reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2010

Mysza ja też basenik, ale ze śniegiem poproszę:-D

oj widzę, ze z tym laktatorem, to jest tak, ze ile kobiet tyle opinii ;-) i teraz mam orzeszek do zgryzienia:-p

czy mi się wydaję, czy jeszcze kilka tygodni temu narzekałyśmy na zimno:-p oj ciężko nam dogodzić:-D
ale puchnę w oczach wyglądam jak balonik tylko się nie unoszę :eek:
 
reklama
ja zaraz się rozpłynę-pozaciągałam rolety ale to nic nie daje-duszno mi i słabo, jeszcze mam nerwa o ten sanepid.
Dzamenka niestety rodzice pracują akurat miedzy 14 a 15, więc nie ma mi kto odebrac-a ja w taki upał nie będe ryzykować.
M mnie pociesza ,ze jemu mówili ze jakby coś wyszło to dalej hodują i robią antybiogram i jest wtedy dopłata za każdy szczep a mi baba w tym sanepidzie powiedziała ,że nie ma dopłaty, a najpierw słyszłam że jakaś tam mówi że nic nie wyszlo-więc tego będe się trzymać
Idę pod zimny prysznic!!
Mysza ja tez chce basennnn-taki w ogródku-mam taki w tym domku w górach ,ale ja już bym tam podrózy nie przeżyła-rodzice tam dzisiaj jadą ,ale ja wolę pozostać w domu!!
Vanilka daj znac jak po wizycie u położnej
 
Myszka ja tez mam ogrodek i basenik w nim dla Małej ale nie da rady wysiedziec na sloncu i na dworzu, w domu chlodniej i do tego jeszcze wiatrak włączony.
 
Atabe- ja przy oliwce Kupilam ręczny i Myslalam ze reka mi odpadnie wiec wkoncu ściągałam reka do miseczki- szybko i sprawnie tylko czasami mialam ściany pochlapane hahaha wiec teraz nie kupuje żadnego. A nie sadze zebym miala jeszcze wiecej mleka niz wtedy bo to nie możliwe bo ja hektolitry w piersiach mialam.

Tiffi- w takim razie wyruszam na poszukiwanie stokrotek:)
 
z wirtualną pomocą tiffi robię dziś leniwe na obiad. Przynajmniej mam taki sprytny plan, nie wiem, co z niego wyjdzie, bo leń mnie do kanapy przygniótł, a tu jeszcze do sklepu po ser trzeba iść:-D

wymyśliłam właśnie, że spróbuję wyciągnąć M nad wodę w weekend. Tylko dokąd?
 
reklama
Czesc narzekaczki :-D
Jak fajnie sie czyta Was:tak:
przypomne Wam ,ze dopiero co narzekalyscie ,ze ciagle jest w pl zimno :-p

Bylam u poloznej ,cisnienie ok ,bialka w moczu nie ma ,serduszko ladnie bilo wiec okey :-) w poniedzialek jeszcze ide do szpitala na to spotkanie odnosnie cc (wazenie ,mierzenie ,gadanie o znieczuleniu itp)

Uciekam teraz na miasto oczywiscie autem bo bym nie doszla :-D
moze sobie cos kupie tylko co :confused:

wiec do potem ...dzisiaj meczyk wkoncu :-)

tweenie ja mam taka jazde na leniwe juz od tygodnia czy dwoch !!!
 
Do góry