reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2010

Co za wieści...KASIK trzymam kciuki i mam nadzieje, że tak długo się nie męczysz i tulisz już syneczka:-)
Ja tylko na chwile, chcę napisać, że jestem na etapie nocnikowania synka i rezygnacji z pieluch...więc czasu brak na nic...no ale stwierdziłam, że przy dwójce dzieci nie dam radę tego zrobić i podjęłam próbę teraz...
więc będzie mnie na razie mniej na forum...mam nadzieje, że mi wybaczycie:-p
 
reklama
Witam się i ja!!:-)
Maruśka daj znać, co powiedzieli!!
Ja dzisiaj prasuję i piorę i prasuję, jak mnie leń nie dopadnie:tak: Muszę też iść na pocztę, bo sprzedałam sukienki ciążowe, które na mnie nie pasują. Miłego dnia Laseczki!!
Ciekawe jak Kasik...
 
witam się i dołączam do grona nie wyspanych... znowu spałam 2 godziny, duszno mi było jak 150 i nie wiedziałam już, jak mam się kłaść...

kasik nadal trzymamy kciuki :tak:
 
Witam
Po weekendzie i odrazu ruch na forum
Kasik trzymam kciuki i czekam na wieści :))
Maruśka Ty też daj znac kochana co i jak- i czy Cię wypuszczają, czy cesarka w konkretny dzień-wyobrażam sobie,że taka niewiedza jest najgorsza.
Ja dzisiaj nawet pospałam,upał u nas niemiłosierny.........
Popołudniu idę do gina na wymaz-bo w srode nie mogł mi zrobić bo pozniej było dni świąteczne,a trzeba to do sanepidu dostarczyć
Miłego dnia dziewczyny!!!
 
Cześć dziewczyny :-)
Wczoraj tak pięknie a dzisiaj od rana leje....
Kasik czekamy na dobre wieści.
ania pestka powodzenia z nauką bo zbankrutujesz na pampkach dla dwójki;-)



 
wow chyba wszystkie dzis piora i prasuja :-D

maruska no ciekawe co powiedza lekarze :confused:
u mnie niestety bylo tak ,ze do ostatniej chwili zwlekali z cc mimo ,ze ciagle jechalam na relanium juz ...i dopiero na 15 dzien po terminie cc !!!!daj znac jak bedziesz cos wiedziec .

a mnie boli ten brzuch i krzyz jak na okres ...i to klucie w szyjce masakra jakas :confused:
duszno strasznie na dworze .......ide do wanny :)
 
Witam kochane!:-)
Ja tylko na chwilkę. Melduję, że wylądowałam dzis w szpitalu... jestem na patologii ciązy. Ok. 6.30 rano odeszły mi wody, nie było na co czekać i pojechaliśmy do szpitala. Wody cały czas lecą, dostaję antybiotyk na paciorka, ciśnienie wzroslo, więc leki na cisnienie. Mam robione ktg i mierzone płyny. Bartuś ma się dobrze, podobno nadaje się do wyjścia. Mam czekać na skurcze, jeśli się nie pojawią będą prowokować poród. Póki co jest jedna wielka niewiadoma.;-)
Sory, że tylko o sobie, ale nie mam za dużo czasu i sił.
Pozdrawiam wsystkie lipcówki.:-)
kasik kochana trzymaj sie,duzo duzo siły,ty sie lepiej przyznaj ze sie wystraszyłas moim postem ze tam przyjade i prosze-czekamy na wiesci -ukochaj OD NAS SYNECZKA JAK JUZ SIE PRZYTULI DO CYCUNIA-kurde znów sie poryczałam zrobiłam sie strasznie płaczliwa w tej ciazy
louiska mam nadzieje ze troszke u ciebie lepiej ,bo ty musisz jeszcze troszke wytrzymac,maruska i louise wracajcie do domu juz z tych szpitali-koniec tego byczenia sie,nie ma tak dobrze-buziaczki
pozostałym lipcóweczkom zycze miłego dnia a ja lece nadrobic
 
idę do sklepu po jakiś zimny sok, bo nie ma picia w domu, czyli katastrofa:szok: vanilka u mnie też duchota straszna, mam nadzieję, że pranie zdąży wyschnąć, nim się rozpada
 
reklama
oj, przydałby się taki wiatrak:tak:.. kurde, nie mogę poopy ruszyć do tego sklepu, zmęczyłam się pakowaniem ciuchów... już 4 wielkie kartony spakowałam... a gdzie tam reszta:no:
 
Do góry