostałam bon na 20% tej kwoty ,której wydałam i mogę go przez 4 tyg wykorzystać.A teraz lezę przy wiatraku :)
Vanilka ,ale Ci dobrze z tym jeziorem :)Będziesz pływać ??:-D:-D:-D
 
Witajcie w południe wczoraj nie bylam dostepna wpadlam w szał sprzatania powyrzucałam wszystko z szaf pralka cały dzien chodziła okna pomyte dywany przeprane została mi jeszcze sypialnia i jestem gotowa . Mój M już w pracy a jak kota nie ma to myszy harcuja :) biore sie za dalsza robote.
Vanilka zazdroszcze z tym jeziorkiem ja sie nie wybieram z boje nie chce robić bo do tego bym sie tylko naddawała :(
 
Mój M nie chce dupy z łóżka ruszyć, już mnie to drażni, bo wstanie za 2 godziny, a za kolejne 2 już go nie będzie, bo się mecze zaczną... A do bani taki interes... Chyba się wkur... i wyjdę z domu i nie zabiorę komórki... Niech sobie myśli co chce... Ja mu nie kazałam siedzieć w nocy na kompie... Jak zmęczony to od razu poszedłby spać... Nie wiem, co on odsypia... i jak w ogóle może spać w taki skwar...

Mysza jakbym była u siebie w domu!! Wypisz wymalij ta sama sytuacja!! najczęściej w niedziele się to zdarza siedzi przed Tv i kompem do 3 nad ranem a potem śpi do 12!! Też mnie to wnerwia!!
Wogóle wczoraj się powydzierałam na mojego M, wygarnęłam wszytko co mi na wątrobie siedziało....a on mi na to kurde niech ta ciąża sie już skończy i bo przez tą hormonalne wahania nastrojów nie da sie z Tobą wytrzymać!! I gdzie tu jakieś wsparcie!!

Tak w ogóle to się witam z Wami!! Zaliczyłam już sklep, kupiłam świeże owoce i warzywa. Musiałam zapychac w klapkach basenowych bo mam takie stopy opuchniętę że w buty już nie wchodzę - w ani jedną parę. Nie pomagają moczenia i krem na oopuchnięte i obolałe stopy!! Wniosek jest jeden muszę siedziec i sie nie ruszać!

Kurcze u nie też sie 38 tydzień zaczął!! A Wy tak nie straszcie bo ja też mam ostatnio biegunkę!! I wczoraj zaliczyłam kilka skurczy odczuwalnych ale nieregularnych!! Czy to już blisko?? Ale mala strasznie aktywna i fika koziołki jak mała emih!!

Podziwiam Was Vanillka i Madzia że tak lubicie piłkę nożną!! Mój M też pewnie zalegnie na kanapie dziś z piwkem w ręku!! a mieliśmy naklejki kleić w pokoju małej!! Pewnie nic z tego nie wyjdzie!!

Mysza jak czytam o Twoich kulinarnych wariacjach, szprotach przeplatanych truskawkami i serku topionym apotem znów truskawki to podziwiam!! Czy ty nie masz po tym jakiś perturbacji z żoładkiem??

Kama ale mnie rozwalił Twój post o sprawdzaniu mleka!! Widzisz jaki przezorny ten Twój M!!!
a tak powaznie to jak to jest z tym mlekiem, powinno już coś lecieć?? Bo u mnie od początku ciąży ani kropla nie poleciała! Czy to znaczy że kiepsko będzie u mnie z pokarmem? Ostatnio z kumpelą gadałam to zdziwiła się że nic nie lci bo ona przy dwójce dzieci miała siarę od 7 miesiaca!!

Jedyneczka co do tego urządzenia na komary to wczoraj zakupiłam w tym sklepie BABYMAXX w Sosnowcu, tam naprzeciw Plazy w tym podziemiu za 45 zł z Chicco (na allegro widziaałm droższe) www.chicco.pl - wszędzie tam, gdzie dziecko: 0m+, W domu, Urządzenie przenośne odstraszające owady zasilane baterią - zasilane baterią która starcza na 160h (tak piszą)

Madzia - sukienka bardzo fajna, może też się skusze bo niedroga!! Tylko że ja się w kieckach nie bardzo widzę!! Ale w końcu jako mama pchająca wózek moze trzeba by bardziej kobieco wyglądać!

Emih - uważaj na tą ospę, wczoraj przeczytałam w nowym M jak mama ze dla kobiet w III trymestrze może kontakt być zdradliwy, a każdym razie nie jest zalecany!! Tylko jak ty masz nie przebywac ze swoją mała i jak to takiemu dziecku wtytłumaczyć!

Odpoczywajacym poza domem życze udanego weekendu!
 
Witam!! jeszcze zdążyłam się przywitać przed południem:)
U nas dzisiaj chłodniej.
Ja już od rana na nogach bo farby nam zabrakło i musieliśmy jechać dokupić. Dzwoniłam co z wózkiem i dopiero za 2 tygodnie ma być mam nadzieje, że przed porodem:)


 
hej baby:-)

zdycham od tego upału i puchnę niemiłosiernie:no:nogi mam jak balerony, żeby zobaczyć palce u stóp, to trzeba się dobrze naszukać.. mam już dość tych upałów, chciałabym już być po :dry: do tego ledwo chodzę, bo Mały jest tak nisko, że mam wrażenie że zaraz wyskoczy:szok:

idę się położyć z jakąś książką. Miłego dnia:-)
 
reklama
czesc dziewczynki ,ja tez juz dzis po zakupach na rynku ,co prawda wziełam moje starsze dziecie do asekuracji i noszenia toreb ale i tak stwierdzam ze juz sie nie nadaje do takich wypadów
asim za nominacje do porodu to ja podziekuje ,narazie nie mam czasu na poród bo jeszcze remont itd
anetka czop to taka gesta wydzielina cos ala galareta moze byc podbarwiona krwia ale nie musi,jak ci zacznie odchodzic to na bank bedziesz wiedziała ze to to
jesli chodzi o to urzadzenie to powiem tak ,ja bede urzywac raid ale w płynie taki do kontaktów ,mam to sprawdzone i ponoc mozna przy maluszkach ale w płynie a nie w płytkach bo te juz szkodliwe,miałam i urzywałam to od 12 lat i teraz tez mam zamiar zakupic,lece troche nadrobic co tam dzis u was
asim jesli chodzi o pokarm to ja przy pierwsym nie miałam nawet kropli az do porodu ,zaczeło mi leciec pare godz po porodzie ale za to nastepnego dnia miałam taki nawał ze kapusta poszła w ruch bo miałam zapalenie
przy drugim pół ciazy mi leciało a pokarmu mimo sciagania jak na lekarstwo wiec to czy teraz ci leci raczej nie ma znaczenia
 
Ostatnia edycja:
Do góry