reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2010

dziewczyny czy to coś strasznego że zaczęłam wymiotować? Na razie wymiotowałam raz, ale podejrzewam, że będzie tego więcej bo strasznie mnie mdli.
Na forach piszą, że powinnam zgłosić się do lekarza

mi gin powiedział że wymioty i biegunka mogą być pierwszym objawem porodu,ale miałam wczoraj biegunke z rana, dziś mnie tez pogoniło do ubikacji,ale na szczęście jeszcze nie rodze
 
reklama
a ja bede zlosliwa:) i licze ,ze angole dostana w dupke :)

mysza ja to samo wierny kibic Holandi !!!!!!!!!!!!!!!uwielbiam ich kibicow bo fajnie sie bawia :)
 
agatka moim zdaniem powiennas skonsultowac sie z lekarzem.
Ja w pierwszej ciązy to pod koniec mialam mdlosci i lekarz w szpitalu ( bo lerzalam na patologii) mowil mi ze to sa oznaki zblizającego sie porodu. No ale porod byl jakos za tydzien czy poltora. Ale warto sprawdzic, nic ci nie zaszkodzi jechac i zapytac. Bedziesz spokojniejsza
 
witam :)

u nas w końcu trochę chłodniej, nawet wiaterek czasem się przyplącze :-)
agatka dzięki za info od Pana

Mój M stoi dzielnie przy żelazku i walczy z ubrankami Małej. Myśli, że to ostania tura, a tu jeszcze ze 2 pralki czekają na swoją kolej, ale ciiiiiii:ninja2:

I dziś odbieram kołyskę, już się jej doczekać nie mogę :-):-):-)
 
witam :)

u nas w końcu trochę chłodniej, nawet wiaterek czasem się przyplącze :-)
agatka dzięki za info od Pana

Mój M stoi dzielnie przy żelazku i walczy z ubrankami Małej. Myśli, że to ostania tura, a tu jeszcze ze 2 pralki czekają na swoją kolej, ale ciiiiiii:ninja2:

I dziś odbieram kołyskę, już się jej doczekać nie mogę :-):-):-)
wow facet prasujacy ciuszki dla dzidzi -dla mnie to nowosc hihihih
 
Mój M nie chce dupy z łóżka ruszyć, już mnie to drażni, bo wstanie za 2 godziny, a za kolejne 2 już go nie będzie, bo się mecze zaczną... A do bani taki interes... Chyba się wkur... i wyjdę z domu i nie zabiorę komórki... Niech sobie myśli co chce... Ja mu nie kazałam siedzieć w nocy na kompie... Jak zmęczony to od razu poszedłby spać... Nie wiem, co on odsypia... i jak w ogóle może spać w taki skwar...
 
Mój M nie chce dupy z łóżka ruszyć, już mnie to drażni, bo wstanie za 2 godziny, a za kolejne 2 już go nie będzie, bo się mecze zaczną... A do bani taki interes... Chyba się wkur... i wyjdę z domu i nie zabiorę komórki... Niech sobie myśli co chce... Ja mu nie kazałam siedzieć w nocy na kompie... Jak zmęczony to od razu poszedłby spać... Nie wiem, co on odsypia... i jak w ogóle może spać w taki skwar...

mysza daj mu pospac ,chlopina tyle dni w robocie byl ...
pociesze Cie ,moj tez jeszcze kima ..
 
reklama
hello:)
ale mialam dzisiaj pobudke,w miescie mamy jakis festyn i od 5 rana uliczkami chodzily przerozne orkiestry dete i trabili w te traby niemilosiernie i tak az do 8-jutro powtorka z rozrywki.
u mnie upalu brak poki co.
zaraz zmykam na miasto bo wczoraj kupilam sobie 2 bluzeczki i dzisiaj mi sie juz nie podobaja,ide je oddac.
Vanilka ja to bym chciala zeby pierwsi Niemcy odpadli!!!
tak mnie boli brzuch,normalnie jakbym zaraz okres miala dostac.
 
Do góry